reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Liza- współczuje wymiotów. Mam nadzieje,ze przejdzie mu szybko. Nic się nie stanie jak za wiele nie zje. Przynajmniej nie będzie go mdlić. Nie zapomnij o piciu. Niech pije po troszeczku a często to też powinno pomóc. Do picia daj mu coś chłodnego-bo ciepłe powoduje wymioty. Najlepiej letnią słabą herbate. Do jedzenia dałabym coś lekkiego jakis biszkopcik, kawałeczek miękkiego chlebka. A jeśli nie chce jeść to nic mu nie będzie. Adasiowi w podobnym wieku się przytrafiły wymioty i nic nie jadł przez prawie 3 dni-ale też mniej wymiotował. U nas niestety potem okazało się,ze winne było zapalenie gardła. Oj przeżyłam chwile grozy. Rosołek to też dobry pomysł.
 
reklama
snoopy a kiedy slub ?
Liza zdrowka dla Mikiego. biedny chorowitek :-(
anetka gratuluje wagi. ladnie schudlas w tydzien :szok:
wampi zdrowka dla Coreczki. a jak Ty sie czujesz?

u nas noc super, pobudka jedna o 6.00, ale kuzwa od rana marudzi. nie wiem co jej, moze zeby jej ida. jest nie do zniesienia dzisiaj... :confused2:
 
Herbata, mimo tego marudzenia wszystkiego naj z okazji 3 miesięcy ;)

I zdrówka dla wszystkich chorowitków... Biedne te wasze dzieciaczki.. Nich im szybko przejdzie!!

Co do różnicy wieku to między mną a D jest 2 lata
A znaki zodiaku to ja mam koziorożca, a D i Zosia to rybki ;)
 
Hey:-)

Kaamaa- Dziękuję w imieniu Pysi:-) U nas też śnieg, ale nie za dużo, na sanki za mało, chociaż my jeszcze zdrowiejemy;-)

Anetka- Chcemy otworzyć z M. agencje reklamową, czyli wszystko od robienia zdjęć, po projekty graficzne i druk:-)
Dziękujemy za komplementy;-)
O matko i Ciebie choróbsko dopadło? Zdrówka dużo Ci życzę:-)
Gratuluję zrzuconych kilogramów:-)

Liza
- Dużo zdrówka dla Mikiego:-) Trzymam kciuki, żeby przeszło do jutra, a nawet szybciej:-)

Dorotar- Co do działalności napisałam wyżej Anetce wszystko;-)
Co za epidemia, no...Dla Twoich dzieci też dużo zdrówka:-)
Gratuluję zrzuconych kilogramów, ja muszę się za brzuch zabrać, chyba zacznę robić 6 Weidera;-)

Herbatka
- Wszystkiego najlepszego dla maleństwa z okazji ukończenia 3 miesięcy:-)

A moje dziecko spało dzisiaj do 12.00:szok::szok::szok:
Mnie nie było w domu rano, a M. Jej nie budził, może i dobrze, bo spała spokojnie i się nie budziła na picie, a w nocy to co chwilkę;-)

Idę kończyć obiadek:-p
 
szykujemy sie na 18lutego, w poniedzialek idziemy do urzedu, jak bedzie mala osob na ten week to napewno 18 bedziemy brali, ja mam dylemat co do sukienki... siorka z odsiecza za tydzien przyjezdza i na maly rajd sie szykujemy, moze pomoze wybrac cos sensownego, a brzuchal rosnie i rosnie i ciezko cos dobrac:-D
 
reklama
Do góry