reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

"Oj nie każdy, mój był obecny przy pierwszym porodzie i w trakcie partych zaczął mnie przepraszać, że muszę przez niego cierpieć :-D (dodam że partych miałam tylko 15 minut, a łącznie z pierwszymi skurczami trwało to wszystko 3h, to jestem ciekawa co by powiedział przy dłuższym porodzie). "

to super :) moj tez chciał być przy porodzie ale wszystko trwało 20 minut i nie zdarzył dotrzeć:-D



a co do choroby to kiepsko :( trzymajcie sie jakoś! ;*
 
reklama
Mój czekał jak urodzę i jak już urodziłam i położna mu powiedziała to zadzwonił na porodówkę do mnie i stwierdził że bardzo sie cieszy że nie musiałam długo cierpieć (od połowy ciąży ubolewał że będę cierpieć i będzie mnie to bolało...nawet zadeklarował że chciał by iść za mnie rodzić)jest kochany:-)
 
Rox mi też miło ze Tobie milo...nic dodac nic ująć...Miss forum;)
no bez przesady ;-)
helloł


Moje dziecie też się pochorowało :no: i to na urodziny jak pech to pech :dry:

zdrowia dla jubilatki !!!!:tak::tak::tak::tak::tak: i wszystkiego co najlepsze!

Hej nie nadrobię Was....:-( Ale melduje się i chcę przekazać Wam nowinę że w niedzielę przyszedł na świat mój synek:):-) Jest kochany:-)
serdecznie gratulacje !!! mnóstwa radości z odkrywania macierzyństwa piękności !!!
Ale pogoda porypana raz piekne slonce,idealne na spacer,po 5 min zamiec=/ i tak co chwile

Boziu - u mnie dokładnie to samo ...


co na drugie śniadanko? Moja Tasia zazwyczaj zjada jajko z kromeczką albo parówkę ale słyszałam ze po roku można podawać już budyń?

mój jaśnie Pan książę syn mimo że mleka modyfikowanego nie pije od roczku a krowie :-) jest anty fanem budyniu, kisielu , galaretek - na wszystko zęby długie!!! :crazy:

po jaką cholerę to przyśpieszać żeby się pochwalić koleżankom?

:-):-):-):-):-). noo a jak by inaczej! A moje dziecko to a moje tamto a moje siamto ;-) hihi

Wam tylko pozazdrościć mój to by zdążył z Podlasia nad morze zajechać, wrócić i jeszcze by na małą musiałby czekać :-D ;-)

jak u mnie ;-) rodziłam 22 h i M ledwo ledwo cierpliwość zachował :-D
 
A moja uwielbia mleko i pije cały czas.
A ja rodziłam 3 godz i parte 10 min, wszyscy byli w szoku ze pierworódka i tak szybko poszło:)

A ja pomału sie zbieram do lekarza,
 
reklama
ale słuchajcie jak ja rodziłam to na początek mnie lekarz uspokoił i stwierdził "eee 17stka to szybko pójdzie u młodych zawsze szybko" :-D
 
Do góry