reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Lolkak dziękuję:) A może Maja ma skok rozwojowy? ile ma tygodni?


Młoda to faktycznie nie fajnie by było. Ja całe życie mieszkałam w bloku, i nie jedno widziałam ale żeby drzwi podpalić to ktoś musiał się nie źle narazić. No ale szczęście że dobrze się wszystko skończyło :tak:
 
reklama
kaamaa skończyła 3miechy wczoraj :-) Może to i skok,ale jakaś w dzień mało marudna była a przy wcześniejszym to była nie do zniesienia;-) A to jego dom czy Twój? Zawsze można go wymeldować ;-) Nie wiem co Ci poradzić,bo facet ewidentnie rozum zaczyna tracić.

Młodamamusia o rany współczuje całej akcji. Dobrze,że wszystko się dobrze skończyło
 
Lolkak mój, wiem że można ale żeby obeszło się bez sądu to on musi się na to zgodzić czyt. podpisać papierek w urzędzie ( wątpie że się na to zgodzi) a druga możliwość to sądownie, ale to już razem z rozwodem chcę załatwić.
 
kaamaa skończyła 3miechy wczoraj :-) Może to i skok,ale jakaś w dzień mało marudna była a przy wcześniejszym to była nie do zniesienia;-) A to jego dom czy Twój? Zawsze można go wymeldować ;-) Nie wiem co Ci poradzić,bo facet ewidentnie rozum zaczyna tracić.

Młodamamusia o rany współczuje całej akcji. Dobrze,że wszystko się dobrze skończyło


policja to mnie juz rano obudziła ...
Ten własciciel tego mieszkania co mu ktos podpalił drzwi jest policjentem ...
ale wydaje mi sie ze chodzi całkiem o coś innego...

z tego wszystkiego głowa mnie boli ;(
 
Ostatnia edycja:
Dobry :-)

My mamy mały problem od 5 dni Nina kupy nie zrobiła :dry: co w takiej sytuacji mam zrobić ? :dry: macie jakieś domowe sposoby ?


VEGAS - noo to wielkie postępy u was :-) super teraz tylko nie zrezygnować i niedługo będzie pięknie zasypiała bez problemów :-) ja też małą przestawiam na wcześniejsze spanie ...kiedyś ładnie zasypiała sama a teraz przyzwyczaiłam ją zasypiać ze mną :dry: no ale powiedźmy że to nie taka tragedia :-)

KONICZYNKA - ja nigdy syfów nie miałam :angry: skóra jak u niemowlaka zawsze a od jakiś paru miesięcy non stop mi coś wyskakuje nie wiem co się dzieje :dry::sorry:

VIKAMCIA - powtarzała to mi już dawno też ale nie mówiła w kolejności :-D :-p

MŁODA - no nieźle :no: dobrze że nic się nie stało... nie chciała bym w bloku z psem mieszkać :dry: tacy to zawsze są narażeni na takie akcje :sorry:

KAAMAA - i jak tam sytuacja u was?
 
Lolkak jest u Mamusi na obiedzie, dzisiaj była msza za jego ojca. Nawet nie zapytał mnie czy mam ochotę jechać.


Femme dużo śliwek jeść ( naturalny przeczyszczacz) no i termometr w pupkę kilka kółeczek :-D no albo czopki glicerynowe. Ale wiesz jeśli nie stęka, jakoś jej to specjalnie nie "uwiera" i pierdki puszcza to nie ruszaj, u dzieci może nawet tydzień nie być i wtedy trzeba działać.
 
reklama
kaammaa - 40 minut nauki + bb w tym samym czasie :-p
młodamamusia - to tata zjawil sie naprawde w pore.. cale szczescie :no:
Femme - zakochałam się w tych dołeczkach ;-)
Kaamaa - nie jestem zorientowana w Twojej sytuacji, ale widze, ze Twoj facet to ham i egoista :szok: mam nadzieje, ze Cie tym nie urazilam ale takie wysuwaja mi sie wnioski...

u mnie P odprawiony do pracy, my po obiedzie, Damian zasnął kwadrans temu... zycn ie umierac :-D
lece robic sobie cappucino i otworzyc mietową czkolade :-p
 
Do góry