reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
lolak to przepraszam mój błąd ;) hehe ja juz bym wielka awanture zrobiła że mi cos nie pasuje ;p
agateczka ale nie zawsze moża sobie na to pozwolić, ja będe dalej studiować a mama przechodzi na emeryturkę i bedzie siedziała z malutką więc to jedyne i najlepsze wyjście jak na razie ;)
 
:-D:-D:-D:-D:-Dmyslę przyszłościowo.. hahah żeby dziecku przykro nie było:-p


ja przed ciążą miałam duże C późńiej w ciąży DD a po ciąży D teraz mam znów DD ale chce moje C:-p


Daffi z tego co pamietam to chyba na rocznicę mu dawałaś ten brelok:tak:;-)

femme śliczna Ninka:tak: a jak jej się zabawa z mamusia podoba hihi

dzieci to mją pomysły na zabawy:-p

no wlansie tak sie zatsanwiam czy to bylo na rocznice ale chyba tak.. pamietam ze bylo upalnie i wracalam z miasta i listonoszka mnie spotkala i poznala to dala mimo ze awizo w skrzynce zostawila;p;p
no ale chyba masz racje:D:D:D:D

ja sie pochwale ze przyznali nam dodatek mieszkaniowy i az 222.28zl:D:D::D
alez sie ciesze...tyle wiecej mamy miesiecznie w portfelu:)

kaamaa gratki z okazji @:D

eliza wpsaniale masz dzieci:D a Miki jak sie fajnie smieje:D
no zoabcz dzieci sie zajma najmlodszym bratem i ty masz luzik:D:D:D:D
 
Ostatnia edycja:
lolkak chciała zobaczyć skąd takie dobre mleczko leci ;-) te dzieci w ogóle są dziwne,ja Zuzie karmiłam piersią tylko 3 miesiące a ona do teraz czasami bluzkę pod stanik mi wkłada i tak chce sobie trzymać :sorry2: a przecież niemożliwe, żeby pamiętała, że kiedyś tak piła mleko.

kama gratuluję okresu :-)

koniczynka dopiero teraz? :-D domyślam się, że sztuczna? Bo z żywej to by chyba nic nie zostało :-p

Eliza ale z Mikiego jest słodziak ;-):tak:

Agateczka to juz przytyłaś 24 kg?
Jak to od nowa 3 lata? A w której teraz jesteś klasie? Nie mogą Cię cofnąć do niższej klasy skoro masz świadectwa.. :sorry2:

Daffi to super, że Wam przyznali :tak: zawsze to chociaż trochę więcej kasy miesięcznie na inne wydatki.



My już po obiadku. Zuzia mnie wcześniej zaskoczyła, bo budowała wieżę z klocków i udało jej się zbudować wyższą niż ona sama :-) A jak sobie brawo biła i mówiła "ojej, o rety" :-D
Teraz jest strasznie marudna, ciekawe czy zamierza mieć dzisiaj drzemkę.. :sorry2:
 
Lolkak dzieki:-D poczekaj troszeczke i twoja za 4mies tez bedzie sie tak chichrac;-)
Daffi hehe no w sumie tak ale potem jak przestalam nagrywac hania moglaby mu oko ta kredka wyjac tak sie jej taka zabawa spodobala:-D takze umiar musi byc zawsze;-) no ale nie zostawiam ich samych, jak juz to siedze obok nich i co jakis czas zagladam do kompa:-) teraz słodziak spi, a i myslalam dzis ze mi wyskoczy z lezaczka:szok: mówie wam tak sie wykreca i dupe podnosi ze szok...

Ale mi sie spac chce..... :dry:
 
Anetka a jakie miny przy tym strzelała :-D Zuzia też nie zły numerek odstawia ;-) Ciekawe ile moje dziecię pośpi? 5?10minut?:-D

Daff fajnie,że macie tą kaskę :-) A ile płacicie za wynajem?

Elizka jak wcześniej nie zasnę na amen :-D to może się doczekam chichrania
 
Ostatnia edycja:
O i mialam napisac Lolkak to mój do teraz ma tak ze podoi troche i nagle odrywa sie od piersi głowke odsuwa od niej i tak patrzy sie na sutka... potem bierze raczke i paluszkami dwoma tak dotyka i zaraz zaczyna doic :-D dzieci to sa niemozliwe :tak:
 
hehe to fajnie z tym karmieniem maja pomysly wasze dzieciaczki :)) ja niestety chyba karmić nie będę :(

Agateczka ale jak to całą szkołę średnią czy tylko ostatnią klasę?
 
reklama
paula Zuzia od niedawna zaczęła dosyć dużo gadać :-p próbuje powtórzyć praktycznie wszystko co się jej powie a to o rety u niej brzmi "Oletyy" :-)
Kup mu tą czekoladę do ciała co wczoraj Vegas pokazywała :-p:-p
A co jest dziwnego w spaniu pod dwoma kołdrami?:-) my tak śpimy :-p

tynka dlaczego nie będziesz karmić?
 
Do góry