reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

femme a czkawka to nie tak do konca jest objawem tego ze dziecku zimno:-) Mój mial czkawke prawie co dziennie do 5 miesiaca i w sumie nie wiadomo czemu bo zimno mu na pewno nie było:-) Ale tez nie przesadzałam z ubieraniem
 
reklama
lolkak napisze tak, ja dostałam mate i byłam z niej zadowolona moze dla tego ze mały sie zaja na 5 min zabawka kotkiem grającym, ale inne zabawki które nie piszczały ani nie wydawały dzwieku go nie interesowały, dla tego jesli teraz wiedziałabym to co wiem i np nie byłoby mnie stac na zakup takiej maty z " gadżetami" zwykłej bym nie kupiła... Bo to samo miałabym gdybym połozyła małego na kocu a w okół niego zabawki. No jakoś to nie jest super potrzebne ale sie przydaje
 
Dzień dobry:-)

My z D. już pogodzeni.. przeprosił:cool: zrobił mi masaż.. śniadanie..
no żyć nie umierać :D chyba częściej będę taka "lodowata":cool2:

Dzisiaj czeka mnie pracowity dzień.. nie zdążyłam wszystkiego zrobić wczoraj.. a mam strasznie dużo nauki i roboty na uczelnie: 3 kolokwia i 3 sprawozdania z laboratorium z fizyki. Blee:nerd:
Liczę, że się jednak jakoś wyrobie..

Pogoda do niczego. Ni to słońce świeci, ni to zima, śnieg się topi.. jedna wielka chlapa.
Do tego mały ma katarek i nie wyjde z nim.. Podejrzewam, że za sucho mamy w pokoju i w nocy go tak łapie, bo śpi niedaleko kaloryfera:dry: ale psikam mu solą morską. Trzeba kupić nawilżacz..

lolkak ile zapłaciłaś za ten nawilżacz? Nie wiesz czy są jeszcze w ofercie?

Asheara baardzo lubię cappuccino.. mm, szczególnie waniliowe.. Właśnie popijam (śmietankowe).. całkiem niezłe:-)

Dotarły już te kosmetyki z penatenu.. mm jak fajowsko pachną. I taka skórka po nich, że mmmmrrr..

Olinek właśnie wypoczywa na swoim bujaczku, ciagnąc smoka.. Pojedzony i przebrany, bo jak zwykle zsikał się cały, zostawiając pampers suchy. Nie rozkminiłam jak to robi- już ma przed mamą tajemnice.:confused:
 
Asheara pisałam już kiedyś,że jestem już wiekowa;-):-D No ale na początku jest napisane,że młode mamy są do 26 to się jeszcze łapię:-D

vegas widzę,że Martynce idzie coraz lepiej :-) Trzymam kciuki,żeby dzienne próby również zakończyły się sukcesem.

Kaamaa mam nadzieję,że rozum mu wrócił :-)

Jak grubo ubieracie swoje maluchy? Mamy w pokoju przeważnie 20-21 stopni i Maja ma tylko pajaca albo śpiochy z kaftanikiem. Nie marznie mi,więc jej grubiej nie ubieram,ale wczoraj rodzinka wpadła z wizytą i kochane ciocie zaczęły do mnie warczeć,że za cienko ją ubieram i zaraz mi zachoruje.
dziś jak zawsze miała drzemkę w granicach 11ej i sama usypiała:) w 17 minut usnęła:) Jestem z niej dumna a najbardziej z tego, że mi nie płacze, nie buntuje się:) Mogłam wcześniej zacząc te nauki, ale byłam święcie przekonana, że nie zdają egzaminu.
 
Hej
z Mikim troszku lepiej ale mało kaszle a powinien by mu sie to odrywało... :-(
Ja tez juz lepiej sie czuje.

Witam nowa mame. Co do wieku to w czerwcu 23 lata koncze... starzeje sie heh... :-p
Ja maty nie mam. u nas grany jest koc i zabawki:-p
 
Umi Ja na łyżwach zupełnie sobie nie radzę, ale na rolkach idzie mi lepiej. Zaczęłam się uczyć jeździć w lipcu z wózkiem ;-) We wrześniu już czułam się trochę pewniej, choć wciąż nie potrafię hamować:-p Na wiosnę mam nadzieję, że znowu znajdę czas na rolki.
M na razie super, wazelina jak się patrzy :-D ale daje na przetrzymanie chama. Wczoraj tak Go rozochociłam na sex a na koniec dałam mu do zrozumienia że nic z tego że za karę, a co niech cierpi :-D
Jesteś okrutna :-D
migotka Chyba większość ma takie myśli w ciąży :biggrin2: A potem jednak dajemy radę:tak:
Asheara pisałam już kiedyś,że jestem już wiekowa;-):-D No ale na początku jest napisane,że młode mamy są do 26 to się jeszcze łapię:-D

Jak grubo ubieracie swoje maluchy? Mamy w pokoju przeważnie 20-21 stopni i Maja ma tylko pajaca albo śpiochy z kaftanikiem. Nie marznie mi,więc jej grubiej nie ubieram,ale wczoraj rodzinka wpadła z wizytą i kochane ciocie zaczęły do mnie warczeć,że za cienko ją ubieram i zaraz mi zachoruje.
Ubieram przeważnie body z krótkim rękawem i na to pajaca i nie zauważyłam, żeby małej było za zimno. I nie choruje:biggrin2:
Ze mnie taka staruszka jak i z ciebie:-D
Mamy matę i u nas się super sprawdziła tak w wieku ok.3,5-5miesięcy. Teraz mała się przekręca stale na brzuszek, więc zabawki muszą leżeć na ziemi :-) Chociaż teraz to z kolei małej się podobają światełka i muzyczka, jak je włączy nóżką.
Matę kupiłam za jakieś 45zł z przesyłką z allegro i nie żałuję :-)

Odlew stópki jest całkiem ładny, jeszcze tylko pomalować trzeba i dokładnie oskrobać, ale rączka do powtórki:dry:
 
Ostatnia edycja:
UMI - haha nie nie aż tak mi się nie nudzi :-p :-D zresztą w sumie jest czysto :szok: :-p jakoś tak wczoraj mnie wzięło i posprzątałam :-D :-p ..no w sumie zależy jakie dziecko z tą czkawką Nina akurat tak reagowała na zimno :-p ;-)

LOLKAK - nie przejmuj się ;-) mi jak ktoś próbuje zwrócić uwagę od razu po łapach dostaje :-D :-p jak by było jej zimno miała by czkawkę ja tak zawsze rozpoznawałam jak Ninie było za chłodno ;-) a przegrzewanie jest o wiele gorsze :no: ;-) ... ja miałam matę i też byłam zadowolona ;-) Nina lubiła leżeć i się patrzeć na te zabawki a jaka radość była jak zaczęła wyciągać do nich rączki itp ;-) tyle że to jest na krótko więc nie radzę wydawać fortuny :-p


A ja mam bekę z Niny :-D mam maseczkę na twarzy i ona taka zielona i Nina się mnie boi :-D ale jak chce buzi to przychodzi taka przerażona i daje ale żebyście widziały jak ona się patrzy :-D :-p
 
reklama
Do góry