reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Agateczka chyba wiesz co masz robic.. bo byc z takim kimś to nie wiem kto by chciał? Albo zagroź mu jakoś, może się opamięta za wczasu.. za sam text, że zniszczyłaś mu życie to by dostał ode mnie w twarz. I nie pytałabym o nic więcej, dla mnie dziecko jest najważniejsze a jeśli dla ojca dziecka nie to sama wiesz..
 
reklama
AGATECZKA - prostak. a co przy dziecku nie można się bawić ? my mamy dziecko i nie mamy problemu żeby wyjść ze znajomymi gdzieś czy znajomi zeby do nas przyszli jeździmy na imprezy od czasu do czasu co on chce chlać i ćpać codziennie ? jak taki ma plan na życie to po cholerę Ci taki facet ... daj spokój zostaw go niech ma czas na przemyślenia na siłę nic nie zrobisz to możesz być pewna.

ANETKA - ale Zuza ma już długie włosy :szok: :-p ładne zdjęcia ta twoja koleżanka robi chociaż pewnie nie ma dzieci co ? bo jakoś nie ujmuje tego co powinna moim zdaniem ładne zdjęcie ale nie ma fajnych emocji dziecięcych ;-) chociaż to pierwsze zdjęcia dopiero więc czekam z niecierpliwością na resztę :-)
 
femme nie ma dzieci, jedynie chrzesniaka :-p no ma dopiero 20 lat, wiec co się dziwić :-) może nie chodzi tu o nią, bo naprawde starała się, ale Zuza jej uciekała, odwracała się, nie chciała zdjęć :-p po prostu musiała szybko robić, żeby w ogóle zrobić cokolwiek :-p:-)
A długie włosy to ma Nina :tak:;-) Zuzia to jeszcze włosów prawie nie ma :sorry:
 
Anetka sesja fajna :-) Jak na brak współpracy to całkiem dobrze wam poszło ;-)

Agateczka ja bym dała sobie z nim spokój. życie to on zniszczy temu dziecko jak będzie je tak traktował jak Ciebie. Może po narodzinach się nawróci...
 
Witam wszystkie mamy .:)

Wy tu juz od 7-8 wypisujecie,a ja dopiero z lozka sie zwleklam,no ale mnie tez to czeka i skonczy sie spanie do 12:D

anetka masz sliczna corcie.;)

Agateczka naprawde sie nie przejmuj :) nie ma co sie denerwowac,przez kogos kto nie jest nawet tego wart..wiem,co mowie bo czasem mam podobnie a pozniej zaluje,ze w ogole wpadlam w zlosc.Takze brzuszek do gory :)

Ja niestety musze leciec do lekarza ..wywalilo mi migdalki strasznie,juz w sumie od paru dni czulam,tyle ze mieszkam w uk,a tu jedyne lekarstwo to 'paracetamol' :/ az sie boje.
 
wiem, że to nie miejsce na takie pytanie, ale co byście zrobiły mając hmm niby babcię, która się nigdy wami nie interesowała, wpadała do was od święta, obgadywała za plecami całe życie, udawała przy was dobrą babcię, niby was słucha a myślami jest gdzie indziej bo ma w tyłku co do niej mówicie.. to mama mojej mamy.. mama wymaga zawsze ode mnie bym chodziła do babci czy na dzień babci czy na urodziny. chodzę bo mama się obraża na cały świat jak mówię jej o tym co ja odczuwam względem owej kobiety babci. Dla mnie nie jest babcią, to dla mnie praktycznie obca osoba. Zawsze byłam najgorzej traktowana z wszystkich wnuków bo byłam kiedyś adoptowana i to się ciągnie za mną całe życie. Mama kupuje za mnie prezenty, które mam babci dawac.. bez sens.. . manipuluje mną pod tym względem bo wiem, że jak nie pójdę to będzie haja na 102 i obraza na parę dni. OMG! Dodam, zresztą to wiecie, że mieszkamy z mężem i Martynką u moich rodziców, więc mama wie czy idę czy nie.
 
Ostatnia edycja:
lolkak dzięki ;-) zobaczymy co wyjdzie z pozostałych zdjęć :-p

paula dziękuję ;-) Ty też mogłabyś pokazać swoją modeleczke :-)

Agateczka Pewnie, że masz szanse na normalną rodzinę. Jak nie ten, to znajdzie się inny, spokojnie!

malinowa dziękuję :tak:

edit:
Vegas jesteś już dorosła, więc moim zdaniem nie powinnaś we wszystkim słuchać mamy. Skoro masz takie odczucia to po prostu nie idź. Dlaczego masz być dobra dla kogoś kto nigdy się Tobą nie interesował? :sorry: Ja do takiej babci na pewno bym nie poszła :no:
 
Ostatnia edycja:
VEGAS - ja bym nie poszła :sorry: nienawidzę sztuczności ... po co być sztucznym i się nieszczerze uśmiechać i dawać nieszczere prezenty chciała byś żeby ktoś był tak nieszczery w stosunku do Ciebie ? bo ja nie :sorry: może w ten sposób spróbuj to mamie wyjaśnić

AGATECZKA - nie znam samotnej mamy która by sobie chłopa nie znalazła ja byłam 3 razy samotną mamą i za każdym razem w mgnieniu oka znajdowałam sobie kogoś :sorry: nie przejmuj się jest lepiej z tym niż Ci się wydaje ;-)

Ja się powoli ogarniam bo niedługo do mamy na dzień babci śmigam ;-)
 
reklama
Martynka już jedną babcię 'odbębniła' bo mieszkamy z nią a do drugiej jedziemy popołudniu jak mąż wróci. Później również jedziemy do babci męża - złota kobieta dla odmiany.

Femme ja też nie znoszę sztuczności.. mama przez parę osób też jest sztucznie traktowana o czym ona wie, ale ona woli miec te nieszczere osoby na urodzinach niż by ich zabrakło. Masakra;/ Bo Chrzestną mojej mamy jest bliźniaczka babci a te obie równo nadają na mnie, na mamę.

co do dnia babci to mąż raz mówi nie idź, kto Cię zmusi a raz idź, co Ci szkodzi te 15 minut;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry