reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

a ja wam zazdroszczę tych upoałów..
u nas jest ciepło ale takich prawdziwych polskich upałów to raczej nie mamy .. na palcach wyliczyłabym ile było prawdziwie upalnych dni :-(
 
reklama
Hejka

Nie pisze że upał, bo same to wiecie:-p u nas nic nowego:-p.

GOSIA91 ja jestem zgłoszona do DKMS też bardzo długo rozważałam tą decyzje, ale w końcu się zdecydowałam, jak sobie myślałam że młody mógłby potrzebowac a jego bliźniak nie jest zgłoszony:-( A był moment podejrzenia u młodego ciężkiej choroby, na szczęście dokładniejsze wyniki pokazały że jest ok, a ja się zapisałam, bo wiem że ktoś może tego potrzebowac... Pamiętaj musisz byc pewna tej decyzji na 100% bo jak twój "bliźniak" będzie miał potrzebe, znajdą cię w bazie, a ty stwierdzisz że jednak nie to będzie ciężka sprawa...

MAGDA ja robiłam 3 testy: 2 pokazały że nie jestem, 3 nic nie pokazał więc zrobiłam go jeszcze raz i dopiero pokazało że jestem... Więc czekaj... Wiem że niecierpliwośc zżera no ale trzeba czekac... O objawach się nie wypowiem, bo ja aż tak szczegółowo się nie obserwowałam w pierwszych tygodniach, nawet jak już wiedziałam że jestem w ciąży:-p.


Uciekam narazie:cool2:
 
witam:)

Nooo i bylismy dzisiaj ogladac ta kawalerke,wszystko fajnie,czysta,zadbana,teraz odswiezana troche,malowanie itp, koszt wynajmu znosny tylko wysokosc kaucji sciela mnie z nog, 1,500... Nie no ja rozumiem,ze to zabezpieczenie i kazdy bierze ale to przewaznie jest rownowartosc odstepnego,a nie jego trzykrotnosc:confused2: I to jeszcze za kawalerke taka kaucja,nie wiem co zrobimy,tak sie cieszylam... Teraz jeszcze ten fotelik musimy kupic,OC za samochod i przeglad i wez tu daj babie 1,5 tys... Bylismy zmierzyc fotelik w sklepie i ten co chcielismy pasuje i jest stabilny wiec chociaz z tego sie bardzo ciesze. Dzisiaj upał okropny,ja to nienawidze takiej pogody,chyba ze nad woda:tak: ja to jestem zwolenniczka takiej temperatury 20-23 stopnie;p

Mielenaa
super,ze sie obrocila malutka:)
Gosia91 ja zamierzam zostac:) czekam tylko az skoncze karmic i ide oddac krew i zapisac sie jako dawca
Magda ja tak samo jak Kasia zrobilam 2 i negatywne,3 ledwo co i dopiero badanie krwi mi potwierdzilo a to juz gdzies 5 tydzien byl wiec czekaj a moze sie udalo:) a objawy mialam konkretnie jak przed okresem,ktore potem ustaly i nie mialam zadnych mdlosci czy cos

Co do makijazu to czasem malowalam sie ale to tylko na szkolne dyskoteki w gimnazjum czyli 1-2 razy do roku, tak juz czesciej to pod koniec 2 giej gimnazjum ale to tylko tuszem i to jak gdzies szlam np z Marcinem:) do szkoly zaczelam dopiero w polowie 1 LO jakos i to tez sam tusz i lekki podklad i to nie zawsze. A wlosy pofarbowalam pierwszy raz w zeszle wakacje szamponem do 7 myc:) no i teraz takim do 28 myc ktory mi od maja schodzi jakby chcial a nie mogl a wlosy myje codziennie,w kazdym razie mam nauczke;p
 
Ostatnia edycja:
BURZOWATA - a nie lepiej wam zainwestować w 2 pokoje jednak ? jakoś sobie nie wyobrażam z dzieckiem w kawalerce :no: duże różnicę w cenie tam u was są ? bo u nas w pomorskim przykładowo to jest tylko jakieś 100-200zł i masz już 2 pokoje ;-) a kaucję to u nas czasami nawet 3tyś krzyczeli :sorry: ostatnio coś im odwaliło z tym

VI - też uwielbiam upały a u nas w tym roku na północy strasznie skromnie wszyscy piszą że upalnie a u mnie burza albo pada :sorry: teraz były 4 dni w końcu gorąca a dzisiaj znowu burza i deszcz masakra ...

WAMPI - Nina nie je żadnych arbuzów truskawek ananasów nic ... jedynie jabłka i banany :dry:



K po śniadanie pojechał to wpadłam na chwilę później już z pracy będę nadawać
p.gif
...u nas od rana burzliwie i deszczowo
sorry2.gif
eh
 
heyyo.
Wreszcie chwila dla siebie, maluch przez te upały spać nie może po nocach :-(,coś okropnego poprostu. Dzisiaj przynajmniej tak słońce nie napierdziela. Tak mi się chce kawy, że szok ale tak mi się nie chce wstać :-/.

Michałek wczoraj skończył 7 miesięcy, i taki się wiercipięta zrobił!
 
reklama
BURZOWATA - :no: szok za takie mieszkanie !? u nas za tą cenę masz już ładne nowe mieszkanie a ja myślałam że ja mieszkam w kijowym województwie jeżeli chodzi o mieszkania :dry:
 
Do góry