reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Zaglądam i do was :)
wybaczycie że nie nadrobię, ale już czasu mam mniej bo zaraz kąpiel będziemy szykować.:-)
jeśli chodzi o lewą pierś to ładnie już ją ssie, tylko trzeba trochę cierpliwości zanim zassie się...
ogólnie jest wszystko w porządku :)
aby mamy problem ze skórką bo ma bardzo suchą, to położna zaleciła dziś w krochmalu wykąpać;-)

mam nadzieję że u was zdrówka dopisują :-)
 
reklama
Marioolcia witaj kochana ;* ucałuj Oliwiera ;-) ;***
kasia fajne lozko . Jak bylam malato zawsze chcialamm miec pietrowe . Ale mama z tata zawsze mi gadali " a kto bedzie spal na dole ? "
 
Marolcia moj mial strasznie sucha schodzila platami przez przenoszenie i najlepiej kapac w emolientach zaraz jest poprawa ja do tej pory kapie, jak cos mozesz kupic plyn do kapania emolium polecam jest tez taki krem
Urodzilysmy o podobnej godzinie ja 16.37:-D
 
Fajne łózko :)

Mariolcia super ze sie odzywasz! :-) równiez polecam te płyny, ja uzywałam Oilatum ale drogie :-D
Młoda masz bład w sygnaturze tej ile jestes na BB powinno chyba byc data u góry "15.12.2010r" ;-) :*

Kurcze ide bo Miki juz spiacy ;] mlesio zrobie i poloze go zaraz
 
No dokladnie Anula:-) ja słyszałam o oillan ale tego dlugo nie kupowałam w sumie rpzez pierwsze 2-3mies uzywałam ;-) i nie do kazdej kąpieli :-)
Ojjj szkrabik Twój juz ma 4mies :-)
Moj Miki jutro konczy rok i 5mies :-D chwila i półtora roku mu pyknie... :tak:
młoda nmzc :* :-)


No chlopaki juz polozone :tak:
 
Ostatnia edycja:
Mariolcia super ze u was dobrze wszystko:)

burzowata sliczny maly:)

co do lozek to ja mam tez duze takie jak kasia,i alana jeszcze pozniej przerabia sie na normalne loze:) takze nie mysle w ogole o zakupie innyego:)

U nas ok,ja sie znowu podziebilqam,wezme sobie polopirynke nqa noc.W sylwetra nie ide na bal,za to na andrzejki idziemy,jutro ide z kupela zaplacic kase bo dzis telefonicznie nas zapisalam. A na sylwka nie idziemy bo chlopak kolezanki ma inne plany. Ale moze to i dobrze bop na andrzejki jest tylko 120 zl od pary:)
 
Ja tez uzywałam oilatum przez 2 msc a teraz smaruje młodego oliwka ;-)

Liza widze ze Daniel ma za niedługo urodziny . ;-) prezent juz masz ?;-)
Fifusek zdrówka ;*
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wszystkie komentarze:) Bardzo nam miło !
Moja Majka też miała suchą skórkę.. kąpaliśmy ją w oilatum.. ale to nic nie dawało. Teraz co kilka dni kąpiemy ją w krochmalu. I skórka jest coraz ładniejsza :)

Mariolciaa witamy mamusię :D powodzenia!

Ja też się boję myszy, szczurów.. a nawet pająków.. MASAKRA!
Co do drugiego dziecka.. sama już nie wiem.. mój chce za 7 lat.. ale wg mnie to za długo. Myślę o jakiś 3-4 latach. Albo najlepiej.. nie planować :D

Buziaki. Ja idę się szykować na uczelnię a małą do spania.. jutro szczepienie:)
 
Do góry