reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kaammaa - 40 minut nauki + bb w tym samym czasie :-p
młodamamusia - to tata zjawil sie naprawde w pore.. cale szczescie :no:
Femme - zakochałam się w tych dołeczkach ;-)
Kaamaa - nie jestem zorientowana w Twojej sytuacji, ale widze, ze Twoj facet to ham i egoista :szok: mam nadzieje, ze Cie tym nie urazilam ale takie wysuwaja mi sie wnioski...

u mnie P odprawiony do pracy, my po obiedzie, Damian zasnął kwadrans temu... zycn ie umierac :-D
lece robic sobie cappucino i otworzyc mietową czkolade :-p

gdy by nie on to nie wiem ...
 
reklama
Femme buraczki? wiem że dobre na krew, ale czy na kupkę nie mam pojęcia. No ale skoro bączki są to na razie nic nie rób:tak:

Jejku jaka Nina jest śliczna! A dołeczki przecudowne :tak:


Lolkak no nie miałabym ale o sam fakt chodzi. A mamusia oczywiście po jego stronie.
 
Femme super ma dołeczki Nina:) Ja jako mała dziewczynka też miałam 2 dołeczki, teraz jakoś mam 1;D
 
Nina właśnie na nocniku siedzi i kupkę ciśnie więc chyba problem z głowy :-D :-p :-) (tak problem z głowy ale nie sądziłam że z takiego małego dziecka może taka wielka kupa wyjść :szok: :oo: :-p )

KAAMAA - no mi się gdzieś obiło że buraczki też pomagają :-p a z tych wszystkich rzeczy co słyszałam tylko to w domu miałam :-p

My już po obiadku :-) i teraz czas na leniuchowanie :-D :-p
 
Witam się późnym popołudniem..;-)

Zmieniłam taktykę :D już nie ma cichych dni, za to są dni chłodne. Odzywam się do D. zdawkowo.. jestem "ziiimnaaa jak lód".
I widzę, że zaczyna coś kumać... całą noc chciał się do mnie przytulać.. no ale nie o przytulanie tu chodzi (chociaż tęskno mi, bo zawsze spałam wtulona w niego) to wytrzymam..
Pyta mnie o coś.. ja albo odpowiem tak lub nie, albo wogóle nie odpowiem.. chodzę taka naburmuszona.. :-D eh.. teraz poszedł do kościoła SAM, bo mały coś miał dzisiaj gorączke więc ktoś musiał z nim zostać..
Ale spytał mnie, czy też pójdę:cool: a ja mu na to: A co, jesteś małych chłopcem, żeby Cię ktoś za rączkę do kościoła prowadził?
Zamilkł i wyszedł.

Asheara rozumiem Cię doskonale.. grunt to pokazać mu teraz gdzie jest granica.. i może się nauczy. Bo jeśli nie, to będzie kiepsko...

No i gratuluję ocen:happy: zrobisz mi też cappuccino? :D:rofl2:

lolkak bo zamówiłam całą serię z penatenu i nie wiem czy będą dobre.. Ale skoro tak mówisz, to liczę, że są jakieś fajne :)

Wklejam nowe zdjęcia Olinka.. nie mogłam się oprzeć :D za duża bluza i te jego miny... i zdjęcie Miłoszka (brata mego)

oliwierek 027.jpgOd dawida 105.jpgoliwierek 024.jpgoliwierek 013.jpgoliwierek 011.jpg
 
VeronicaMelania a skąd ta smutna buźka?! Tu są same Młode Mamusie! więc nie masz się co przejmować... :-) powinnaś się cieszyć, bo rośnie w Tobie Mały Człowieczek! Jak się czujesz? Co Ci fika w brzuszku? Napisz Nam coś więcej o sobie! I głowa do góry... Nie jesteś sama!!! :happy:
 
Ixi świetne fotki :-) No i nie poddawaj się ;-) Bądź lodowata :-D ja miała tylko krem na odparzenia i na zimę i były super. Mam alergiczna skórę,po większości kosmetyków dostaje uczulenia a z tymi nie było problemu.
 
o jakie tu pustki nieziemskie. chyba wszystkie świętujecie. a ja mam dziś wychodne. K. zajmuje sie małym a ja wychodze z moją przyjaciółką i bratem ciotecznym na piwko...;-)
veronicaMelania witaj. napisz coś wiecej o sobie. wiekszość z nas rodziła jako nastolatki takze nie masz sie co przejmować znalazłaś sie w odpowiednim gronie.;-)
 
reklama
Kaamaa mój też powiedział,że mi dziecko zabierze jak się z nim ostatnio pokłóciłam. Jacy oni śmieszni są:-D Może jak go do domu raz nie wpuścisz to zakmini,że nie żartujesz. udanej Wigilii. :-)

Vikamciag Koniczynka
-MAJKA serdecznie dziękuje :-)
Kamcia i jak jedziesz do PL?
asheara gratuluje ocen :-)
U nas nocka z tytułu tych masakrycznych. Pobudka o 1:30,więc jedzenie,zmiana pieluchy,usypianie i za chwilę znowu ta sama jazda. Przy kolejnym karmieniu zaczęła mi cyrki odstawiać to w końcu gdzieś koło 4:30 wzięłam ją do naszego łóżka i tam po wielu bólach coś zjadła i zasnęła na chwilę. Później się tak rzucała po łóżko,że prawie spadłam ;-) Zasnęła o 6 na godzinę i do tej pory szaleje:dry:
no właśnie się zastanawiam cały czas... myslę że może jednak polecę... na 3 dni bo inaczej nie dm rady , w wtybranym terminie musze być akuart w Ie...
nie wiem , biletu jeszcze nie mam ,.. jak kupię to wam powiem czy lecę:-D

KAAMAA - śliwek nie mam :dry: a buraczki ? dzisiaj na obiad będą :-D może coś pomoże a nie stęka i bąki puszcza :-D i to często :-D :-p



A wam wkleję moją śmiechote dzisiaj jej zdjęcia porobiłam jak się śmiała :-D :-)
Zobacz załącznik 315209Zobacz załącznik 315210
czysta mamusia...
a dołeczki to ma cudowne:tak:

hej. jestem w 33 tc. i mam 17 lat :(

co myslicie o mlodych mamach? tzn o nastolatkach w ciazy?

i tak wgle to ile Wy macie lat?
hiih dobre pytanie:rofl2:

wszystkie mamuśki tutaj sa młode....
ja mam akurat 23 i drugie dzieco w drodze
niżej masz temat ile która miala lat ;-) możesz się zagłębic

i nie ma się co dołować .. 17 to już nie taka młoda;-)
jak teraz 12-latki zachodza w ciążę... z 14-latkami....:sorry:
 
Do góry