reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
MLODA - Nina też była kochaniutka w tym wieku a teraz to istny diabełek się robi :-D:-D

KASIEK - bo dużo zależy od charakteru a nie od wieku dziecka :sorry: niektórzy 12 latkowie są dużo bardziej odpowiedzialni niż 15 czy 16 ... :sorry:

MAMAA - witaj ;-) tu masz wszystko opisane : https://www.babyboom.pl/forum/mlodz...ycji-postow-cytatow-itd-bez-komentarzy-17297/


Hej wam
wink2.gif

K był w tej firmie co miał dzisiaj rozmowę ale nie ma jakiegoś tam papierka i na to stanowisko niestety nie mogą go wziąć mają się odezwać jak by coś innego było ... eh
sorry2.gif
rozwiózł CV w inne miejsca ale nawet nie było szefostwa żeby porozmawiać więc dupa ...
jest ciężej niż myślałam
no.gif
rok temu jak szukał to przebierał sobie w ofertach a teraz taka lipa
no.gif
masakra ... zaczynam się bać
sorry2.gif
 
Femme spokojnie dzisiaj dopiero pierwszy dzień jak szuka będzie dobrze...

Mamma
o fajnie Femme Ci pomogła;) A możemy poprosić o jakąś Waszą fotkę bo zawsze miło jak wie z kim się rozmawia:)
 
KASIEK - no miejmy nadzieje :dry:

MAMAA - ładne imię dla synka wybrałaś chodzi mi po głowie ostatnio :-p widzę że długo już jesteście małżeństwem szybko się zdecydowaliście dzidziusia pewnie jeszcze wtedy w planach nie było co ? ;-) rzadko to się zdarza :-)
 
reklama
KASIEK - no miejmy nadzieje :dry:

MAMAA - ładne imię dla synka wybrałaś chodzi mi po głowie ostatnio :-p widzę że długo już jesteście małżeństwem szybko się zdecydowaliście dzidziusia pewnie jeszcze wtedy w planach nie było co ? ;-) rzadko to się zdarza :-)


nie nie planowaliśmy dziecka ale mimo wszystko bardzo się cieszymy że jest:)

zdjęcia zaraz dodam Wam tu tylko muszę po kombinować jak to zrobić:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry