reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

haah nadrobiłam was dziewczyny :) nie odzywałam się bo w weekend mam egzaminy i chce zdać jak najlepiej a i tak mi sie już w głowie plącze :no2:i jeszcze urodziny małej :)


snoopy-gratulacje :) a ile jestescie razem juz jeli mogę spytać?
gosdia- a co takiego kupiłaś?:-) tez być sie wybrała na zakupy ;)
 
reklama
Dziec juz spi,chwila odpoczynku;-)
kasiek sliczna masz core:-)
sali jak ja nie lubie takich lekarzy=/ dupek i tyle,nie wiem skad tacy sie biora... Ja na NFZ do ginekologa nie zamierzam chodzic po tym jak mnie jedna baba potraktowala jak bylam w ciazy
anetka tak,mam nauczanie indywidualne;-) i siedze sobie z Adasiem w domu dzieki temu
snoopy gratuluje terminu;) daj nam znac jak poznasz plec!:-)
gosdia i bardzo dobrze,kobieta musi czasem zrobic sobie porzadne zakupy;-) co kupilas?:-)

Dziewczyny,w czym spaly Wasze pociechy jak byly w mojego Adasia wieku mniej wiecej? Bo maly spi w pajacykach, a od dluzszego czasu mu sie nozki w nich plataja jak zmienia pozycje i sie rozpina w nocy i taki rozebrany spi:dry: i nie ma znaczenia czy to jest luzniejszy pajacyk czy idealnie dopasowany,nie wiem czemu tak jest,wczesniej nie bylo tego problemu=/
 
burzowata- moja Tasia tez tak plątała wszystko :) i co chwila się budziła bo było jej nie wygodnie w końcu zaczęłam kłaść ją w rajtuzkach i jej wygodnie :)
 
burzowata możesz założyć mu body z długim rękawem , żeby plecki nie były gołe, spodnie długie od piżamki i skarpetki, żeby zimno w stópki nie było :tak: albo body i półśpiochy ;-)
 
anetka jak spal w polspiochach i body to mu sie zsuwaly polspiochy=/ musze jakiejs pizamki mu poszukac
karolina dzieki za rade;-)

Musze cos wymyslec bo co do karmienia go biore to jest porozbierany a co za tym idzie kark ma letni czyli mu chlodno i boje sie,ze sie przeziebi:-(
 
karolina w sumie moja też zawsze sciągała :-D no to w takim razie półśpiochy :tak:

burzowata albo taki pajacyk, żeby nie był rozpinany w kroku.
 
Burzowata, Karolina, kupiłam koszule w czarno-bialą krate w housie i spódniczkę w reserved dwa t-shirty i sweter w funk&soul
Karolina, moja potrafi stópki wyłożyc jakoś miedzy zatrzaski, a spróbuj z takimi... hm.. nie wiem jak one się nazywają... Pajace? Jkaby spodnie na szeleczkach ;P Nózki nie pouciekają... Nie pamiętam nazwy.
 
Kasia a ja sie dziwie bo co za problem zeby to doniosła ??/Tym bardziej ze nie byłam u niego pierwszy raz..ile razy jak z Kaja pojechalismy do szpitala i nie mielismy ubezpieczenia to D.dowoził na drugi dzien.Po prostu nie zalezy mu na pacjentce tylko na kasie z NFZ.
 
reklama
Anetka ot masz Peepe:)
Zobacz załącznik 424579Zobacz załącznik 424580 z opaską w komplecie:)

Snoopy ale czujesz się podobnie jak z Alą? Czy inaczej ja cały czas myślałam że chłopak a jednak nie:)

Kamma teraz woła "Mamo kupka" ale też nie zawsze;/ ale jak ją posadzę bo czuję że popierduje to zrobi nie wzbrania się a potem po wszystkim się cieszy ale nie ma tak że ze 20 razy podchodzi od razu robi:)

Dorotar moja ma podwójnych dziadków i 3 prababcie( dwie moje babcie) i jednego pradziadka (mojego) niestety drugi nie doczekał umarł praktycznie rok wcześniej jak Dominika się urodziła ona w październiku i on...
To taki mój kochany dziadziuś po naszym ślubie mama mi mówiła że babcia zbierała pieniążki na prezent dla mnie i coś jej brakowało i się martwiła strasznie i robiła porządki i w dziadka spodniach w portfelu znalazła 1000zł...
CO do nauczycielki współczuje małej mam nadzieje że nawa Pani się spodoba:)

Gosdia co kupiłaś?? Już doczytałam:) Fajnie fajnie:)

KasiaF a to nie grzeczny :) Teraz trzeba krócej trzymać:p

Burzowata moja już chyba spała w body z krótkim rękawem koszulce i spodenkach i skarpetkach ja szybko uciekłam z pajacyków bo ich strasznie nie lubię;/

Młoda z C zasnęła a ja pisze z kumpelą ze studiów i się pocieszamy na wzajem... Ale na prawdę skupić się nie mogę... DObrze że z jednego test będzie to jak przeczytam to będę wiedziała co wybrać:D A z drugiego to nie wiem LOS SZCZĘŚCIA:)
 
Do góry