reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Liza nawet jak wyłączysz stronę a napisałaś już coś w oknie odpowiedzi i zamknęłaś stronę bez wysłania tego to i tak zostaje, ja tak dzisiaj zrobiłam napisałam "cokolwiek" teraz włączyłam forum i jest wszystko, więc nie wiem jakim cudem Ci odpowiedzi wcięło :dry:

Anetka też fajne łóżeczko :tak: ja chciałabym żeby były jeszcze szuflady no i jakiś motyw dziecięcy nie takie "zwykłe" kupujemy na 160cm więc i tak z czasem trzeba będzie wymienić na "poważniejsze"

A co do zwierząt to również uważam że dzieci powinny mieć styczność, my mamy kota i psa, kot zwykły dachowiec, a pieska tego którego teraz mamy do mojej szwagerki przywiozła koleżanka jej córki oczywiście bez jej wiedzy i tak został u Nas. Nela to mieszaniec pinczera z kundelkiem, więc duży nie będzie. Jak widzę jak taczają się razem z Julką na podłodze to serce rośnie :-)

Uciekam się trochę ogarnąć, trzeba obiad zrobić :tak: dziś mój ulubiony chłopski garnek.
 
reklama
umi ojej biedny Kacperek, tak się przejął :-p
Ja tam nic do mniejszych psów nie mam, ale to ludzie mnie wkurzają, bo myślą, że jak mały pies to sobie go mogą luzem puścić, bo przecież co on tam zrobi. A takie to od razu biegną do ludzi czy psów i szczekają jak glupie :sorry: nie pomyślą, że takie pies jest jak wariat, wszędzie pobiegnie, wszystko musi zobaczyć, a jak pod samochód wpadnie? A jak jakiś inny pies go ugryzie?
Moja Luna uwielbia ludzie, najchętniej na wszystkich by skakała i ich lizała, no ale ja jej na to nie pozwalam, bo zawsze chodzi na smyczy. A te małe szatany latają luzem i mają samowolkę. No i jeszcze zauważyłam, że po tych małych psach ludzie zazwyczaj nie sprzątają :baffled:


edit:
Kama my mamy łóżeczko na 140 cm, więc też za jakiś czas trzeba będzie wymienić. Też myślałam o jakimś z motywem dziecięcym. Chciałam kupić takie jak Kamcia ma, widziałaś? Może takie by Ci się spodobało? Ale jednak postawiłam na takie zwykłe.
Też bym chciała kotka, ale tutaj sobie nie mogę na niego pozwolić. Miałam, ale jak Zuzia się urodziła to mi uciekł przez okno ( z 3 piętra!!) i już nie wrócił pod blok nawet :sorry:
 
Ostatnia edycja:
umi :-D Nie mogę z Kacperka, jego teksty zawsze mnie rozbrajają:-D Ucałuj "królewnę":-D
ewi Hehe, lepsze auto bez wspomagania niż siłownia:-D
kama To od astmy?
burzowata Pochwal się sukienką:tak: Ile dałaś? Nie przejmuj się takim gadaniem, znasz lepiej swoje dziecko i wiesz,czego mu trzeba:tak:

P. chciałby psa, ale nie możemy sobie pozwolić na niego, bo pracujemy na zmiany 10h i 12h. W takiej sytuacji chciałabym rudego kotka, bo nie trzeba z nim na spacery wychodzić, ale z kolei P. nie lubi kotów. Poza tym właścicielka mieszkania nie byłaby zachwycona, gdyby jakiś zwierzak pogryzł i podrapał jej antyki:sorry::-D
 
Anetka coś mi się kojarzy ale kurcze nie potrafie sobie przypomnieć jak wyglądało Kamciu kochana pokaż jak możesz :-)
Mi też kiedyś zwiał kot, ale to chyba dlatego że urodził się i te pierwsze tygodnie żył na wsi, a my go do bloku wzięliśmy, poszedł na spacer i nie wrócił ;-) a tą kotkę mamy już 5 lat, przetrwała 3 przeprowadzki, ogólnie to miastowy kot i musiała się zdeżyć z wioskową rzecztywistością i o dziwo super sobie radzi nawet myszki łapie.

Konniczynka nie mam astmy (chyba?) sama nie wiem od czego ale strasznie bolą mnie płuca :no:
 
anetka u nas tez ludzie po psach nie sprzątają ale to kwestia tego ze nikt ich nie sciga mandatami. ja sama jak miałam sznaucera a wczesniej kundelka to nie sprzatałam po nich, bo nikt tego nie robił:sorry:. W rzeszowie np są specjalne kubelki u nas z tymi kupkami mozna isc przez pół miasta i nic nie ma:confused2:
konniczynka widze ze mamy podobne ogrniczenia czasowe z tym ze ja pracuje 8 godzin a dojscie do pracy i z pracy zajmuje mi łacznie godzine
kaamaa zazdroszcze takiego widoku w domu:tak:. Tak a przyjaźń dziecko zwierzak jest najpiekniejsza;-)
moja królewna mi własnie z łózeczka wszystko wywala:sorry: zatłuke go dzis, najpierw on chce spać, wiec go połozyłam a teraz spiewa w łózku " ja nie chce pać, oj nie... kołysanka oj nie, z popiejnika na Botusia nie chce spać... Iskileśka(iskiereczka) jest dupia(głupia)..."
 
