reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
KAMA oj mi młody w tych zapinanych na plecach źle spał... gniotły go... A i takie rozpinane tylko na brzuszku odpadału bo jak w nocy pieluche przychodziło zmieniac to za bardzo się rozbudzał... i najlepiej nam było albo w śpiochach albo w rajtużkach :tak: Przy drugim bobo już będe pamiętac co mi nie pasowało:-p:laugh2:.

KASIEK, VIKAMCIA ja na początku to nie mogłam bez kiszonej kapusty i ogórków... M to mi do pracy donosił... A później to życ nie mogłam bez zwykłych ogórków... Zjadałam po 2-3 te długie w jeden wieczór... i rzodkiewka była najlepszą przekąską:tak:. No i strasznie mnie mdliło od zapachu kawy i chińszczyzny:blink:A w barze chińskim pracowałam i pracuje :szok:.

A mi młody wstał i spac nie ma zamiaru iśc spowrotem... oj zaraz go przycisne:-p:laugh2:.

EDIT Sali, tak więc teraz nawet ze sobą z ich teczką biegaj... Wiem że to uciążliwe, ale ja na twoim miejscu bym lekarza nie skreślała... A że czekałas... hm... Ja jak ostatnio byłam, to też przezemnie siękolejka przesunęła... No różnie to bywa...
 
Ostatnia edycja:
Hehehe co do bajek, u mnie teraz rządzą: "Przyjaciele z kieszonkowa" i "Maluchy w pieluchach" ja też ogladam bo mi sie podobaja, nie oglupiaja mnie:rofl2:

Ala też mi spać nie chce.... Jeszcze wrzeszczy: "dobranoc mamu"....

Co do chinczyka ja uwielbialam kure w carry i kure w ciescie a z Ala mnie to odrzucało... teraz na poczatku było to samo, ale juz mogę jeść wszystko:-D
 
Ostatnia edycja:
Kasia Julka spala w nierozpinanych, jak już nie trzeba było przewijać :tak: te zdjęcia były robione jak miała 11mc-y, od 4m.ż nie budziła się na jedzenie, więc też jej nie budziłam żeby przewinąć bo nie było po co. Ale żeby nie było od początku spała w rozpinanych na nóżkach bo tak poprostu było wygodniej nie trzeba było ściągać całego pajaca.
 
kamaaa zalezy od wagi :-)
zwykły list kosztuje 80centów , a jak się wrzuci kilka koszulek to pewnie 1,50 może 2 :tak:ale napewno nie dużo ;-)
a co do stacyjkowa to nie wiem co te dziewcxyny maja ale Vi tez lubi dino pociąg :-D hehe

bdja wcale nie mówię że źle że tak szybko , tylko tak podkreśliłam sobie tą wiadomość ;-)
a jeszcze jak wam się układa to super że udało wam się trafić tak odpowiednio :-)

kasiaf ooo rzodkiewka.. tak... też ją uwielbiałam... jak jechałam na miasto to brałam sobie s miseczce do auta , D mi trzymał(ja kierowca) i zanim dojechałam do miasta (30km) to rzodkiewki znikały :-D hehe
tak samo pomidory musiały być na każdej kanapce , i w każdym prawie daniu :-p

ale mnie wkurza ta nowa cyfra!!! poprzestawiali kanały i nie mogę znaleźć nic nigdzie !!!
ale już znalazłam tvn style :-)
o
 
ViKamcia no wlasnie teraz spimy w pajacykach:-p

My latem to spalismy w samym body z krotkim rekawkiem,a teraz to sie chyba na te pizamy przerzuce i zobaczymy.

Wszyscy w domu juz spia,tez trzebaby sie zbierac:tak:tak wiec lece kochane mamusie;-)
spokojnej nocy,buziaki =***
 
Ja sie dziwie ze nam sie uklada i ze jest tak landrynkowo bo oboje bardzo wybuchowi jestesmy:-D ja baran on skorpion:-D niby taki zwiazek nie ma racji bytu jak sie to czyta (horoskopy) a tu zonk:-D sie smiejemy ze ktores jest jakies nie takie:-D bo zawsze sie dogadujemy, ja przez hormony wariowalam ale tez sie udalo zalagodzic;-)

Kiedy ja bede mogla kupic wozek???:-D bo mam juz na oku jeden i za 500zl dziewczyna chce sprzedac. na tablicy znalazlam ogloszenie i duzo fajnych malo urzywanych jest;-)


Te 2 mi sie podobaja:
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-wozek-quinny-buzz-3-okazja-
IDwcC9.html


http://tablica.pl/oferta/wozek-2w1-atlantic-espiro-super-IDBaCp.html

Chyba bardziej ten zloty:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja chociażbym chciała, to Was nie nadrobię:no: Pyśka jeszcze nie śpi, cały czas marudzi... I jak na moje matczyne oko, to ta gorączka i marudzenie to od zębów, a nie od infekcji... Bo miała duuużo większy katar i kaszel i był spokój, a teraz, to ja i moje ręce padają:-(

Idę się koło Niej położyć, może zaśnie, a ja pewnie z Nią, więc już się żegnam i życzę miłej nocki:-)
 
Do góry