reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Anula fajny ten Eduś:) i ja chyba bo zamówię:-)
kamma fajne wyrko i widać,że solidne:tak:
burzowata mmm...jaki przystojniacha Ci rośnie a Jakie oczyska ...:)

A ja urzywam johnsona do kapieli i do ciałka i do pupy.

Wrocilam z pracy a dzis pierwszy raz od dluzszego czasu dziecko na mnie nie czekało...echhh;p
wogole co dzien to madrzejsza gada jak nakrecona...czesc,i papa i daj to -pytam co? a mala to!!!
albo kochasz mamusie?
- Ne!
a tatusia kochasz?
-Taaa....:-D
albo...
zrobić Ci herbatki?
-ta
a moze mleczko Ci zrobię co?
-ne:-D
powoli zaczynamy sie dogadywać:tak:
ide i ja do chlopa dobranoc;-)
 
reklama
Witam! ja juz na nogach od 6 maly wstal 6.20 ale tym sposobem jestem umalowana, wlosy wyprostwoane, zakupy zrobione. Niunio spi znowu a ja koncze sprzatac,dzis i 11 odwiedza mnie kolezanki;-)
 
Ja tez uzywałam oilatum przez 2 msc a teraz smaruje młodego oliwka ;-)

Liza widze ze Daniel ma za niedługo urodziny . ;-) prezent juz masz ?;-)
Ja oliwki nienawidziłam ;-)
No dla Danielka prezentu nie mam jeszcze ale zamierzamy cos mu kupić, pewnie jakies auto bo on uwielbia :-D

Anula fajny ten Eduś:) i ja chyba bo zamówię:-)
kamma fajne wyrko i widać,że solidne:tak:
burzowata mmm...jaki przystojniacha Ci rośnie a Jakie oczyska ...:)

A ja urzywam johnsona do kapieli i do ciałka i do pupy.

Wrocilam z pracy a dzis pierwszy raz od dluzszego czasu dziecko na mnie nie czekało...echhh;p
wogole co dzien to madrzejsza gada jak nakrecona...czesc,i papa i daj to -pytam co? a mala to!!!
albo kochasz mamusie?
- Ne!
a tatusia kochasz?
-Taaa....:-D
albo...
zrobić Ci herbatki?
-ta
a moze mleczko Ci zrobię co?
-ne:-D
powoli zaczynamy sie dogadywać:tak:
ide i ja do chlopa dobranoc;-)
Fajne rozmówki ;-) u nas tez tak wyglądają, Miki tez przychodzi i mówi "iiii" z kubkiem, ja sie pytam chcesz pić? a on "Aaa" (tak) :-) "Eee" (nie).Potrafi mowic tez "taa", i jak cos sie bawią to ciagle taaa? taaa? ;-) no i zwrótu "mama" mam do przejedzenie, czasem juz mam dosc :-D


Hej
Widze ze kazdy m jak milosc ogladał :-D mnie rozczarowało to jak niby umarła ale nie powiem szkoda mi sie zrobilo ze juz jej nie bedzie ;/ ogladam ten serial od poczatku i jakos tak dziwnie bez niej bedzie ;]
Ehhhh... sniadanko zjadłam,naczynia musze umyc ale imi sie nie chce narazie ;P chlopaki baje ogladaja,zaraz cos im zorganizuje do zabawy, badz wlacze muzyvzke i potanczymy i pospiewamy :D
Miki dzis rok i 5 mies skonczyl, ale ten czas leciiii ;P
 
Heloł

Liza ja też nie lubiłam Oliwki, strasznie zatyka pory, ja używałam kosmetyków z Nivea baby :tak:

Vegas ja mam to samo co prawda Julka urodziny ma za 2 mce ale ja już szukam dekoracji tortu :-D to takie moje zboczenie.

Mnie najbardziej bawią Nasze rozmowy na temat buziaków
Ja- Julka daj buziaka
J-yyyy
Ja- no daj buziaka mamusi
J- nieeee!! :-D

A ja dziś będę robić pierniczki idą święta! pięknie :-)
 
Hello

Gosia
to Co się mała rozgaduje i bardzo dobrze:)

Anula
to dzień na pełnych obrotach zaczełaś:)

Liza gratki dla Mikiego z okazji rocznicy:)

Kamma
moja też tak zawsze kochasz mame nie!!! Czyja jesteś mamy?? Nie Baby...

