reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MNIAM_MNIAM-wszystko o jedzeniu naszych szkrabów

Mojej Niuni jabłko dzisiaj ewidentnie nie smakowało :no: , tylko nie wiem czemu.... Chyba faktycznie na jutro kupię z hippa, a w przyszłym tygodniu może jabłko z gruszką :cool2:
 
reklama
Kalina my juz probowalismy bananów z jablkiem i efekt jest taki ze same jabłko nie wchodzi pluje na odlegosc wiec Ksenia nie bedzie jadła nic innego oprczo bananka ...
 
A my wczoraj dostaliśmy kolejną paczuszkę tym razem od Hippa Były w niej jabłuszka, herbatka jabłkowa z melisą i jakaś kaszka brzoskwiniowo morelowa a i próbka kremu nawilżającego. Herbatka poszła aby sie wir zrobił w butelce :-D
A co do jabłuszek to Fifi też jakoś niepotrafi się do nich przekonać i strasznie się krzywi, robi takie śmieszne miny że szok :-D
O właśnie doczytałam o banankach. I chyba będziemy musieli tego spróbować.
 
Ja tam bym wolała aby mojej Małej jabłko smakowało, przynajmniej nie męczyłaby się przy robieniu kupy, mój plan wprowadzania to jabłko, gruszka, banan i ... brzoskwinia. Co będzie dalej to się zobaczy ;-)

Bo jakoś nie mogę się przemóc w kwestii marchewki....:eek::sorry:
 
Co do tego bananka, to nie polecany jest dzieciaczka co maja problem z zatwardzeniem.

A moja Lilka wczoraj skosztowala po raz pierwszy jabluszka :tak::tak:
Jeszcze miesiac i wprowadzimy kaszki czyli w koniec z butelka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczęta, a te jabłuszka to same trzecie, czy kupujecie słoiczki?
Dominika widzę, że Twoja dzidzia ma 3 miesiące, prawie równo z moim Pepusiem, hm więc może i ja dam wcześniej :sorry: niż po 4 miesiącu
 
Do góry