reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziś pobudka o 6.30, mały nie da pospać mamusi, trochę chłodniej więc od razu lżej.
Wczoraj dzieci zasneły, mąż oglądał filmy na kompie u mojej siostry a ja leżałam w łóżku i naszła mnie niesamowita ochota na pizzę i naleśniki z serem, Boże jaka głodna byłam, a nie chciałam nic innego jeść więc przytuliłam się do synka i poszłam spać.

VI dzięki za wiadomość o MALENSTWIE, swoją drogą waga mała, ale ostatnio znajoma urodziła córeczkę w terminie i mała mniała nie całe 2 kilo na szczęście wszystko ok i po paru dniach do domku wyszli.
Tyle, że nas zatkało bo ona ogladała paralotniarza i nagle ucieczka.
Co do włosów dzięki, ciemne włosy miałam praktycznie od kiedy zaczełam farbować i już mi się znudziły, czasem trzeba zmiany, choć w tym i w tym kolorze dobrze się czuję.

SNOOPY śliczna Oliwcia.
Mój Kacperek też od początku z pieluszką śpi.
Wyglądasz jak ich siostra a nie matka.
PAPITKA dobrze, że Twój się trochę ogarnął, a ojciec brrr szkoda gadać:no:


SOSKY dobrze, że udało się pracę znaleźć, co to za sklep PSS??

KASIEK i dobrze, że zauważyłaś oszustwo, co z tego że małe kwota za te pieniądze masz loda dla siebie i małej czy co innego, ja też interweniuje jak zobaczę, że w konia chcą mnie zrobić.
To i miłe spotkanie miałaś.

MILENA znowu jesteś???:-D
 
reklama
Aleksandra MIłego dnia !!
Snoopy Dorotar dobrze mówi , wyglądasz jak ich siostra a nie mamuśka ;P Śliczne zdjęcie .
Dorotar A no jestem . P mi zapowiedział ze we wtorek góra idę do szpitala jak nie zacznę sama rodzić :-) Zjadła bym naleśniki z serem ... Jutro sobie zrobię może , bo dziś pierogi na szybko , bo u mnie zamieszanie z meblami :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wampi Dzień dobry :-D:-D:-D


Duszno strasznie ; /// Uciekam coś zjeść ... Postaram się później jeszcze wejść ..
 
Ostatnia edycja:
MILENA ja cały czas mam ochotę na te naleśniki i pizzę ale bardziej na pizzę, a od początku tygodnia chodzą za mną śledzie w smietanie, jutro jadę na zakupy przed pracą, kupię chyba płaty i się zrobi.
 
SNOOPY - hehe ty tą laskę co jest na zdjęciu ze mną pamiętasz ? :-p

ALEKSANDRA - ja jeszcze tych zdjęć nie dostałam z tego dziwacznego aparatu a z tego normalnego nie ma co oglądać :-p a ty na tej sesji byłaś ?

VI - napiszesz jak robisz krokiety ? :-) też bym może spróbowała :-p

SOKSY - to fajnie Ci z pracą wyszło :-)


Ja dalej zakatarzona chodzę :dry: już mnie to wkurza bo co się wysmarkam to z powrotem oddychać nie mogę :no:
Kupiłam kotu drapak z biedronki z taką piłeczką zawieszoną ale się skubany bawi
laugh.gif
chyba z 20minut już to męczy
p.gif

już drugą noc pod rząd spać nie mogę
no.gif
nie wiem o co chodzi przysypiam na kilka minut i się budzę i tak w kółko ...
dry.gif
 
Femme - no jak nie ma co oglądać ! Na pewno jest :) a ja tak byłam wczoraj i ja i mlody :) zobaczymy jakie efekty ale nie wiem kiedy .
Idę zaraz sie szykowac na dni Cz-wy dzisija Grzeszczak i kora(o ile nie siedzi :D )
Milego dnia babuszki
 
Hej jesteśmy i my :)
Maleństwo20 trzymaj się cieplutko maluszek jeszcze podrośnie mnie też straszyli ,że Wiki jest za mała ,że ma brzuszek za duży a jak się urodziła to szok bo kawał kobitki ;)
Kasiek to dopiero 4miesiąc się zaczął więc dopiero zacznie się ruszać :)

Madzia nie pij też herbaty dużo bo herbata wysusza ja po wodzie czuje się idealnie i do tego jem lekkostrawnie tak ,żebym później w łazience co 5min nie londowała :)

Snoop jakie ty masz duże i śliczne te gwiazdy swoje kiedy te moje takie będą :D

Femme weź zrób sobie napar z rumianku i mięty jak uczulona nie jesteś bo może to zatoki i ci wszystko zejdzie tylko musisz się inchalować :)
 
kasiek krokiety przełożyłam na dziś :-p hehe taka pilna jestem ;-)
Femme napisze na kulinarnym wątku :tak: kiedys na majówkowym wstawiałam zdjęcia to mogę jeszcze zdjecia dorzucić :-p
Dorotar no rozumiem , moja córka też jest nieprzewidywalna ale jeśli chodzi o ulice nawet jak biegnie po chodniku to przy ulicy sama wie ze musi się zatrzymać i jeszcz enie było zeby moi wleciała na ulicę , czy to ruchliwa czy nie , np taka jak u mnie pod domem gdzie tyulko ja i 2 sąsiadów po nniej jeździmy :-D nie wychodzi sama dopóki jej nie pozwolę :-) a jak widzi samochód albo słyszy to sama ucieka na trawę i ciagnie Emmę ze sobą za rękę :-D

maleństwo mi napisała że na razie kazali jej odstawić żelazo i powiedziała ze wyniki sa ok póki co , i dalej czeka na obchód , na razie jej nie wypuszczają

 
Ostatnia edycja:
SNOOPY - hehe ty tą laskę co jest na zdjęciu ze mną pamiętasz ? :-p
Wiesz co buzie ma jakąś taką znajomą a to od nas z forum??:-p

eve i Twoje urosną na wszystko przychodzi pora;-):-D
Vi tak czytam o Twoich dziewczynkach to u mnie z Alą ta sama jazda z tym że uciekając w bok drze się że ją rozjedzie:-D

Miałam wyjśc z laskami do sklepu, ubrałam się wszystko ładnie pięknie schodzimy już na dół i jak luneło... tak dupa z wyjscia:-D dobrze że tylko po słodycze miałyśmy isć:-D
 
reklama
witam :)
dzięki dizewczyny jeden dzen w pracy i teraz dopeiro w środę :D coś mi za dobrze idzie
snoopy super wygladacie tak kolorowo hehehehe :D
milena nie obraz sie ale zebys nie miala jak słoń 24 miesiące w ciązy :D
Dorotar PSS to sieciówka sklepów spożywczych

aleksandra udanego wyjscia

u nas caly dzien leje do mnie w koncu przyszedł stół i krzesła ale... stół ma inne nogi ni z chciałam :angry: :wściekła/y: zadzwoniłam do nich to powiedzieli ze w poniedziałek wyślą i na wtorek mają być a ja przecież muszę miec na czym kawe postawic czekałam tydzien a mialo byc 2 dni eh zła jestem :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry