reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

tu na szybciocha jedno zdj z sesji, to akurat na blogu miałam, resztę muszę z płytki Wam potem zgrac. Wiem, że brzydko wyglądałam hehe. Szczegół.

Zobacz załącznik 319900 sesja była w zamku i obok zamku pszczyńkiego. Zobaczycie potem resztę o ile macie ochotę bo reszta fot o wiele ładniejsza
 
reklama
Vegas fajnie wyglądałaś :tak: a Martynka jaka słodziutka ;-) a jaki łysolek z niej był :-):-)

Paula ojej jaka słodka kruszynka :tak: prześliczna dziewczynka :tak: widzę, że kolczyki ma. Kiedy jej przebijaliście uszka? Bardzo płakała? :-p
 
Vegas fajnie wyglądałaś :tak: a Martynka jaka słodziutka ;-) a jaki łysolek z niej był :-):-)
noo długo łysa była:D nie całkiem bo ona miała jasne włosy /ma/ i na początku słabo je było widac na fotach

Paula słodka Mała:) Na przedostatniej focie ma czapkę podobną do kożuszka, który miała niegdyś Martynka:)
 
Vegas Zuzka tez długo była łysa, zresztą do teraz ma krótkie włoski i loki jej się robią :sorry: szkoda, że nie ma po mnie takich prostych włosów..
 
Vegas napisze tak. Ja z moją babcia toczyłam bój, ale ze wzgledu na dziadka którego kocham schowałam dume do kieszenie. piszesz ze byłas adoptowana i co z tego? Twoja mama cie moze nie urodziła ale pokochała cie wychowała i była dla ciebie całe zycie matką. Moam ciotke która jest adoptowana cała rodzina o tym wie i wiez co? Ona jest po prostu nasza. Co z tego ze nie jet biologiczną córką swojej matki. Nikt nie ma prawa traktowac nikogo gorzej tylko z tego powodu że nie urodził sie w danej rodzinie. Przeciez nie raz jest tak ze jak dziecko przychodzi ze swoja drugą połówką/ męzem/ zoną to rodzina stara sie go pokochać jak własnego, staje sie człownkiem rodziny. Twoja babcia to nie babcia. Ja bym nie poszła, a jak twoja mama chce to niech sama jedzie i wytłuaczy jej czemu nie przyszłaś.
 
Vegas Zuzka tez długo była łysa, zresztą do teraz ma krótkie włoski i loki jej się robią :sorry: szkoda, że nie ma po mnie takich prostych włosów..
mi się bardziej loki podobają u dzieci:) Martynka ma grzywę prosto a wokół uszek i z tyłu główki ma małe loczki:) więc w sumie nie wiadomo jakie będzie miała włosy, może po mnie podatne. Ja mam po kąpieli takie szopowane loki hehe, ale potem jak czeszę szczotą to mam ciut zawijające się, ale raczej proste włosy.

Umi
no właśnie i dlatego piszę, że złotą kobietą jest babcia, ale od męża. Wszystkich kocha jednakowo mocno, ma ogromny szacunek do każdego, w niej mam wsparcie w każdej dziedzinie życia i w niej mam babcię, której zawsze mi brakowało - tuli mnie na powitanie. Niby nic a jakie to dla mnie ważne..;) dziadków żadnych nigdy nie poznałam bo już nie żyli jak byłam na świecie, tak samo jedna z babc.
 
Ostatnia edycja:
Vegas Zuzia właśnie grzywkę też ma prostą a z tyłu loki i to takie konkretne :-p ja mam proste włosy, nigdy prostować nie muszę, a Przemek w sumie nie wiem, gdyby miał długie włosy to raczej nie miałby takich idealnie prostych :-p więc pewnie po nim ma.
 
Vegas Zuzia właśnie grzywkę też ma prostą a z tyłu loki i to takie konkretne :-p ja mam proste włosy, nigdy prostować nie muszę, a Przemek w sumie nie wiem, gdyby miał długie włosy to raczej nie miałby takich idealnie prostych :-p więc pewnie po nim ma.
mój mąż jak ma ścięte krótko bardzo krótko włosy to ma proste, jak już ma dłuższe to on uważa, że ma lekkie loki, których ja raczej nie widzę, no ale niech mu będzie;D jego fot jak był maleńki nie widziałam, ale teściowa ma mi pokazac, jak mąż miał 7 lat to miał włosy raczej proste. Ja jak byłam mała miałam proste jak makaron nitki włosy a potem zaczęły byc podatne. Np jak wyprostuję włosy a potem wyjdę na deszczową pogodę to mam zaraz skręty, ale takie wielkie a nie jakieś małe loczki:p a szkoda, podobają mi się włosy np po trwałej, której ja nigdy sobie nie zrobię bo bym potem chyba ołysiała:p

uciekam bo Myszka wstała. Miłego dnia!:)
 
reklama
Do góry