reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Vi ja wziełam sucz z ulicy i ona się u nas oszczeniła i tak została ona i szczeniaki:-D biore najmniejszego a za jakiś czas owaczarka francuza bym chciała bo piekielnie mi się podobają ale M chce niemca:-D ja to i konia bym ogarneła jak by mi ktos w koncu to marzenie z dziecinstwa spelnil:-D

papitka ja nie w temacie...:-( ale trzymam &&&&&&&&&&& żeby było po Twojej myśli;-)

soksy super z praca:-D musiałaś się sodobać że na dziendobry Cię posadzili na stołku:-D

magda co do pielusi taj jest od kad ze szpitala przyjechałyśmy:-D jak jej nie ma to wyje piekielnie, nawet stara się ja ssać bo mnie rozwala a smokiem pluje:-D
 
Snoopy duża Oliśka na tym zdjęciu:)

Maleństwo trzymaj się tam:)

Ola no bardzo miłe;)

Vi i jak korkiety???

Papitka powiem Ci że im dziecko starsze to łatwiej:)

Soksy gratulacje pracy:)
 
Heja

Malenstwo trzymam kciuki za szybkie wyjscie ze szpitala.

Snoopu slodziutkie zdiecie. Moi chlopcy tez z pielusią non stop musieli byc :)

Soksy gratuluje posadki :)


ale mi sie dziś nic nie chce ;/ ale jade z Ł na wioche. podlubac w ziemi, lub poudawac ze dlupie ;/ wczoraj prawie cale podworko wykosilam bo zaroslo trawą i do teraz czuje jak rece mi drzą hehehehekawe musze wypić i po zakupy jakies isc ;/

maaaaaaaaatko jak mi ciezko strasznie ;/ dobrze ze slonce swieci, to przynajmniej na sen nie ciągnie
 
Jedna kosztowała 5.99zł a promoca była 3 za dwie no to wzięłam DOminice bo to z naklejkami odchodzę od kasy a tam każda oddzielnie policzona baba w kasie że ona nie może odliczać (czyli robią każdego w bambuko) w informacji staliśmy chyba z 15 minut zanim to załatwili... No wiem że to mała kwota ale co będą mnie przewalać:p
Skoro tyle pisze to tyle ma kosztować :) Niby nie dużo , ale po co ludzi w **** robić ...

Femme Nie ja przesadzam tylko Mała przesadza :-):-)
Aleksandra Już mnie chyba nic nie pocieszy . Wolała bym sama z siebie urodzić ;-)
Snoopy Mała śliczna ..
Vi Ale narobiłaś ochoty na krokiety , mniiaaaam .
Soksy Gratuluję pracy .. !!!
Papitka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& .


A Mamie przywieźli wczoraj meble , i znowu mam zagracone wszystko . Najgorsze to że nie mam dojścia do swojego notebooka , i może mnie dziś zbytnio nie być . Miłego dnia ..
 
Dziewczyny dziekuje za kciuki na pewno się przydadzą. Pierwsza rozprawa w nastepnym tygodniu 29. My z niuniem dzisiaj do 8:30 spaliśmy wstał o 2 wypił 100ml herbatki a potem 150 mleka no ja nie wiem gdzie on to mieści pić mu sie chciało to mleka nie dotkął a potem jak wypił to jeść. Czasami już przesypia już całą noc bez budzenia się. Zaraz do miasta po zakupy coś na śniadanie trzeba kupić ;D

Kasiek - Wiem ale jakoś nie czuje wielkiego ciężaru przez to że mam Kubę i że jest taki malutki z pewnością jak zacznie chodzić itp będzie łatwiej Wcześniej czy później każda to przechodzi. Ksiek nawet o taka kwote trzeba sie ubiegać bo na pewno nie ty jedna bo jak tak każdy by podzedł i sie nie upomniał to ile zarobią na tym.

Milenka - ruszaj sie no ile można ?:-D

Soksy - Gratulacje.:tak:
 
hejka z rana;-):-p
kasiek Oliska już ma 64cm! wczoraj ją mierzyłam jak już usneła bo ledwo się już w wanience mieści klocek mały:-D a tak się wierci że wszystko już zalewa...

My dzisiaj leniwie , nawet owsianki nie chcę mi się zalać:-D
 
reklama
hahaha trochę nam się nudziło i mamy zdjęcie 3 kolory:-D nie dość że każda ma inne oczy to i kolor włosów:-D tak tak to moje córki:-D
Zdjęcie0810.jpg
 
Do góry