reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
sali polace ci jedno forum plaski azyl, maja tam psy do adopcji wszystkich raz z krotkimi pyszczkami:-D moja siostra wlasnie sie stara o adopcje suczki. Co do kupna psa bez papierow ja juz wiecej nie kupie... za Haba zaplacilam 450zl a jest zwyklym kundlem niby zdjecia z krycia byly a widac jakis kundel uprzedzil i mam kundla za 450zl...
 
No tansze ale bez rodowodu albo dorosłe;/

Moja znajoma dopuszcza swojego z Shih Tzu wiec nie bedzie kundel;)

Ja jestem z Bydgoszczy Aneto;)I juz przeglądałam allegro;)

Snoopy wyslij mi link do tego forum bo nie moge znaleźć
 
Ostatnia edycja:
Na stronie schroniska znalazłam zdjęcie mojej Luny:szok: kurcze, dzisiaj minął rok odkąd ją zabrałam a oni dalej tego zdjęcia nie usuneli :sorry:
 
Oj rozmawiacie o pieskach też bym chciała ale jak będę miała swój dom z ogródkiem jeśli będę miała najbardziej to husky mi się marzy ale wiem że to indywidualne psy i potrzebują przestrzeni i w ogóle mówią że nie wierne przez to. Ale może jakiegoś Goldena albo Labradora eh:) Dużo dużo czasu:) C się coś źle czuje a ja chyba biorę się za pakowanie prezentów bo na rano musi byc gotowe:)
 
A ja nie kupiłam na Mikołajki prezentów:sorry: Mam nadzieję, że p. też nic dla mnie nie ma;-)
Też bym chciała pieska, ale musielibyśmy zmienić system pracy z P. i mieć własne lokum:sorry:
 
wampi Yattaman też oglądałam:tak: Emilka mi już chyba z 10 razy zrobiła kupę w wannie, a robienie siku do wanny to jedna z lepszych kąpielowych atrakcji:-p czas zainwestować w nocnik:-p
snoopy Ja mam ziemię na wsi z domem do kapitalnego remontu, ale mieszkać na pewno tam nie będę:no: I szkoda mi ładować tam pieniądze, wolę odkładać na jakieś własne m w mieście.Wieś do nie dla mnie- dojazdy do pracy, szkoły... Tam nie ma nic oprócz sklepiku czynnego przez parę godzin i z dojazdem do miasta jest problem.
anetka Też się boję tłumów, ale pewnie to nieuniknione, jak się odkłada zakupy na ostatnia chwilę:sorry:
umi Widzę, że suwaczek wiosenny się pojawił, a tu jeszcze zima się nie zaczęła:-D
kasiaF Kuruj się szybciutko. To już pół roku od ślubu:szok: Ale szybko zleciało:szok:
Liza Czyżby choroba lokomocyjna u Hani? Zdjęcie dzieciaków w komplecie śliczne:tak:

Dłonie mi zmarzły przy lapku, chyba zima się zbliża.:sorry: Aż mi się ciężko pisze. Idę się przytulić do mojego "grzejniczka"
 
reklama
wampi grupa jak najbardziej zostanie:),kto che pisac to niech tam pisze a kto nie chce niech sie wipisze:) ja chce was lepiej poznac a wiadomo ze na glownym nie da sie wszytkiego napisac
 
Do góry