reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja sie modle aby snieg wytrzymał do grudnia przynajmniej:confused2:, teoretycznie dzis ma cos tam poprószyć ale raczej deszcz ze sniegiem. Normalnie tak nie cierpie sniegu, że dosłownie mnie trzesie na mysl o nim:no:. Musze młodemu kupic kalosze takie sniegowce, bo buty na zime ma ale na sanki i do zabawy przydałybu mu sie jakie ocieplane kalosze ze sciagaczem w lidlu fajne widziałam ale bez sciagacza:-(

Liza współczuje z tym autobusem u nas było tak ze pks jeździł a szkoła fundowała bilet dzieciakom które musiały dojechać. Ja akurat chodziłam do szkoły do miasta to nie korzystalam ale moja kolezanka własnie zawsze miała miesieczny za free
ewcia88 witaj
trinaa Jacuś jest prze słodki:tak:
KasiaF zdrówka dla kacperka:tak: i fajnie ze Twoja mam szyciej zjeżdża w sumie mniej kasy wiadomo ale przynajmniej juz razem bedziecie:tak:
lolkak taa teksty ma dobre i mnie ostatnio z łózka wykopuje:-D:-p. O przeniosłas bloga na wordpress?
 
reklama
Helloł Laski.

Podczytywałam trochę w piątek wieczorem i wczoraj ale czasu za bardzo nie miałam na pisanie, i jeszcze wczoraj dstałam takiego ataku duszności że wymiotowałam :-( nawet myślałam żeby na pogotowie jechać...

Agateczka to że jesteśmy "młode" nie znaczy że głupie i niedomyślne ;-) :sorry2:

Vegas super że się nie poddajesz, gratulacje! :-) ja cały czas przymierzam się do kupna innego nocnika bo ten "zwykły" nie kręci Julki :dry:

Fikusek współczuje, znam ten ból :no:

Trinaa ja też Cię pamiętam, długo z dziewczynami się zastanawiałyśmy dlaczego zniknęłaś, fajnie że jesteś znowu. Jacuś bardzo przystojny jest :-)

Kasia też słyszałam że w stanach pampersy-pampersa są zupełnie inne-lepsze, trochę nie fair że mamy inne standardy :dry:
Zdrówka dla Kacperka.


A ja jestem zła jak osa wczoraj przejeździlismy cały Białystok i tylko jedne łóżeczko godne uwagi znaleźliśmy :angry: o takie:
ŁÓŻKO ANIMALS 160/80 Jedyna taka oferta na allego! (1900690929) - Aukcje internetowe Allegro
fajne bo niskie, ale to chyba to nie jest to jedyne ;-) jestem zdana na allegro...
 
kaamaa bardzo fajne łózeczko:tak:, ja sie zastanawiałam na czyms dla kacpra w tym stylu ale moje dziecko uwaza za swoje tylko naszą kanape. W sumie nie byłoby problemu gdyby nie fakt ze ona nam sie rozwala:confused2: i chyba czeka nas remont tej i kupno czegos dla nas albo zakup łózka dla mlodego i kanapy dla nas:baffled:
 
Kaamaa nie tylko w US wystarczy,że przejedziemy przez granicę do Niemiec i tam są już o niebo lepsze:tak: Ale w PL i tak Pampersy są najlepszymi pieluchami ;-)

Umi przeniosłam,bo teraz rzadko siedzę na kompie,najczęściej zaglądam z komórki a na smykach wcale mi to nie chciało działać:angry: Teraz mam telefon z Androidem,to mam ściągnięty program i łatwo się bloguje ;-) Tylko czasu brak:confused2:

Co do łóżka to ja Majce chuba kupie taka małą sofę z IKEI jak mi się z niej stoczy to i tak nie poczuje,bo w zasadzie śpi się jak na materacu ;-)
 
hej:)

umi - Twój synek jest niemożliwy z tymi tekstami:-D

kaamaa - fajne łóżeczko :)

matkooo zimno jak diabli..nie lubie takiej pogody:wściekła/y: nie moge z naszego psa - zawsze bardzo intryguje go zawartość Jacusiowego pampka :p
 
lolkak ja myslałam ze zrezygnowałas z pisania:tak: i dzis tak patrze ze masz nowy link w sygnaturce. Fajnie że jednak dalej bedziesz prowadzic bloga:tak:

trinaa jakiego macie psa? w ogóle jak sobie radzicie? Jacuś juz ma prawie 6 miesecy ma ale to zleciało:szok:
 
