reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasiek, współczuje z tym grzybem... Masakra, my też mamy grzyba ale nie aż tak poważnego. A bronie się dopiero w czerwcu:) a do początku grudnia muszę oddać pierwszy rozdział.
Malwina, ładna kurteczka.
Ewi, nie zdążyłam zrobić zdjęcia, a włosy przyjęły jakiś zielonkawy odcień :p.

My dzisiaj byliśmy w kinie na "Wyjazd integracyjny". Polecam :p
 
reklama
MŁODA93 też pierwsze słysze, na początku jak to przeczytałam to stwierdziłam że nie komentuje bo może o czyms nie wiem, ale teraz widze że moje zdanie jednak zostało poparte... I też uważam że to poprostu siara, i ściąganie tego nie ma sensu bo nie wydaje mi się że to mleko... A pieluchy... My mieliśmy na start kupione kilka paczek PAMPERSA, i potem już rozmiar większe HUGGISSA ale nasz nie miał na żadne uczulenia, a twoje maleństwo może miec, to samo tyczy się jakichkolwiek kosmetyków

KAMA to ile pierniczków zrobiłas?

KASIEK też współczuje takiego problemu... Moi rodzice też się z tym borykają od lat, już takie rzeczy robili że masakra, i zawsze to wraca... Ja przez to jak tam pojade to po pierwszej nocce katar i piekące oczy :-(zauważyłam że mały też zaczyna się skarżyc na bolące oczka...:-( Tzn na razie to było raz, mam nadzieje że zbieg okoliczności

A mi się młody pochwalił że Laura chciała mu dac dzisiaj buziaka ale jej nie pozwolił :rofl2::sorry2: No i mi pokazał dzisiaj ją, bo stwierdził że tacie jednak nie pokaże :-p

Jutro do pracy, pojutrze tyż, piątek free, sobota, niedziela i poniedziałek do pracy... Dzięki Bogu bo na przedszkole się nazbiera
 
Witam się i ja :-)

Co do oliwki to ja na początku używałam,ale takiej w żelu bo inaczej wszystko pływało w tłuszczu :-D Majka miała rumień i nic innego nie pomagało włączając w to krochmal

kasiek znam ten ból, u mnie jest to samo ze meblami. Rok temu malowane a ściany w rogach całe czarne:no:

Vegas ja to mam problem ze spodniami. W sklepie są dopasowane a wystarczy,że dzień w nich pochodzę i już mi z tyłka spadają:crazy:

Koniczynka jak się czujesz? Lepiej? ja właśnie przed chwilą pochłonęłam 3 kanapki:dry:

Młoda wiadomo,że piersi produkują mleko już w ciąży,ale żeby już można było odciągac mleko:szok:? Lepiej porozmawiać o tym z ginem:tak: Co do pieluch to jak Majka była mała to tylko Pampersy i jeszcze dawały Happy (te z otworem na pępek),bo inne ją uczulały. Teraz stosujemy na zmianę Pampki i nowe Dady ;-) Ostatnio jedziemy na Huggisach tych w paczkach z Biedki,są lepsze od tych z normalnych opakowań.

Majka mówi Mama, ma (znaczy nie ma) czasem dada,baba,tata. Pokazuje gdzie jest oko,nos, kotek i piesek w książeczce, umie zrobić muu :-D Jak ją o cos proszę np podaj kubeczek to to robi

Kasia no to Twój syn się nie daje pierwszej lepszej Laurze ;-):-D

Kaamaa podziel się tymi pierniczkami :p
 
młoda mama93 niektóre kobiety po 6 miesiacu mają własnie nawał siary, z tym ze nie spotkałam sie aby ją same sciagały, raczej ona sama sie sączyła, przez co konieczne były wkładki laktacyjne. ja tez skonsultowałabym to z lekarzem jak dziewczyny radzą
 
