reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kamma nie przejmuj się Dominika też idzie do przedszkola i jesteśmy na tym samym etapie więc mamy 9 miesięcy:) Znajomych jest równo rok starsza i o tej porze ładnie im robiła siku i kupkę na wiosnę coś jej się odwidziało i pamiętam jeszcze tydzień przed wrześniem nie mogli sobie poradzić z nią jak poszła do przedszkola znowu ok w domu nie powiem zdarzy jej się jak się zapomni ale mówią że bardzo rzadko:)
 
reklama
VEGAS- chciałabym :tak: ale jeśli się nie uda mi do września nic znaleźć to i tak ją poślemy chciałabym żeby miała stały kontakt z rówieśnikami. _____________________ KASIEK- dzięki kobieto bardzo mnie pocieszyłaś :-) będziemy razem "walczyć" ;-)
 
Vegas ja się nie przejmuję w końcu się nauczy nie powiem wkurza mnie kupa w majtach ale co zrobię:) Urok bycia mamą może na starość nie pogardzi starą matką i szklankę wody poda albo wiadomo jak tam ze mną będzie:)

Kamma damy radę:)
 
kamcia Ja dzisiaj siedzę i jem, tylko nie przed tv, a przed bb;-) Już połowę 0,5kg paczki paluszków ptysiowych zjadłam. Teraz chce mi się pić:-p
Emilka płacze, jak ja kładę na drzemkę. Ciężko mi tego słuchać, ale jak jej nie położę, to jest jeszcze gorzej. Już po 14-15 Emilka jest nerwowa, a od 17 nie do wytrzymania- marudna i zła...
anetko Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!
gosdia Ładna ta twoja sukienka:tak: Zosia z balonami- urocze zdjęcie:tak:
 
kamaaa.. no tak natalunia niedługo rodzi :-) ja się juz nie mogę doczekać jej porodu :-) hehe
nom te orony .. takie to inne niż u nas :-p tylko ja się zastanawiam , jak ksiądz prawi po tym białoruskim czy jakimś tam jezyku to wy go rozumiecie?? :-)
kama a moze kup jej te pampersy majtkowe.. do sikania będzie ściągać a póki co kupę będzie robiła w takie "majtki" :-)
wiesz ja myslałam ze Julka jest juz w wieku Vikuli.. a ona jeszcze nie ma 2 latek :-) to jeszcze ma czas na robienie kupencji na tron :-p
Vika miała 1,5 jak już mi wołała na nocnik , ale jeszcze ją trzymałam w pampersie tak do sierpnia bo się bałam ze zaliczy wpadkę ale nie zaliczyła no i na noc ...
wogóle lubiła nocnik bo dużo wcześniej to sikała przed kąpielą nocną tylko.. to miała wtedy ile rok i 2 miesiące bo to zeszłej zimy było ..
zawsze przed kąpielą biegała goła i zanim ją dawałam kąpać to razem siadałyśmy- ja w ciąży musiałam zanim ja wykąpałam się wysiusiać a ona brała przkład ze mnie i też sikała :-)

kasiek szczerze ci powiem ze najchętinej to bym nie wracała wcale , znaczy tu też nie chcę zostać na stałe bo mi się klimat nie podoba :-p w innym państwie owszem :-) w jakimś cieplejszym :-p ale to plany odległe..
a do pl kiedy... chciałabym wrócić albo zanim zacznie się szkoła w polsce żeby mogły normalnie od 1 klasy iść , albo dopiero po podstawówce...
ale kiedy tak naprawdę zjedziemy to nie wiem,... jak nie bedzie pracy czy z innych przyczyn to mozemy się nawet w tym roku spakować i wrócić ;-)


pizza dobra była ale się skończyła ;-(

 
KAMCIA-szczerze? to za cholerę nie rozumiem co Baciuszka (ksiądz) prawi :-D ale chyba można ustalić żeby ślub był w języku polskim, w cerkwi na osiedlu na którym kiedyś mieszałam co niedzielę o 9 była msza w języku polskim :tak: A co do pieluchomajteczek to od dawna ich używamy, dla Julki nie ma róznicy to dla niej pampers i pięknie w niego leje ;-) jak sobie przypomni o nocniku to każe sobie zdjąć ale co z tego jak siku już kilka razy było, dlatego w domu biega w majteczkach normalnych wtedy się pięknie pilnuje.______________________ Ludzie 0:30 spitalam spać, ogladam fajny dokument na TVP1 o historii małżeństwa z ZD, bardzo mnie cieszy że to nie jest już takie "tabu" że coraz głośniej o takich trudnych miłościach :tak:
 
Witam nasze forumowisko. Ostatnio stwierdziłam ze jestem w ciąży po raz drugi i dzidzia będzie młodsza od Zuzi równe 2 latka. Druga ciąża mnie przeraża tym bardziej że jest nie planowana i w dodatku się zabezpieczaliśmy. Ale potwierdzona przez lekarza nie jest oj:/
 
reklama
Hejka

misia witaj.

No ja powoli musze szykować Mikusia i siebie;P kolo 9:30 tata ma byc i jedziemy do ośrodka na szczepienie, a na dworze wieje :szok: niby 7 stopni ale brrr... ;/
Trzymajcie kciuki by szczepienie przeszlo dobrze;P ciekawe ile mój klocej już wazyy :confused::-D
 
Do góry