Kama o chyba coś takiego ma Kamcia Łóżko Junior X BABY BOO160x90cm materac 10cm (1915120486) - Aukcje internetowe Allegro z tym różowym misiem, o ile dobrze pamiętam :-p

Mi już wcześniej też kot sobie uciekł ale tego samego dnia wieczorem wrócił i miauczał pod oknem to po niego zeszlam, a drugi raz już nie wrócił :no: ciągle tylko nasłuchiwałam czy nie miauczy, ale gdzie tam :no:

umi u nas postawili w tym roku specjalne kosze na kupki psa:-p no i dla mnie to żaden problem posprzątać po psie ale dla innych widać tak, piesek zrobi co trzeba, jego pan czy pani rozglądają sie tylko czy nikt nie patrzy i idą dalej :baffled:
Hahaha Kacper jest świetny, naprawdę! :-D co za dziecko :-p skąd ona ma te teksty i pomysły :-p
 
anetka ja sie własnie zastanawiam czy jak by u nas postawili to czy ludzie by zbierali. Bo ja szczerze mówiac gdybym miała psa to mogła bym zbierać ale nie zeby pies zrobił co ma zrobic na poczatku spaceru, a ja miałabym z kupką łazic przez najblizsze 30 minut po miescie. Takie własnie kubełki by nam sie przydały:tak:, bo młody czasem chce isc trawa zamiast chodnikiem a ja musze wypatrywac zeby w kupe nie wlazł:sorry:. No pomysłowy jest nie powiem:confused2: tylko ta jego pomysłowość mnie czasem wnerwia:-p
 
Agateczka a za co masz bana na starym koącie? Wiesz ze zakładanie 2 kont jest nie zgodne z regulaminem tym bardziej ze tamto zostało zbanowane, a ty nam tu wciskasz ze założyłaś nowe konto bo coś sobie myslałaś?
no to ciekawe jak teraz będzie się tłumaczyć ;]

anetka nie chodzi jeszcze ale powoli sie szykuje.. staje non stop sama... więc pewnie niedługo będzie szła:-p

kama fajne to łózeczko co pokazalas:tak:
my mielismy łózeczko na 180cm , ale w tym domu sie nie miesci bo stoi piętrowe więc musi zostac na strychu:sorry: a takie sliczne kupiłam :-(
tak mam to co anetka pokazała tylko tu jest na 160cm a my mamy na 180 ... i to jest o 100zl tańsze... szkoda że wcześniej nie było tego rozmiaru :sorry:


co do piesków to też się zastanawiamy nad pieskiem.. i już się zastanawimy prawie rok :-p i sie zdecydować nie możemy :-)

a ja właśnie wróciłam z basenu z Viki..
zaraz musze chatke ogarnąć bo na szybko się szykowałyśmy i trochę sajgon zrobiłam :-p

 
reklama
Hej niedzielnie ale tu ruch jak na Marszałkowskiej:):)

Kamcia super że pompa odpowietrzona:

Gosdia dzięki za pomysł zastosuje za fotelem zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Umi Kacper i jego teksty buhahahaha a chciałaś dziewczynkę żeby warkoczyki robić to masz królewnę hahah Też nienawidzę śniegi!!!

Fikusek współczuje bólu;/ ŚNIEGOWI MÓWIMY NIE!!

Kamma fajne to łóżeczko ale ja chyba wolałabym takie jak wcześniej pokazywałaś żeby z drewna było a nie z płyt;/ To od czego taki atak!!??

Trinaa
buhaha dobry ten Twój pies, dzisiaj rano tego nowego kota interesowała zawartość nocnika :D:D Super że Michał Ci tak pomaga:) A co do psa może on też chciał do cyca hahah

Burzowata
olej... Mi też czasami swoje mądrości gadały i że zawsze jest głodna jak miska dna nie ma to znaczy że nie najedzona. Paranoja!!! A Twój maluszek je coś więcej niż cyca?? Pokaż sukienkę:):) Tyle teraz jest sukienek w sklepach że szok i czasami do 100zł w sam raz na studniówkę. Nawet dziś na Papilocie przeglądałam:)

Anula
to zapytaj rodziców jak możesz co to za płyn?? Może coś pomoże:) Widzę że Ł się poczuwa:) A między Wami lepiej??

Anetka
fajne łóżko:) Ja właśnie takie chce tylko żeby były szuflady pod nim:) Fajna lala ja wypatrzyłam w realu stół kreatywny można malować rysować i lepić bo w zestawie pedzelki kretki ciastolina
 
Do góry