Dobra baby za sprzątanie się biorę:D:D:
 
HEJA!

Mały dzisiaj coś mui marudził jak go rozebrałam w przedszkolu, że boi się pani... Rano chętnie wstał, chętnie szedł (a raczej biegł) a potem nie chciał... Najgorsze było to że miał strach w oczach... Muszę z nim porozmawiac po przedszkolu, zmartwiłam się...
U mnie są najlepsze rozmowy
_Jesteś mamy misiem?
-Nie
-Mamy skarbkiem?
-Nie
-Mamy rybką?
-Ja nie jestem rybka, ja jestem Kacper!

A najlepsze jest to że jak mama na mnie mówiła rybka to ja tak samo jej odpowiadałam ;-).

VEGAS a dziękuje dziękuje, już tak chyba zostanie. W pracy tylko jeden kolega stwierdził że to rudy jest, ale wszyscy go wyśmiali że daltonistą jest, zresztą on to bardziej żartobliwie żeby miec o czym pogadac ;-) No i wszyscy bardzo naturalnie przyjęi tą zmiane ;-). I fajnie że znalazłas sobie jeansy takie jak chciałas
KAMA, VEGAS, KASIEK ja to czasem żałuje że ozdób na torta nie muszę szukac... Chciałabym młodemu torta zrobic, ale M mi nie pozwala:zawstydzona/y:.
ELWIRKA spokojnie, ma dopiero 13mieś jeszcze ma czas żeby zacząc chodzic, a wtedy to będziesz miała jeszcze więcej zajęc;-).
LIZA ja też nie cierpie Oiwki... Dostałam od kogoś ale wogóle jej nie używałam, nie znosze jej, kupiliśmy za pierwszym razem Oilatum jak Kacper miał te suche wysypki, a potem Emoilum
KONNICZYNKA no ja ostatnio miałam lek przepisany dla Kacpra w aptece za 127zł a tam 100...

Oglądam właśnie DDTVN. Prace w piekarni pokazują... Ja byłam w wielu cukierniach od zapeza, i jakoś nie widziałam nigdy ani takiego sprzętu ani wymagań... Masakra...
Chatke posprzątałam kawke wypiłam, nudze się teraz i sen mnie chwyta
 
Kasia nie postawiłam przecinka pomiędzy ozdób a tortu i tak można było wywnioskować że szukam ozdób to torty, a tak na prawdę tort będę zamawiać w cukierni a szukam ozdób do domu typu balony serpentyny ;-)

Julka się usypia, zapiekanka piecze się, golonka od wczoraj się marynuje tylko upiec więc obiad z głowy.

Dziewczyny pomóżcie co można kupić 13latce na Święta? ok 50zł biżuteria odpada, chciałam kupić jej kolczyki ale ma kilka rodzai już no to naszyjnik ale ona nie nosi :dry: zainteresowań konkretnych nie ma :no:
 
Dziewczyny zaczęłam sprzątać i podsuwałam co nie co.... I jestem załamana taki grzyb w pokoju nam powychodził w pokoju że masakra aż wstyd kogoś do domu zaprosić!!! Musimy zaraz na wiosnę remont robić i to dwóch pokoi bo w DOminiki też ale jest minimalny a u nas MEGA!!!! W łazience też okropnie ale to będzie wszystko zrywane przymierzamy się na przyszły rok... Normalnie rzygać się chce trzeba będzie kuć i zrobić wentylację skuć ścianę pociągnąć tym preparatem przeciw grzybom wyrównać ściany i znowu malować a malowane było rok temu...
 
reklama
kasiek Aż taki ten grzyb, że ściany musicie skuwać:szok:

Emilka raczej do małomównych należy: mama, am, nie, dziadzia, dzidzia, didu (pępek:-p), ale jeszcze ma czas na gadanie. Za to coraz więcej rozumie,pokazuje części ciała...:tak:
kama Może jakiś ciuch?
Mam ochotę na chipsy,dobrze że w domu nie ma takich rzeczy, a do sklepu nie chce mi się iść. Za to znalazłam paluszki, ale mam szanse zjeść tylko pół paczki, bo jakiś mały pasożyt ciągle woła am:-p
 
Do góry