reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Asheara pisałam już kiedyś,że jestem już wiekowa;-):-D No ale na początku jest napisane,że młode mamy są do 26 to się jeszcze łapię:-D

vegas widzę,że Martynce idzie coraz lepiej :-) Trzymam kciuki,żeby dzienne próby również zakończyły się sukcesem.

Kaamaa mam nadzieję,że rozum mu wrócił :-)

Jak grubo ubieracie swoje maluchy? Mamy w pokoju przeważnie 20-21 stopni i Maja ma tylko pajaca albo śpiochy z kaftanikiem. Nie marznie mi,więc jej grubiej nie ubieram,ale wczoraj rodzinka wpadła z wizytą i kochane ciocie zaczęły do mnie warczeć,że za cienko ją ubieram i zaraz mi zachoruje.
 
reklama
Witam.
Lolak Nie martw się, na pewno mała nie marznie. ja swoje dzieciaki też ubierałam tak, pod spód oczywiście body czy to z długim czy krótkim rękawkiem. i to starczyło najzupełniej.
Eliza Zdrówka dla Mikusia.
Femme zdolniacha z Ninki. A ona zawsze jaki śmieje ma takie fajne dołki w policzkach.
Kamaa Twój M to masakra.
Vegas Widzę postępy w zasypianiu.
Asheara Gratuluje ocen. Dałaś radę.
Młodamamusia O rany, aż ciarki przeszły. dobrze że nie skończyło się na czymś gorszym.
VeronicaMelania Witaj. Napisz coś więcej o sobie.
Ixi mały jak zawsze uroczy.
 
hej dziewczyny , mnie tu jakos dawno nie było:) juz dzisaj mam 30 t.c i coraz wiekszego staracha jak to bedzie, mam wrazenie ze nie poradze sobie z dzieckiem, ze mnie taka panikara jest :)
 
Hello


Asheara ja też myślałam że jesteś starsza :-p Ja używam lakierów Sally Hansen i jestem zadowolona.


Lolkak Ty to już całkiem mnie zaskoczyłaś 26 :szok: na tym zdjęciu w awatarze wyglądasz na nastolatkę ;-)
A co do ubierania skoro karczek ma ciepły to jest ok, a dla ciotek, babek jakbyś nie ubrała zawsze będzie za mało. Pamiętaj lepiej żeby było trochę jej chłodniej niż za gorąco.


Vegas Martynka super sobie radzi :tak:


Migotka Witaj! Chyba każda z Nas się bała. JA tak się bałam że całą ciążę studiowałam wszystkie gazety o dzieciach i cały internet. Nie martw się wszystko będzie dobrze! Jeszcze masz 10 tygodni to sporo czasu.


M na razie super, wazelina jak się patrzy :-D ale daje na przetrzymanie chama. Wczoraj tak Go rozochociłam na sex a na koniec dałam mu do zrozumienia że nic z tego że za karę, a co niech cierpi :-D
 
Witajcie.
A ja ledwie dzis do pracy doszłam:/ tak ślisko ze masakra a w ogóle jak odprowadzałam kacpra to odległosc 200 m pokonalismy w 30 min ludzie na prostej drodze sie przewracali:/ porazka dosłownie

lolkak
no jeszcze sie łapiesz:-p ale za chwile dostaniesz zakaz wchodzenia na MM:-p nie no zartuje:-) kiedys pisała u nas mama która miała 30 lat bardzo fajna kobietka:-)
Kamcia nie no akt ty juz na emeryture sie nadajesz ze swoim wiekiem:-p
VeronicaMelania Witaj, napisz coś o sobie, jak sobie radzisz jak na ciaze zareagowała rrodzina i w ogóle:-)
 
Kaamaa i co on na to?;-) Grzeczny był nie marudził?;-)

Ja wczoraj miałam może ochotę na małe conieco, ale jak tylko się przytuliłam do M to momentalnie usnęłam:szok: A on grzecznie też poszedł spać :-D

A co wieku. To właśnie ludzie dają mi max 19 :-DNajgorzej w sklepie ;-) Dowód obowiązkowy ;-)Raz w bibliotece jak chciałam się zapisać babka do mnie z tekstem "Proszę przyjść z rodzicem-inaczej dzieci nie zapisujemy"

Umi u mnie też ślisko-tylko łyżwy nakładać i można śmigać ;-) Pojeździłabym sobie,ale moje łyżwy gdzieś zaginęły przy porządkach.
 
VEGAS - ale śmiga :-) no to już oficjalnie mała potrafi chodzić :-)

KONICZYNKA - też małej robiłam odlew rączki i nóżki :-p też to nie wyszło za idealne ale i tak jest super pamiątka ważne że widać jakie to kiedyś było maluteńkie :-D :-)

ASHEARA -ja się na lakierach nie znam :-D kiedyś miałam taki z oriflame przezroczysty to skubany w ogóle nie odpryskał trzymał się twardo do końca :-p

LOLKAK - przyzwyczajaj małą do cienkiego ubierania hartuj ją :-) jak będzie miała często czkawkę albo zimny kark to znaczy że jej za zimno ;-) a jeżeli nie ma takich objawów to znaczy że jest ok ;-)

MIGOTKA - ja roztrzepana strasznie jestem i ciamajdowata i wszyscy myśleli że nie dam sobie rady i co ? dałam sobie w 100% bez pomocy kogokolwiek ;-) nie ma się czego bać jak dziecko się rodzi zmieniasz się całkowicie i automatycznie zdobywasz umiejętność bycia dobrą matką :-p :-)

KAAMAA - ty złośnico :-D:-D wiesz co najbardziej boli płeć brzydką :-D :-p




a u nas kolejny nudny dzień :-p miałam dzisiaj z koleżankami z podstawówki na piwko do pubu iść ale zamuliły :dry: do koleżanki miałam z Niną jechać ale nie pojadę bo Nina wczoraj antybiotyk dopiero skończyła brać to wolę z nią jeszcze trochę w domu posiedzieć :sorry2:
 
lolkak o nieźle:-) ta biblioteka poprawiła mi humor:-) Ja na łyżwach ani rolkach jeździć nie potrafię. Uczyłam sie kiedys ale momentalnie sztywniałam jak tsawałam na nogi no dosłownie taki lek mnie ogarniał że masakra. A mnie nigdy nikt o dowód nie pytal:-p

edit Femme to jak ci sie nudzi to posprzataj. Ja tak zawsze robie i jak tylko o sprzataniu mysle to od razu mi sie nudzic przestaje:-p
 
reklama
Femme ja od zawsze ją tak ubieram. Sprawdzam kark -nigdy nie był zimny a nic nic,więc nie widziałam powodu do grubego ubierania.No,ale się nasłuchałam:dry: I jeszcze walnęły mi tekst,że jak mi dziecko zachoruje to będę szukać winnych dookoła a to będzietylko i wyłącznie moja wina:sorry2:

Umi ona nawet jak zobaczyła mój dowód to za bardzo nie chciała wierzyć,że jest prawdziwy ;-)
 
Do góry