reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

co do wieku ja mam 22, w marcu skończę 23, więc najmłodsza nie jestem:)

Któraś z Was może zażywa tabletki Cilest? Pytam, ponieważ wczoraj dostałam @. Był słaby, ale powiedzmy wyglądał jak @, żadne plamienie. W nocy ciutka krwi a dziś tyle co nic. Na ulotce jest napisane, że przy stosowaniu tych tabletek ma się skąpe miesiączki, ale żeby aż tak?:p To dopiero pierwsze opakowanie, więc możliwe, że z kolejnym miesiączki będą wyglądały inaczej.

Martynka dziś zasnęła samodzielnie po 26min, więc nie było źle:) Próbowała wstawac, co już mi się wydawało, że śpi to zaraz mrauczała coś, ale ważne, że śpi:)

A ja czekam na męża, pojechał do teściowej 2.5h temu, Colę miał mi kupic i czekam i usycham z pragnienia;D
 
reklama
My już po Wigilii, i znowu się obżarłam :no:

Chyba przez święta M zaczął ludzkim głosem gadać :-D mam nadzieję że to już koniec i będzie ok, trzymajcie kciukasy.


Veronica nie przejmuj się! Ciesz się dzieci to największe szczęście :tak: może jeszcze tego nie czujesz, bezgraniczna miłość przychodzi z czasem. Masz w kimś oparcie? Chłopaka?


Ja mam 20ścia lat.


Misia zazdroszczę tego wyjścia na piwko.


Ixi śliczny chłopak, a w tej bluzie tak męsko wygląda ;-)


Vegas ja mam od zawsze takie skąpe @ i wszystko jest ok, więc chyba nie masz się czym przejmować, poza tym to jednak hormony i mogą co nie co rozregulować.
 
Tak, wiem, mogą:) Poza tym to moje pierwsze opakowanie takiej antykoncepcji bo wcześniej 11 miesięcy stosowałam plastry. Ja troszkę powodów bym miała by się martwic, ale skoro krewka jakaś jest to dobrze:)
 
Femme Mi zawsze jabłka pomagały i suszone śliwki :-p a do tego sporo płynów. Ale problem sam się rozwiązał :-D
Ninka ma super uśmiech, zawsze podobały mi się dołeczki w policzkach:tak:
Młoda Nieciekawe przejścia, a jakieś szkody u was w mieszkaniu są?
ixi U mnie też raczej są chłodne niż ciche dni :-) Ale fajny łysolek i chyba ma taką grzechotkę jak Emilka :-)
kaamaa Oby ten ludzki głos już taki został na stałe
Witam nowe mamusie :-)

A my dziś próbowaliśmy robić odlewy stópki i rączki. Z 4 prób może z jednej wyjdzie stópka :wściekła/y: Proszku zostało na 2 próby, więc mam nadzieję, że się uda jeszcze zrobić jakiś ładny odlew :dry:
 
VeronicaMelania - witamy! napisz cos wiecej o sobie :tak: no i udzielaj sie jak najczesciej! i wogole co ma znaczyc to " :( " ? moja droga, ja mam 17 lat [ no dobra, za 3 miesiace 18] i syna ktory ma 1 rok i 3 miesiace :cool2:

Ixi - a lubisz? chetnie bym sie z Tobą napiła :-p
zdjęcia super :tak: młody naprawde strzela fajne miny!

lolkak - ty masz 26 lat???!!! :szok: to mi teraz zabiłaś klina.. ja byłam święcie przekonana , że masz miedzy 17 a 19 :szok: !!!

Kaamaa - kciuki zaciśniete ;-)


dziewczyny , może mi któraś polecić jakiś dobry lakier do paznokci? zależy mi, żeby trzymał się jak najdłużej... teraz używam z Soray'i ale mimo, że pisze efekt do 10 dni, to u mnie dopiero drugi a już nadają się do ponownego malowania :confused2:
 
reklama
Do góry