reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No żesz ku...a go mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 nienawidzę trolli i mojej matki ma ku...a dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jeszcze matka się ojcu wyżaliła zadzwonił i na mnie wsiadł!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie dość że za PCK mam robić to jeszcze za ninkę ich pie...ch bachorów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ku...a ku...a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama

Sandra
Ty to masz jeszcze sporo czasu aMilena to przegina z mała:p:p:p
tak dużo czasu. Liczę, że mały wyskoczy w 38tyg, co jeszcze zdążę na pierwszy zjazd na uczelni:-)

hahahah moj jest prawie 14lat straszy ode mnie i wcale nie dorósł:-D on powiedział że zajmie się Oliwką jak będzie taka jak Ala....

Co do koloru nie taka drastyczna bo miałam identyczny kolor włosów jak się z mężem poznałam wiec powinien się liczyć z tym że kiedyś wrócę do tego koloru:-p z tym że ja w tamtym okresie raz w mieś farbowałam włosy i jeszcze niebieskiego i zielonego tylko nie miałam:-D
Oj mój też coś pobąkuje ostatnio, że chce, żeby mały miał rok odrazu jak się urodzi

SandraX oby nie było takiej potrzeby ,sąsiad mój też mówił Ewelinka zawioze cię na 100% jak zaczniesz rodzić a jak co do czego to spał i drzwi nie otworzył ot co wole mieć kogoś kto na 100 pojedzie nawet o 3nad ranem :)
mój mąż ma taki sen, że boję się że jego nie dobudzę:-D wczoraj zasnął na nierozłożonym łóżku budziłam go z 5razy, w końcu jakoś się wcisnęłam na łóżko to mnie zrzucił w śnie. Położyłam się na podłodze to po 3 godzinach mnie obudził, że czemu go nie budziłam i śpię na podłodze:-D

wiadomość od maleństwo20 :

byłam na usg. waga jest w niższym stadium czyli mała. ale całościowo jest symetrycznie. czyli nawet patrzac na to ze ja jestem mała to i dziecko może być małe. przepływy są w normie.
oby wszystko było dobrze z maleństwem i dzidzią

snoopy relaks, nie ma sensu się tak denerwować. Szkoda Twoich nerwów
 
Ostatnia edycja:
Dzieki kochane dzień udany jak najbardziej , spotkalam się z mamusiami i dzieciakami z forum Cz-wy , mlody sie wyszalał najpierw kolo imprezy potem na placu zabaw , teraz spiocha w najlepsze a ja siedze bo wypilam kawe i jakos czuje ciezko ze spaniem bedzie :)
Ja czekam na jakies zdj. miala dzisiaj wyslać ale chyba doopa , a i ciagle upał i upał a tak deszcz zapowiadali

snoopy nie denerwuj sie na co , chociaz nie wiem o co chodzi spokojnie :>
Femme wypowiem sie tak 1. bardzo mi sie podoba , 2 . ciekawe piekne nogi ci wyszły , 3. i tu powiem tak ogolnie wszystko fajnie aleeeee wygladasz jak bys nie spała hmm 48h co najmniej :) Zdrówka

O ognie puszczają :>
 
Papitka najłatwiej to będzie jak będzie właśnie jak nasz bez pieluch prawie samo się naje i zabawi:)

Snoopy no to duża ale z ciekawości spojrzałam w Dominiki książeczkę i na 3 miesiące i 3 dni miała 69 cm:szok: Zajefajnie wyglądacie:)

Ola widzę że spotkanie się udało:)

Femme zdrówka:)

Eve bo mnie Twój suwaczek myli bo odwrotnie liczone jest:p

Vi i
zrobiłaś??:p

Sandra
no moja urodziła się 4 z tym że do 13 byłyśmy w szpitalu a 19 już na uczelni byłam
 
hej :)


@ dostalam , brzuch nawala ze ledwie siedze. a mialam w ogrodku szalec, ale coś mi sie wydaje ze nie dam rady ;/

Snoopy, gleboki oddech, policz do 10.. i ak nie pomoglo to niewiem.. mi tez nie pomaga jak mnie ktos wpieni.. i wtedy glosno jest .. i niebezpiecznie jest przebywac w poblizu mnie :)

pogoda jakas pochmurna ;/ zamiast jeszcze być lato to juz czuc jesienią. ;/wczoraj taka kostucha rano byla ze moje dzieci jak na wojne poubieralam. ledwie na wioske dotarlismy i trzeba bylo sie rozbierac bo slonce wyszlo.
od cioci dostalam calą torbe kani. wczoraj wieczorem smazylam. no i na noc sie najadlam ich. nie powiem ze to byl dobry pomysl hahahahaha, ale tak mi posmakowaly ze musialam :D

Aleksandra fajnie ze spotkanie sie udalo.
 
hej z rańca
Oj Renata współczuje @ mi sie niedawno skończył :>
milenaa i jak tam ci idzie ? Wstawiła bys jakies swoje zdj :>
młody wstał o 6 no myslałam że uduszę ;/
a tak spać mi sie chcial oteraz mnie glowa boli ;/
 
Hejja;) Takiego długiego posta napisałm i mnie wylogowało wrrrr...zamula mi net wiec do wrzesnia raczej bede Was tylko podczytywac;( Milena ile Ty po terminie juz jestes??
 
A myślałam, że tylko ja miałam wczesną pobudkę, mój chociaż dał mi do 7 pospać :-p

najczęściej wstaje wlaśnie o 7 a myslałam , że dłużej pospie ;/ po wczorajszych wybrykach .
Ja czekam na zdj. Kacpra z sesji bo ma wyslać .
A mały teraz spi a za oknem pochmurno , deszczowo ...
milenaa czyżby ta cisz cos oznaczała ? , a gdzie masz suwaczek ?? Juz nie ma dalszego naliczania ? :D

Zdjęcia dodane jest ich 80 więc wybralam tylko parę :>
 
Ostatnia edycja:
Hej jesteśmy my dobrze się czujemy na szczęście i czekamy na obiad :) muszę iść i zrobić w końcu bo kupiłam pomysł na kurczaka po hawajsku i musze go zjeść dziś do jutra czekać nie będę ;P


Sandra ja jak M nie mogłam dobudzić to go ściągałam z łóżka i musiał wstać bo ja na podłodze bym się nie położyła :)

Kasiek wkleiłam drugi suwak ale też jakoś dziwnie liczy ja to mam pecha do tych suwaczków jakiegoś :)

Femme szkoda ,że nie masz w domu bo przydaje się zawsze ,ja jak mi brakuje to wrzątek z solą i ręcznik na głowe siadam na podłodze i się inchaluje bo niestety mi na katar nic nie pomaga :/

Snoop nie denerwuj się tak bo złość urodzie szkodzi :D

RenataT ja miałam bolesne miesiączki też tragedia współczuje ci ,szkoda ,że ogródek musisz zostawić na później :)
 
reklama
My se pospały:-p o 9 mnie me zołzy obudziła już tak na dobre:-D bo karmień Oliwki nie licze bo zawsze nie przytomna jej robię i usypiam razem z nią po:-D

wiecie co siedze w domu i czekam na męża a już mi się czekać nie chce:-D zjadła bym taką mega ociekającą tłuszczem pizze z salami:-D:-p ale wypłata w poniedziałak a ja 15zl w portfelu wiec sobie daruje:-p chyba że mąż mi coś tłustego przywiezie;-):-D
 
Do góry