reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Agateczka ja już słabo pamiętam jak moja córa miała 7 miesięcy:-D, ale obecnie zdarzają jej się chyba koszmarki nocne bo się czasem budzi z atakiem płaczu. To Emilka nie często budzi się w nocy?

Gosdia gratuluję ząbka Zosieńce:-)
 
reklama
gosdia uff to dobrze ulżyło mi ;)

Vegas a no nie często potrafi całą noc przespać a czasem się budzi
co godzinę i nie chce jeść tylko się bawić...

Emilka jest nie jadkiem ale ładnie przybiera nawet nie płacze na jedzenie
sama jej daje co 3-4 godzinki zupki to ledwo pół słoiczka zje.
 
Vegas eee szczerze to nie wiem jaki majka ma rozmiar :-D Pauje na nią od 82 w gorę ;-) Nawet 92 ;-)
Gosiaa gratki z okazji ząbka:-)

Agateczka to może był zły sen,albo mała przeżywa to co się działo w dzień :tak: Majka potrafi się drzeć jak opętana podczas nu,później przewróci się na 2 bok i jest ok ale i tak długo nie śpi;-)

Spadam,bo robie sobie w końcu manicure :-D
 
Coś się chorowicie zrobiło:-( Zdrówka dla wszystkich:tak:

Dziś jestem trochę zdołowana. Pech mnie od rana prześladował i... nie zdążyłam na ślub:-:)-:)-( Aż mi się nie chce nic pisać:-(
 
Hej

Fikusek no właśnie na wiosnę będziemy kuć ścinę i jakimiś preparatami a potem przy każdym malowaniu preparatami;/ Dziś zauważyłam że kolejny róg pokoju atakuje...

Ewi to pełne ręce roboty ale gościna chyba udana??

Trinaa
współczuję problemów z tatą mam nadzieje że miną... A u mnie wręcz odwrotnie szczególnie moja przyjaciółka twierdzi że wciskam wszystkim dziecko bo była przy rozmowie z inną przyjaciółką do której stwierdziłam że w jej sytuacji(miałą jajnik usunięty w wieku 15 lat od tamtej pory na tabletkach i lekarka nie daje jej 100% szans na szybkie zajście w ciążę) a stwierdziłam że jak za rok w lipcu ślub potem staranka to 25 lat w sam raz czas na dziecko w jej sytuacji... I wciskam wszystkim dzieci...

Agateczkaa nie martw się najważniejsze często odpisywać i się wkręcisz ja też na początku czułam się obco:) Można wybrany tekst ale ja nigdy tego nie robię więc nie pomogę:) Moja też miewała koszmary bo płakała przez sen;/

KasiaF zdrówka dla Kacperka:) no przykro z powodu pracodawców Twojej mamy ale przynajmniej Ty się z nią szybciej zobaczysz:)

Lolkak mi ręce z grzybem opadają... Fajnie że zrobiłaś coś dla siebie:):)

Gosdia a jak się zmył?? Tak cudownie sam?? No mój wspaniały mąż ma już nabite 10pt... W czerwcu kasuje mu się 6 może i dobrze teraz będzie myślał czasami!!!

Vegas już sobie Ciebie wyobraziłam przy sprzątaniu tego hahah ale nocnikowanie musi być:D:D

Obejrzałam Chirurgów i się prawie popłakałam;/;/ Idę do męża jakieś muchy pod nosem ma trzeba go rozruszać:D:D
 
kasiek88kasiek pomału myślę, że się zadomowię mam nadzieję, że będę mogła tu na stałe zostać?

Mam pytanko jaki sobie awatarek mam ustawić, żeby wam się ze mną kojarzył ;)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agateczko edytuj posty:) A no nie wiem jaki avaterek jaki chcesz coś co do Ciebie pasuje:) A czemu miałabyś nie zostać na stałe?? My się bardzo cieszymy że ktoś nowy jest:):)
 
reklama
kasiek88kasiek przepraszam już będę edytować, bo szukam forum na stałe gdzie będę mogła poznać mamy i się zaprzyjaźnić mieszkam z mężem od roku i nie znam tu nikogo także miło by było jak bym miała z kim porozmawiać na forum ;) hmm no właśnie nie wiem co do mnie pasuje i nie wiem jaki awatarek sobie wstawić.. tak samo mam problem z suwaczkiem zawsze się na szukam jak głupia bo wybredna do tego jestem ;)

anetka551 pisałam ale bardzoo dawnoooo temu i wróciłam tutaj mam nadzieję że nie zrobiłam nic złego tym, że wróciłam.
 
Do góry