reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wiec tak....
To jest lekarz do którego chodziłam kiedys,wykrył raka u mojej mamy,ostatni raz byłam jak zaszłam w ciąze z Kają,ale Pan Doktor odmówił mi prowadzenia poniewaz wyczerpał limit NFZ na cięzarne:szok:...wiec zrezygnowałam z jego "usług".
Teraz przeniósł gabinet 10 min drogi ode mnie,wiec zadzwoniłam zeby sie zajrejestrowac i o dziwo zaraz na drugi dzien mnie zapisał(czyli dzisiaj na 11:15)byłam na styk,ale przede mną 3 kobiety;/Dwie weszły i wyszły 3 siedziala 20 min.w koncu moja kolej(weszłam o 11:50:crazy:...ładnie siadam a Pan Dopktor prosi o ubezpieczenie,ja na to ze zapomniałąm ale moge donieśc bo mam blisko,wiec Pasn doktor prosi o moja date urodzenia,szuka kartoteki,patrzy ze dawno nie byłam ,i ze w takim przypadku bez ubezpieczenia nic nie zrobimy...ja załamana tyle czekania ,a on :do kogo ma Pani pretensje???:angry:No q...a myslałam ze mnie szlak trafi,co mu szkodziło jesli mówiłam ze doniose,ale był taki niemiły ze odechciało mi sie prosic dalej i wyszłam.Zapisał mnie na jutro ale juz na bank nie pójde;/

Mało tego poskarżę sie jego siostrzenicy,która poznałam na urodzinowej imprezce.Na dodatek znam jego taty siostrę z która moi rodzice kiedys grilowali,ale nie chciałam juz sie na nich powoływac...Dupek!

Sali od 1.01.2012 weszły mega obostrzenia dla lekarzy... i przez to te ceregiele. Kiedyś nie było problemu jak sie donosiło ubezpieczenie, do 2 tygodni teraz jest mega kłopot. Nie wiem jakim on tonem mówił, ale sie nie dziwie że nie chciał przyjac bez. Tylko skoro deklarowałas że mozesz donieść, to mógł powiedzieć cos w stylu " przepraszam, ale ja dziś nie mogę to zapisze panią na jutro":nerd:
 
reklama
anetka tak jest dzien babci 10 lutego :) hania juz jedną piosenke umie i juz druga dzis przyniosla i tez juz prawie umie:-) cieszy sie strasznie i łądnie jej to wychodzi, dumna jest ze bedzie babciom spiewac :tak:

sali wspolczuje,ale tak jak pisze umi tak jest od nowego roku ;/ ja tez nie poszlam do gina przez to ze w tej chwili nie mam ubezpieczenia ;] a problemów nie chce miec przez to ;]
 
liza nie dziwne, że się cieszy ;-) ja to się zawsze stresowałam jak miałam wierszyk przy wszystkich babciach mówić :-D
 
Dziewczyny głowa mi peka , Zuzia dzisiaj nie spała jeszcze i raczej juz nie bedzie. Chyba sie przestawia aby nie miec drzemki a mi to bardzo nie na reke...(
 
Oschłym tonem mówił,gdyby to była jego pierwsza wpadka to bym poszła ,ale dałam mu druga szanse i znowu nmnie wkurzył,mogłam mu nawet dowód zostawic...czekałam 40 min ,spózniłam sie po Tymka do szkoły i nic nie załatwiłam,tym bardziej ze skoro umawia na godz.to niech przestrzega godzin albo niech poprostu zapisuje tyle pacjentek dziennie ile chce przyjac i kazda przyjdzie kiedy chce.

Jednak wole isc prywatnie,inaczej traktuje sie pacjenta ,na NFZ to sie odbywa jak na akord;/;/

Jeszcze zadzwonie do mojej innej lekarki która prywatnie przyjmuje,najlepsza jaką znam ,ale miala termin na marzec..moze sie coś zwolniło.
 
Cześć dawno nie pisałam, bo nie bardzo miałam czas:-( postaram się teraz być na bieżąco, więc dla tych które mnie nie pamiętają to mam na imię Ewa mam 23 lata i 4 letniego syna Oliwera. 25 stycznia ma urodzinki. Postaram się wdrążyć w temat.
 
Od kilku dni próbuję za wami nadążyć, ale co podczytam 5stron, to 10 nowych dochodzi ;-) Emilka jest ostatnio marudna, pełna złości, krzycząco-płacząca, nie chce prawie nic jeść, nawet mleka nie ruszy, ciągle chce być na rękach:no: Idą jej trójki... Dolna lewa już się przebiła. A ja mam już czasem dość:-( Dostęp do netu mam ograniczony, bo ostatnio sporo czasu spędzam u rodziców, a w domu przy Emilce nie mogę posiedzieć:no:
Śliczne zdjęcia wstawiacie:tak:
Sali nie dotarłam jeszcze, czy wstawiłaś gdzieś może zdjęcie, gdzie widać w całości tę sukienkę z panieńskiego na tobie?
 
MAlwina witaj w klubie mnie też głowa strasznie boli ale to dlatego ze @ się przyplątała ( cieszyć się czy płakać :-p:-p )

Koniczynka ja też za dziewczynami czasem nie nadążam zupełnie !!!
 
Rox,Malwina wspólczuje bólu głowy oby szybko sobie poszedł :tak:

Sali ale postaw siew sytuacji doktora, ja to widzę tak: przychodzisz do sklepu podchodzisz do kasy z pełnym koszykiem babka liczy a ty do niej że jutro przyniesiesz pieniądze bo dzisiaj zapomniałaś. Ja bym na Twoim miejscu poszła do Niego i pieprzneła tym ubezpieczeniem, a skoro jest dobrym specjalistą może na prawdę warto?

Koniczynka współczuje i dużo dużo cierpliwości życzę.


Dzisiaj łażąc po stronce z przepisami natnkęłam się na przepis na Calzone tak mi się spodobał że właśnie pierwsza partia siedzi w piekarniku :-)
 
reklama
Umi powiem Ci że dziś zaskoczyła mnie tym pozowaniem:p

Sali haha dobry Tymek:) mnie też wkurzają te ubezpieczenia;/ Ale co zrobisz;/

Anetka ona właśnie z 40 przeceniona na 24.60 ale się mile w kasie zaskoczyłam bo wybiło 20.50zł zaraz zrobię:) Co jutro malowane??

Liza
to z dumy pękasz:)

Malwina
współczuję;/

Ewcia witaj:) Jakie plany na urodzinki??

Koniczynka niestety zęby to ciężka sprawa i dla dziecka i rodziców;/

Kamma
hmm a co to za przepis??

Chyba coś mnie rozbiera... C pewnie mnie zaraził;/;/ Jak zwykle jak mam naukę wrrr Domkę zabrała Czarka siostra do siebie nie obraziłabym się jakby ją nakarmiła:) A i zamówiliśmy Domce wyrko:):) I byłam w tesco pa Peppe:):)
 
Do góry