reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

OUT myśle tak samo jak ty... Najlepiej nieplanowane :-) Tak jak moja szwagierka, też drugie planowali i nie mogła zajśc, w końcu ja zaszłam i ją zaraziłam ;-) Ja sie śmieje że ciąża jest naprawde "zaraźliwa" w cudzysłowiu bo wiem że to nie choroba. Ale u mnie było tak że mnie "zaraziła" moja ciotka, ja siostre M a ona ich ciotke...
FIKUSEK u mnie też niby można przednią ramę ściągnąc ale boje się że będzie spadac, ma wyjęte szczebelki dwa i sam wchodzi i wychodzi

Rozmawiałyście też o imionach... A co myślicie o imieniu ARON albo TYMON? Mnie one nie leżą a jedno ma mój mały kuzyn a drugie syn znajomych, dziwne mi tak troche one
 
reklama
Outstanding a co studiujesz? Mi (jestem uczuleniowcem z AZS) i Majce najbardziej odpowiada Oilatum, emolium jest za tłuste,a Oillan uczula.

Lenka właśnie to mnie zastanawiało dlaczego w szpitalu nikt się Tobą nie zainteresował. Przecież po takich przeżyciach karmienie by wam bardzo pomogło. Przecież pokarm matki dla dzieci z problemami jest jak najlepsze lekarstwo.

Umi nie no 3latka to ja nawet nie wiedziałabym jak przystawić do cyca:-D

zakupiłam już fotelik, teraz szukam jakiś zabezpieczeń na kuchenkę,ale wszystkie są do kuchni zabudowanych:dry: A co do łóżek to ja Majce chce kupić taka mała rozkładaną sofę z IKEI którą rozkłada się na podłodze prawie jak materac. W razie jakby miała spać to sie tylko stoczy na podłogę;-) No i bardzo mi się podobają mebelki z serii Mammut:tak:

kasiaF synek to cała Ty :-)
 
LOLKAK dziękuje, ae on jest bardzo mieszany ;-) tzn do takich wniosków z M doszliśmy, bo jedni to widzą w nim wykapanego tatusia, inni mnie, no i jak tak patrzymy to ma po troche nas, po troche dziadków a i nawet po pradziadku jednym ma nosek ;-)
FIKUSEK ale mój to jest taki wierzgol że on by nie uleżał żeby nie spac... Chociaż czasem go na dużym zostawiam i nie spada, ale wtedy śpi na nim sam z godzine a nie całą noc
 
Majka (ma to po ojcu ;-):dry:) strasznie się wierci i jak zaczyna na środku na brzuchu to kończy sen w poprzek na plecach na samym końcu łóżka;-)

Specjalnie obejrzałam M jak Miłość, bo to dzisiejszy Hit tv ;-) A tu taka lipa :-D:-D Myślałam,że ta śmierć Hanki to będzie sensacja a tu nic ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiek, a wróciłam po cięzkiej przeprawie ze spacją.
Młoda, dziekuje, ze pytasz. Zosia jak Zosia:).Mały łobuz, zaczyna chcieć rządzić i trzeba jej przykrócic:p. To z Rafałka będzie Mały Amant:).
Lolkak, też liczyłam na większą rewelację....Nawet mój D.oglądał.

A ja pofarbowałam włosy i ze skrajność w skrajności z blondu w brąz...trzeba być kretynem :p
 
GOSIDA a ja sobie ostatnio też z blondu na brąz zrobiłam ale szamponetką, ale po tej próbie chcę już sobie farbą zrobic bo mi się spodobało. I nawet mojemu M sie podoba :-):-).

A ja MILION W MINUTE oglądam:-p
 
Gosdia ja to specjalnie włączyłam,bo i w radiu i w gazecie o tym czytałam :-D Juz mogli ja uśmiercić w wypadku samochodowym nie daleko miejsca śmierci jej rodziców, co się porobiło z tymi scenarzystami:-D:-D

Kasia ja tyle czasu pracowałam na 2 zmianę i wracałam po 22 do domu,że nawet nie wiem co o tej porze leci w tv ;-)
 
Lolkak, u nas na pocztku sorawdzilo sie tylko emolium a teraz dajemy rade z ollilanem i nic nie kombinujemy bo juz wystarczy nam przygod...
My tez ogladalismy, myslalam ze bedzie lepiej to zrobione;-)
 
reklama
out Mój P. to się raz wykazał umiejętnością zmywania makijażu, kiedy ja nie byłam w stanie tego zrobić:-p Ale nigdy nawet nie próbował mnie czesać czy malować:no:
umi Trafiłaś z zawodem;-)
mariolcia Ja używałam ciekłą parafinę do kąpieli i natłuszczania:tak:
mloda Ja miałam z siostrami 3piętrowe łóżko:-) Wujek nam zrobił:-) Jako najmłodsza oczywiście dostałam najniższe piętro, które w sumie okazało się najlepsze:-D
fikusek Gdzie idziecie na andrzejki?
lolkak Jak to jak?! 3latek, to już na stojąco pociągnie:-D:-D
kasia Aron blee, Tymek może być. Moja koleżanka ma Tybka (Tyberiusz), na początku żartowali z mężem, że tak nazwą syna (a miał być Aleksander)- tak często o tym wspominali, że w końcu został Tybek:-D Już się przyzwyczaiłam, chociaż na początku mówiłam, że chcą chyba skrzywdzić dziecko imieniem:-D
ewi Ty wciąż na diecie?
burzowata, out, anula, mloda Śliczne dzieci:tak:
gosdia Ładny avatar:tak:
kama O, to już jakaś praca jest na horyzoncie?

Kiepsko się czuję :dry: Męczy mnie kaszel, głowa boli, jestem zmęczona po pracy, dostałam @ (pierwszą od daaawna) i jestem niewyspana, bo Emilka w nocy nie chciała spać :dry: Ech, zrobię sobie herbatkę z cytrynką i spróbuję się położyć spać.
 
Do góry