reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Daff Widzę że M bardzo delikatnie obchodzi się z różnymi przedmiotami :-D

to chyba nie do mnie :-D ja właśnie pisałam że można ;-)

Dlatego na miejscu Vegas już dawno bym test zrobiła.

A właśnie Vegas co z Tobą dostałaś @?


Ja dalej nie :wściekła/y: zastanawiam się czy warto 2 test robić.:confused:
 
reklama
Daff Widzę że M bardzo delikatnie obchodzi się z różnymi przedmiotami :-D

to chyba nie do mnie :-D ja właśnie pisałam że można ;-)

Dlatego na miejscu Vegas już dawno bym test zrobiła.

A właśnie Vegas co z Tobą dostałaś @?


Ja dalej nie :wściekła/y: zastanawiam się czy warto 2 test robić.:confused:

haha no mozna mozna zajsc w ciaze o to chodzi:D
kurcze a ty mi sie ciagle z konniczynka mylisz... bo to ona napisala wyzej o maslance itp

no to teraz widziecie jakiego mam delikatnego meza. jak to gdzies znajde to wdtawie chyba ze wyrzucialm.
 
Ostatnia edycja:
kama a nie lepiej wybrać się do ginekologa? wtedy będziesz miała pewność, że nie jesteś w ciąży ;-)
 
lolkak a próbowałaś mężusiowi dokładnie i dosadnie powiedzieć zeby był troche ciszej ?? wytlumacz mu wszystko bo faceci się naprawde nie domyślają sami takich rzeczy trzeba dokładnie, bardzo dosadnie i głośno, żeby zrozumiał i zapamiętał :)
 
Tynka on ni jest moim mężusiem póki co ;-):-):-D I nie raz już mu tłumaczyłam-zero efektów:dry:

Maja mnie rozbroiła przed chwilą :-D Wzięłam ja na karmienie, pociągnęła chwilę i wypluła cyca. Po czym zaczęła się w niego wpatrywać przez dobrych kilka minut, a potem macała go łapkami :-D Po macanku nieśmiało pociągnęła po raz kolejny :-D
 
Helloł


Gosdia brzuszek nie koniecznie musi opaść, ja do samego końca miałam wysoko :tak:


Kamcia Ty materialistko :-D tylko o prezenty Ci chodzi :-D:-D


Lecę dom ogarniać bo Julka dorwała się do miseczki po kaszce i caaała zalepiona jest :dry:
:-D:-D:-D:-D:-Dmyslę przyszłościowo.. hahah żeby dziecku przykro nie było:-p

dziewczyny to po ciąży wam się piersi nie zmniejszyły?? ja normalnie miałam C a teraz DD jak nie będę karmić to też takie zostaną ??
ja przed ciążą miałam duże C późńiej w ciąży DD a po ciąży D teraz mam znów DD ale chce moje C:-p


Daffi z tego co pamietam to chyba na rocznicę mu dawałaś ten brelok:tak:;-)

femme śliczna Ninka:tak: a jak jej się zabawa z mamusia podoba hihi

dzieci to mją pomysły na zabawy:-p
 
reklama
Do góry