reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MNIAM_MNIAM-wszystko o jedzeniu naszych szkrabów

reklama
Ja zaczekam az Matylda skonczy 4 miesiace. Zawsze tak zaczynałam wprowadzac jedzonko moim dziecom nie wazne czy był na cycu czy na butli. Tak wiec jeszcze 1 miesiac i zaczniemy jesc jabłko i marchewke, a pozniej kaszki.
 
Moja Mała zjadła 1/3 Jabłuszka z hipa, kilka pierwszych łyżek weszło gładko, potem zaczęło się plucie.....

Wiem to od mojej Mamy dzisiaj od 7mej do teraz w robocie byłam.........
 
hej dziewczynki
mam pytanko do mamus ulokowanyc w UK, wczoraj przygladalam sie w Asdzie tym wszytskim sloiczkom, widze ze preferujecie hippa, kurcze nie widzialam zeby bylo samo jabluszko, widzialam jabluszko z gruszka, czy z banankiem ale nie samo, czy to po prostu zaopatrzenie tego sklepu czy w ogole nie ma jabluszka samego?
a jak z kaszkami? widzialam jakis baby rice....po kaszke to chyba mi zostanie udac sie do polskiego sklepu?
ale ja ograniczona w tym temacie jestem, ale z drugiej strony juz sie doczekac nie moge by cos innego niz mleko Inusi zapodac.
czekam na jakies podpowiedzi
pozdrowki
 
Gosia samo jablko jest z tej drugiej firmy jest kwasne ale mimo to sprobowalabym podac (ja tak zaczynałam) ewentualnie jak masz lokalne jabłka z farmy to mozesz utrzec moj jadl ze 3 razy samo jablko potem dalam z bananem i samo juz nie wchodzi mieszam mu pół na pół z gruszka lub bananem kaszki tez sa z tej firmy co jabłko Ja od przyszłego tyg. zaczynam dawac sok bobofruta niestety tylko w pl sklepie.. zupke mamy za soba nie bardzo smakowała jakaś bardzo gorzka Jutro gotuje sama..
 
Ja samo jablko kupilam w Pl sklepie.
Gosia, powiedz tesciowce niech Ci przywiezie pare sloiczkow, przynajmniej sie przyda do czegos :-D:-D:-D:-D:-D
Co do kaszek to ja tam wole polskie bo wychodza taniej. Sa wieksze a i o wiele smaczniejsze dla malucha. Moja Mayka nie akceptuje wogole tych kaszek co sa w UK. Ewentualnie czasem w tesco mozna trafic z nestle kaszki w puszce ale one dopiero od 6 miesiaca bo to wieloowocowe ;-);-)
 
hej dziewczynki
mam pytanko do mamus ulokowanyc w UK, wczoraj przygladalam sie w Asdzie tym wszytskim sloiczkom, widze ze preferujecie hippa, kurcze nie widzialam zeby bylo samo jabluszko, widzialam jabluszko z gruszka, czy z banankiem ale nie samo, czy to po prostu zaopatrzenie tego sklepu czy w ogole nie ma jabluszka samego?
a jak z kaszkami? widzialam jakis baby rice....po kaszke to chyba mi zostanie udac sie do polskiego sklepu?
ale ja ograniczona w tym temacie jestem, ale z drugiej strony juz sie doczekac nie moge by cos innego niz mleko Inusi zapodac.
czekam na jakies podpowiedzi
pozdrowki
przepraszam ze sie wtrace ale mam nadzireje ze Ci jakos pomoge ;-)
same jabluszko szukaj w sloiczka z Firmy Cow&Gate i powiem ze jest smaczne i konsystencja jak na pierwsze jedzonko jest ok (rzadsze niz inne). a ten baby rice to nic innego jak kleik ryzowy. ja te produkty uzywalam na poczatku i moim zdaniem niczym sie nie roznia od PL.
 
reklama
dzieki dziewczyny spojrze na cow & gate no i racja Dominika niech sie tesciowa do czegos przyda niech zwozi :D albo sama zetre jakies organic :)
ale mnie korci by juz jej cos dac...ojjj ale twardo poczekam...moze chociazby jeszcze miesiac :-)
 
Do góry