reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

młodamamusia18 Oj.. to naprawde niezaciekawie u Ciebie ale dobrze że dla cioci się polepszyło, trzeba być dobrej myśli!:happy2: A co do K- szkoda słów... :confused:

klaudix Niedawno wróciłam od lekarza, półtorej godziny przesiedziałam przed gabinetem bo cały czas przychodziły pielęgniarki z dziećmi ze szpitala i wpychały się w kolejkę... Ok, rozumiem ale bez przesady, i tak co miałam wejść już do gabinetu to non stop jakaś nowa...
Bakterie z moczu wykurzyłam:-) Ale z wymazu pochwy wyszło że mam Streptococcus Agalactiae grupa B, wzrost obfity (PACIORKOWIEC!):no: Lekarka przepisała mi Amoksiklav i Provag... Jestem załamana...:-( Mam nadzieje że wyleczę to do porodu, 11 sierpnia mam jeszcze wizytę (ciekawe czy wytrzymam do tego 11...).



Idę się położyć, może pośpię trochę bo zasnęłam o 3 a o 6:30 musiałam wstać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
emiliana to wylecz to dopóki czas ja miałam zapalenie pęcherza oczywiście nie wiedziałam bo i tak cały czas sikałam jak Domka przeszła przez mój kanał rodny to się zaraziła i miała tak zwane wrodzone zakażenie i od 2 doby była pod kroplówką z antybiotykiem nic nie jadłą tylko spała a ja płakałam bo nic nie mogłam zrobić nie piszę tego żeby straszyć tylko żeby nerwów oszczędzić 10 dni spędziłam po porodzie w szpitalu jeszcze się kłóciłam bo ja miałam iść do domu a mała zostać bo miejsc nie było powiedziałam że nigdy dziecka nie zostawię!!
 
klaudix śliczni jesteście ;*


moje łowy :-D

https://www.babyboom.pl/forum/Bluza Elatior V - Diverse – Sklep DiverseSystem.comhttp://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/t-shirty/koszulka-baltana-2111.html#szary_melanz
http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/torby-i-plecaki/torby/torba-paloma-ix.html
http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/bluzy/bluza-elatior-v.html


a tu moja landryneczka;*
rafik 27.07.jpgrafik 27.07.2011.jpgrafał 27.07.jpg
 
młodamamusia ale slicznego masz synka:) a ciuszki tez pierwsza klasa:)

A ja się zastanawiam co kupić mojemu M na urodziny, w sierpniu kączy 30. Brak pomysłu
Jesli macie jakis to podrzyuccie.
 
Malwina często w takich sklepach z upominkami są rózne medale z napisami " cudowny mąż " itp ;-) . A w czym gustuje M... ? ?

MOJE dziecko Gaworzy:-D:-D
 
Młodamamusia jego pasją są samochody, juz jakis czas temu kupiłam mu czerwony krawat z napisem :Najfajniejszy mąż na świecie" a moze cb radio mu kupie jakies lepsze jeszcze?..
 
Hej. U nas leje i leje, ale kit z tym, mi to nie wadzi:D Mała śpi już ponad godzinę, ogarnęłam po pracy domek, obiadu dziś nie muszę robić bo mama więcej ugotowała bym nie musiała po pracy siedzieć w garach. Miłe, nie powiem. Po 18 Jurek wraca to będzie czas w 3kę.

Młoda fajny uśmiech Rafiego:) Nie będę pisać nic odnośnie Twojego, bo co my z mężem przeszliśmy to przeszliśmy, masę nieładnych słów leciało z ust i wolałoby się o tym po prostu nie myśleć. Ale fakt taki, że jak chcesz koniec to zrób ten koniec bo te niby końce powodują, że facet potem sobie nic nie robi z Twoich słów o odejściu.

Malwina nie doradzę bo na autach się nie znam. Na szczęście zawsze wiem co mojemu kupować na urodziny bo lubi praktyczne rzeczy i często mówi o swych ewentualnycb brakach czy to w garderobie czy czymś.

Elwirka możliwe, że to zęby. I ten jeden co jej wyszedł nadal może ją boleć, bo rośnie.

Klaudix pięknie wyglądacie:) Fajne masz pazurki hehe.

Idę coś zjeść bo jeszcze dziś nic nie jadłam.
 
reklama
Do góry