reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Przykro, że wyszła taka sytuacja..
Wybaczcie, że mnie nie ma tak często, ale studiuję..i to dziennie.. a do tego chodzę do muzycznej.. i na ogół całe dnie jestem sama z małą, bo mąż pracuje.. :(
 
reklama
Out, to Cię podziwiam, że i tak masz czas żeby tutaj zajrzeć.
Lecę robić kampanie reklamową na marketing o AIDS :p

Udanych Mikołajek jutro dla wszystkich ;) Niech się dzieciaczki cieszą z prezentów ;)
 
A moim zdaniem robicie z igły widły... Agateczka postąpiła fair odeszła z grupy i po co to dalej ciągnać? :sorry2: Mi tam to wisi więc zamierzam normalnie pisać, J mnie wkurzył i jak wróci do domu to zamierzam mu posłać wiązankę a co! :-D chyba za bardzo mu "smycz poluzowałam" ;-)
 
reklama
Ja w sumie tym bardziej mam gdzies...ja poszłam za wiekszościa bo nawet nie znam Twojej historii;)

Ja intensywnie szukam pieska bo chciałąbym dzieciom pod choinke kupic ale niestety ceny o 500 wzwyz a ja max 300-350 moge dac:(
 
Do góry