reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Jestem Zuzia teraz chwile ogląda baje ale zaraz połoze ją spac bo wymeczona jest.Noc bardzo spokojna, przespała całą noc co jej sie zdarzyło do tej pory pare razy. Ma straszny katar od dzisiaj a kaszel jest suchy i jakby zelzał. Dzisiaj antybiotyku nie chciała połknąć , dopiero za 3 razem jak M pomógł to połknęła. Mam nadzieje ze jakoś wydobrzeje , ale urodzinki przekładamy na nastepny tydzien.KAMA zdrówka dla Julki , MAZIA super ze tak szybko urodziłaś , gratulacjr!!!A mi cos sie stało bo nie mam pogrubienia ani zadnycgh opcji
 
reklama
MAZIA gratulacje syneczka.

KAMA ale ja napisałam, że u nas przyjmują dzieci zapieluchowane też.

SALI widzę, że jesteśmy z jednego fachu. Ja też fryzjerką jestem.
 
Julkę w ogóle pchacze nie interesowały, na roczek dostała samochodzik/jeździk i przy nim trochę śmigała ale też nie za wiele :tak:

E:

Dorota ale ja nie napisałm że nie, tylko dodałam że u Nas też jest taki wymóg :sorry2:
 
Hejka, Mlody czeka na tatusia, ja was podczytuje troszke

MAZIA gratulacje synusia, i szybkiego porody...
EWI zdrówka dla dzieciaczków
KAMAA sto lat dla Mlodej
SALI to moze wpadniesz podcizc mi wlosy?
 
ooo rany 10 stron mi przybyło hehe a ja sie uczyć muszę :)
mazia-gratulacje :) ja rodziłam 20 minut hehe ;)

a tak wgl to pytanie mam do szanownych mamć :-D co na drugie śniadanko? Moja Tasia zazwyczaj zjada jajko z kromeczką albo parówkę ale słyszałam ze po roku można podawać już budyń?
 
reklama
Mazia gratuluje! a jak Ty sie czujesz?

ja chyba tez nie bede uzywala chodzika, choc moja tesciowa wkladala tam wszystkie dzieci w wieku 7 m/cy i szybko zaczely chodzic. cos w tym jest
 
Do góry