Witam po wczorajszej nieobecnosci,to straszne co sie stalo tej dziewczynie:-(
Vegas brawo dla Martynki:-)
Ewciaaa88 Witam:-)
trinaa witaj,widze,ze mamy dzieci z tego samego miesiaca;-)slicznego masz synka, fajnie ze maz sie sprawdza i synus zdrowy;-)
młoda zdrowiej!:tak:
patrycja powodzenia na egzaminach:-)
umi rozbroil mnie Twoj syn:-D

W piatek bylismy na urodzinach mojej chrzesnicy,suszarka sie jej spodobala:tak: ale za to ja sie scielam z babcia i ciocia,bo w kolko mi truja,zebym dala malemu sztuczne mleko bo on jest glodny a moje jest bezwartosciowee i dlatego czesto krzyczy,to nie wytrzymalam i powiedzialam,ze wiem lepiej czy jest glodny czy nie,ze na wadze przybiera prawidlowo,ze po cycu czasem nie je nawet 4 godziny i ze nawet jak zje miche zupy to jest taki sam... On po prostu jest ciekawy,nie lubi lezec,widac,ze sie zlosci jak nie moze czegos siegnac i zlapac albo isc tam,plus jest rozpieszczony,ale one wiedza lepiej zwlaszcza ze widuja go raz na miesiac=/ jeszcze moja babcia stwierdzila,ze moje mleko mu nie smakuje i go zmuszam :wściekła/y::crazy: i wlasnie dlatego ostatnio nie chcial zupy a rzucil sie na cycka.. no myslalam,ze mnie cos trafi=/ wiadomo,ze jakby nie przybieral na wadze czy cos to bym nie karmila,ale jest zdrowy,ladnie tyje to nie widze powodu by nie karmic... Przykro mi sie robi jak ktos uwaza,ze zle sie nim zajmuje i to moja wina...

Wczoraj znowu chodzilam za sukienka i niektore kosztuja nawet 600zl...:szok: I w koncu kupilam jednak:-D bo bardziej mi sie spodobala niz ta ktora chcialam szyc,a jeszcze dostalam 100 zl upustu:-D Teraz spadam,bo M musi pisac program a ja sie zajme brzdacem
Milej niedzieli:tak:
 
ViKamcia dziękuje za odpowiedz będę postępować wedłóg wskazówek ;)

EWI44 dobrze będę tego przestrzegać.

fikusek1988 dlatego zaczęłam pisać jako nowa bo myślałam, że mnie nie pamiętacie ;(

umi2 ale na prawdę tak było wiedziałam że jesteście ze sobą zrzyte i myślałam że mnie nie będziecie pamiętać że będę mósiała o sobie pisać to wolałam się zarejestrować jako nowa i opowiedzieć od razu o sobie.

kaamaa100 a ja nie powiedziałam nic takiego.

burzowata ja też to przeczytałam i jak zobaczyłam ten skasowany samochód aż ciary przeszły

Dzień dobry ja ostatnio jakaś senna jestem nie wiem co się dzieje czekam z niecierpliwością do 15 na @
ale zawsze tydzień przed bolał mnie brzuch a teraz nic trochę się martwię...
 
burzowata - ciotka mojego Michała ciągle "wyje", że coś robie nie tak z małym....z resztą ona miała jakiś problem do mnie od samego początku....kiedyś tam w jakimś poście pisałam jak mi zrobiła wykład na temat ślubu, ciąży itd. Stara panna, nudzi się to i nic dziwnego,że się czepia. Mąż ją zaczął tępić,ale teściowa zwróciła uwage,że "ciocia chce dobrze"....:wściekła/y: teraz już sama nam przyznała racje, zauważyła że przegina:no:

umi - mamy doga niemieckiego, zazdrośnik cholerny w związku z małym,ale na szczęście w taki śmieszny sposób,nie agresywny ;) np. idę na kanape czy łóżko z malym żeby dać mu cyca,a cwaniak cyk i mnie "podsiada" :-D a ogólnie, Michał bardzo mnie odciąża w obowiązkach, przeważnie wolny czas po pracy spędza z Jackiem, opanował jego "obsługę" do perfekcji, poza cycem rzecz jasna :p przewijanie,kąpanie, usypianie i to wszystko :) nawet mecze razem oglądają ha ha:D


EDIT:
no i byłabym zapomniała - nauczyłam się gotować porządny rosół :cool:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie...

Napisałam posta poszlam zrobic mleko Mikolajowi i... mąż zamknol mi "niechcacy" okno.... :wściekła/y::angry: no normalnie myślałam ze go udusze...:baffled:
Sorry z enie pisze znow no ale brak mi slów i nie umiemnapisac drugi raz tego samego ;] i nie pamietam co juz napisałam;P ;]

edit. trina fajny piesek pewnie;) my sie zastanawiamy nad pieskiem do domu, ale ze nas nie stac na kupno to myśle nad odwiedzeniem schroniska :tak: :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry