reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Malwina, zdolniacha z Ciebie, czym przekladalas i z czego kotka zrobilas?:-)

M mi zasnol a mi sie nudzi, na szczescie poniedzialek ma wolny to nadrobimy wiec mu wybacze;-) poszlam robic tosty bo glodni bylismy przychodze a ten pochrapuje w najlepsze i jeszcze do mnie co to i poszedl spac dalej:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
LIZA współczuje... przechodziłam z Kacprem masakre z wymiotami jak miał rok i 3 czy 4 miesiące... Oj najgorszemu wrogowi takich przejśc nie życze... Męczyliśmy się przez tydzień... Ale były i wymioty i biegunka i goraczka... A potem 3tygodnie diety... Ale Mikuś napewno jutro obudzi się z uśmiechem od ucha do ucha i będzie tylko patrzył co by zbroic... Tego wam życze

I oczywiście zdrówka dla wszystkim chorowitkom... Tylko tak obskoczyłam co 15wypowiedź ;-)
U mnie znak zodiaku to waga, młody też (ale u mnie to tradycja rodzinna-babcia od strony taty,potem tata, ja i teraz młody ;-)) a M bliźnięta...

Uciekam spac... Miłej nocki i niedzieli... Ludzie nie produkujcie tyle zlitujcie się...
 
hej dziewczyny
nie przeczytam teraz tego co naskrobałycie bo mala ma dzis urodzinki i musze zacząc szykować wszystko. Pisze tylko zeby sie pochwalic ze z egzaminow 3 czorki i jedna troja z polskiego bo moze tu mnie ktos doceni...
 
Helloł

Malwina Przekaż Zuzi życzenia Wszystkiego Najlepszego! i szybkiego powrotu do zdrowia :tak: niech Nasza ślicznotka nigdy się nie zmienia i zawsze będzie tak piękna jak jest :-)


Karolina
bardzo dobre oceny, gratulacje :-) i Twojej Niuni również 100 Lat!


U Nas przygotowania do imprezy urodzinowej w toku, niestety Julka nadal chora :-( mam nadzieję że nie pozaraża dzieci...
 
reklama
Witam ;)

Liza, jak tam Miki?
Karolina, wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin! Dużo zdrówka, szczęścia.
Malwina, dla Twojej córci również wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, duiużo uśmiechu i żeby wyzdrowiala i nigdy więcej nie chorowała!!!!!!

U nas póki co bez chorobowo. Zosia pojechała z moimi rodzicami do siostry mojej a ja uciekam się uczyć. Miłej niedzieli wszystkim.
 
Do góry