Kaama, jaka ilość... Podziel się.:). A robiłaś już takie swiąteczne? Pamietam, że moja babcia zawsze robiła wcześniej pierniki, późńiej chowała, żeby zmiękły. :)

Co do oliwek to ja z Zosią nie mam problemów. Używamy od urodzenia bambino. :)
 
lolkak studiuję politologię :D

Wiecie co.. my dzisiaj byłyśmy u pediatry.. Majka waży już 4140 g.. :) Mamy za tydzień ją szczepić.. lekarka ze względu na jej problemy skórne poprosiła, żebyśmy zastanowili się przynajmniej nad wersją 5 w 1.. Możecie poradzić coś? Jak wasze dzieciaczki się po niej czuły?


I jeszcze jedno pytanie, z innej beczki.. kiedy wg Was można zacząć chodzić z maleństwem na zajęcia na basen?


Buziaki, uciekam, bo Majka strasznie płacze..
 
Kamma daj trochę:D:D Moja mama też przede mną chowa:D

Gosdia
fajny a wszędzie że kaszana ale nie oglądałam więc może zaciągnę męża:) to jeszcze szmat czasu i masa stron przekreślonych na czerwono niestety...

KasiaF
ulala synową poznałaś... Moja ma pierwszy pocałunek za sobą ale tylko w policzek pozwoliła kiedyś temu samemu chłopcu co dziś samochodu nie chciała dać jak przyszedł włoski ściąć hahah

Lolkak to samo żyć mi się nie chce jak na to patrzę!!! Teraz się pogorszyło bo drzwi w korytarzu wymienione i wilgoć się zbiera jak będę miaął swój dom to wszystkie ściany wysmaruje tym czymś przeciw grzybom i zainwestuje do każdego pomieszczenia pochłaniacz wilgoci!!!!!

Out ja dobrze się nie orientuje ale myślę że powinnaś wyleczyć skórę na pewno po za tym ja chyba bym się bała teraz z dzieckiem na basen co innego na wiosnę albo latem

Dobra idę spać bo mąż już się położył może skorzystam:D DO jutra dziewuszki:)
 
Jestem na chwile ale glowa mi peka,mam okres:angry:a jeszcze musze skonczyc na jutro mature dlatego nie odp wszytstkim
Out, a jaka szczepisz?my 6w1 maly zawsze dobrze znosi nie ma temperatury,nie marudzi jak juz to wiecej spi:-Dniestety troche na to idze kazda szczepionka 170zl
Mloda93 ja pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam, tez radze zapyta gina a co pampersow u nas od poczatku biedronkowe, za to chusteczki moze tylko nivea
 
reklama
Hej
biggrin.gif
Jeszcze 2 dni do pracy i długi weekend, i tym właśnie żyję
laugh.gif
lubię swoją pracę, ale ostatnio ciągle senna chodzę i nic tylko spać mi się chce. Kurcze w ogóle to musiałabym może zacząć się zdrowiej odżywiać bo na pewno brakuje mi witamin. Gorzej tylko zabrać się za to. Mała znowu startnęła z mową, co rusz nowe słówka zna, normalnie dumna z niej jestem niesamowicie
biggrin.gif
I kombinezon dziś dostała, więc problem z głowy
p.gif
Zostało nam tylko kupić buty zimowe.

Kaamaa mniam, mniam, pierniczki:-) nam zawsze daje sporo przyjaciółka rodziców, są przepyszne:tak::-)
Liza buziaczki dla Mikołajka z okazji miesięcznicy:-) Fakt, śmierć dziwną zrobili Hance z serialu, myślałam, że będzie tragiczniej, no ale co zrobić.
Beacia jak tam z Twoim się układa? Lepiej coś??
KasiaF pierwsze miłostki:-D ja w przedszkolu nie miałam, dopiero w 1 klasie podstawowej:-D
Lolkak ja np nie cierpię nowych spodni zaraz po kupieniu, ciężko je się nosi nim się całkiem dopasują do nas.
Malwina mi się podoba kurtka:tak:
 
Do góry