reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

MALWINA- u mnie ceny zaczynają się od 35 do 65/kg- nie mam pojęcia ile konkretnie ten kosztuje, niema cennika na stronie, będę w sobotę w tej cukierni, żeby zamówić tort dla zołzy, to zapytam ( o ile tego samego nie wezmę :-D) Ja zamawiam bo jakoś nie potrafie sobie wyobrazić, jak zrobić 2 kg tort, musiałabym kupić drugą tortownicę (tą którą mam jest za mała) a to koszt 20-30zł a gdzie reszta składników? jak dla mnie nie warto :tak: ___________________________________ LIZA- super że wszystko w porządku, Julka praktycznie tyle samo ważyła na tym szczepieniu :-)
 
reklama
Witajcie, ja jutro z mloddym do lekarza ide, wczoraj mu morfo zrobiłam i badania na magnez i potas a jutro idziemy to zinterpretować:tak:. Mam tylko nadzieje ze sie lekarka nie spóxni jak to maja w zwyczaju bo ja do pracy musze isc:dry:
misia witaj:)
sali kiecka zabójcza a jaka cena super:szok:!
liza Miki to juz duży chłopak:tak: ja tez bym płakała gdyby mnie szczepili:-p
 
MALWINA- ten który pokazałaś bardzo fajny :tak: Co do gości to u Nas będzie 14 osób dorosłych i 6 dzieci, to 20 osób :szok: a to sami najbliżsi bracia J z żonami i dziećmi, babcie i Chrzestni, a i możliwe że jeszcze 2 dorosłe osoby dojdą moja przyjaciółka z mężem o ile jeszcze nie urodzi ( termin na 21 stycznia) A co do tortu to mnie ciągnie żeby taki zamówić, bo Julka kocha kroooowy! :-D UMI- powodzenia jutro trzymam kciuki za dobre wyniki!

TO NIE TEN! !! ;-) UMI, EWI nie zabijcie ale nie działa u mnie opcja edycji - to ten:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kaamaa Julka kocha krowy? ale ja tam żadnej krowy nie widze:sorry::eek::eek:, elmo mi sie wyświetla czy jak u tam. 20 osob wow duzo:tak:

edit kaamaa
a juz ok:) połączę ci spoko:)
 
UMI- krowy to jej miłość :-D a cielaczki mojego wujka to już w ogóle trzęsie się na sam widok, uwielbia karmić je siankiem, dotykać ich wielkiego zimnego nosa ;-) ta fascynacja to pewnie dlatego że widzi je praktycznie codziennie, wszyscy sie dziwią jak pytają jakie jest ulubione zwierze Julki- moja odpowiedź to zawsze pies i krowa :-D
 
Dziewczyny mam odstawić nabiał bo mały ma początki skazy białkowej i teraz to ja już sama nie wiem co mogę jeść. Doradźcie???!!!!!
 
Liza powodzenia na szczepieniu.
Kasiek Karmi tez nie lubie :no:
Vegas karmie cycem, ale w sylwka dalam mm
dorotar po prostu nie jedz jajek, mleka i produktow mlecznych. mozesz warzywa, owoce itd
 
reklama
DOROTA- pisałam Ci wcześniej że masło możesz zastąpić margaryną roślinną, mleko krowie zastąp kozim, możesz też pić sama preparat mlekozastępczy ale wątpie że zasmakujesz (śmierdzi jak stara skarpeta) ja bym Bebilon pepti na Nutramigen zmieniła ( nie zawiera soi, laktozy) jest całkowicie nie alergiczny, musisz wywalić z diety białko jajka, żółtka możesz jeść, no i mleka i produktów mlecznych w ogóle nie tykać!! nawet łyżki jogurtu, każda nawet najmniejsza ilość powoduje reakcję alergiczną a i lodów prawdziwych też nie bo mają w składzie mleko, ale sorbety owszem są na bazie wody. A tak poza tym to chyba wszystko, wiadomo nie zadne ciężkostrawne rzeczy, ale to już chyba sama wiesz, powodzenia bo sama wiem jak ciężko jest ułożyć dietę mają skazowca w domu. __________________________ SNOPY- zdrowiejcie szybko.
 
Do góry