reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej

beacia kryzys kryzysem fakt ja sama sie podziwiam ze jestesmy razem, ale nie mowie nic... niewiem jak to w zyciu sie ułózy ;P monotonnia, i codziennosc mnie dobija....... M też, dzis święci sie kłutnia ehhh


Wczoraj poszłam spac po 20, Miki spal juz od 18:30! padł mi, i wstal potem dopiero o 2:30 zjadł i wstalismy o 6:30:) jestem wyspana, ogorki konserwowe naszykowane 18 stoików, tylko ocet mama ma mi kupic i zrobie zalewe, zaleje i zapasteryzuje.
 
reklama
młoda no ba:)
Jeszcze bede robić w musztardzie potem;-) ale to niewiem kiedy moze w tym tyg jeszcze?:) powoli trzeba zaczac na zime skladowac przetwory:tak:
 
Hej dziewczyny!

Jeny chyba zaraz w depresje wpadne przez tą cholerną pogodę!!! Już nie wiem który dzień z rzędu leje!!! Masakra jakaś... Aż weny na pisanie mi brakuje...:/
 
Beacia a może to jak i umie zapalenie nerwów czyli tak zwane nerwobóle, mnie już wczoraj na wieczór przestało boleć ale jak boli to nie funkcjonuje;/

Liza u mnie po słoikach jeszcze siostra C u nas robi ale co tam 3 baba będę się wpychać:)

justyś
podziwiam ja nie wiem jakbym mała zostawić ją w żłobku chociaż marzy mi się jeden dzień:)

klaudix śliczny maluszek i Ty też dobrze że kryzys trochę się uspokoił:)

Elwirka trzymam kciuki na pewno będzie ok &&&&&:)

młoda
jak zwykle pierwsza cieszę się że się wyspałaś Dominika to mi do 3 miesiąca zasypiała o 22 i potrafiła bez budzenia wstać 8 ale potem czar prysł przez lekarza i przucił na nią urok heheheheh

vegas szczerze?? Ja nie prasuje dopiero jak ją w coś ubieram chyba za leniwa jestem:)
Heeeeeeej
U nas pogoda też do dooopy wczoraj się nie odzywałam bo jak już pisałam dopadł mnie ból mojej buzi i leżałam, a nie mówiłam Wam jesteśmy ostatnio na wsi i grabiliśmy z C trawa a Dominika ni stąd ni zowąt biega i krzyczy LUPA tylko że większej części zamiast L wychodziło jej D.... O zgrozo zamiast normalnych słów to to jej się przypałętało nawet nie wiem skąd!!!
Dziś cały dzień bez C bo ma jakąś grubszą robotę przy samochodzie dobrze że się zlitował i wczoraj został:)
 
młoda tak bo podczas wizyty lekarz mi coś powiedział i od tamtej pory jak ręką odjął i już nie przespała całej nocy po dziś dzień:) Dlatego powiedziałam że Ci powiem jak mały skończy 3 miesiące i jak mi powiesz jak on śpi:)
 
liza w musztardzie? hmm.. ciekawie brzmi. ja robilam w tamtym roku w ketchupie i z przyprawa curry i w miodzie. nawet dobre wyszly.

kasiek nie wiem co to za cholerstwo z tym zebem ale boli jak nie wiem co i do tego kacper maruda ;/
 
reklama
ja na chwile zdac relacje bo czekam na mame i ide z psem na szczepienia.to tak usg wyszlo prawidlo mozg sie rozwija dobrze na cale szczescie. ale sie wkurwilam z rana wsiadlam w niski tramwaj bo ciezki ten wozek jak cholera wiec po co dzwigac niestety jechal w nim baezdomny ktorego by;lo czuc w calym tramwaju i motorniczy kazal wysiac bo jedzie z nim do krancowki wkurwiona wysiadlamm i mysle jak tu wsiade w wysoki tramwaj naszczescie kobita mi pomogla. kurde jak ciezko poruszac samej matce z dzieckiem.
liza a ja sie zalkapie na sloiczek nasprubowanie;-)
beacia jak zab
 
Do góry