reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

pokaze wam cos :D


Julka zmiescila sie w gondole jeszcze swoja ktora wlasnie sprzedalam.




No i tu me dziecko znudzone pajacowaniem moim...



nie patrzcie na date na zdj.. heheh jest zle ustawiona:D
 
reklama
Dziękuję dziewczyny :) Mnie też się to imię bardzo podoba :)

Migotka
widzę, że ciążowo jesteśmy podobnie tygodniowo :)
Ja na razie zakupiłam komodę dla małego na ciuszki, bo łóżeczko itp będziemy przwozić nieco później.

W sobotę idziemy zaspokoić z Krzyśkiem nasze potrzeby rodzicielskie do Smyka ;D
Ja chcę kupić butelkę z Lovi, z dynamicznym smoczkiem... Mam wrażenie, że będzie ona bardzo przydatna...
A Krzyś chce kupić cumelek ^^

Może nam jeszcze coś wpadnie do głowy co kupić, chociaż może jeszcze za wcześnie na takie akcesoryjne zakupy?

nie jest za wczesnie,lepiejzaczac kupowac jzu teraz bo to jednak duze wydatki:) tez mam bytle z lovi:) polecam:)

Daffi Julka jest wspaniała:)
 
kiniorek a ja ci gratuluje jajeczek:D:D:D:D
i mysle ze zakupy mzesz smialo robic... ja zaluje ze wsyztskiego wczesnie nie kupowalam....
i tak kupowalam w kolorze uniwersalnym przewijaki wanienki itp... zazwyczaj w kolorze zoltym...
nic sie nie zmarnuje.. a na koncu przy wyprawce naprawde glowa pelna... wiec zbieraj i kupuj poki mozesz i jaknajszybciej....
odpoczniesz na koncu ciazy sobie.
 
Mam nadzieję, że wyjdzie wcześniej. Nie wiadomo kiedy ma wokande. W zeszłym tygodniu dopiero zapłaciłam 45zł. A teściu oberwał od wszystkich o to, że nie zaniósł, a kasy za to do tej pory mi nie oddał :-/. Gdyby to podanie wpłynęło na pewno by odroczyli, a za trzecim razem ponownie mu ten wyrok zawiesili. A teraz? Czekamy na cud. Bo sądu nie interesuje to czy ja mam za co żyć i czy sobie sama radze. I nie ważne, że K był jedynym żywicielem rodziny. Ehh to mnie poprostu przerasta.
U nas właśnie zaczął padać śnieg. I biało się robi.
 
Ostatnia edycja:
Beacia spory brzuszek=) momentami chcę znowu byc w ciąży=P cudowne uczucie.. No ale trzeba czekac=) W gruncie rzeczy te 3 lub 4 lata różnicy między dziecmi najbardziej mi się podoba.

Mamusiamikusia kurka wodna widzę problemy nie za błahe.. mam nadzieję, że będzie po Waszej myśli=* trzymam kciuki!
 
beacia sliczny brzusio ja zaczynam za swoim tesknic bo moja pociecha juz rozrabia wczoraj noc nie przespana od 24 do 6rano na nogach ciagle ja bujalam a ona tylko krzyczala i plakala dzis byla pielegniarka spoleczna i mnie pocieszyla ,ze to normalne u dzieci ;/
jutro na badanie sluchu do szpitala ale sluch to Wiki ma idealny slyszy nawet jak ktos drzwi otwiera bo z miejsca sie przebudza i sie rozglada a pozniej znow idzie spac ;D
a bym zapomniala dziewczyny jakie szczepienia sa od 8tygodnia bo mi kazali isc a ja nie wiem jakie te szczepienia szukam w karcie Wiki ale nic nie pisze musze jutro zapytac lekarza rodzinnego ;/
Mamusiamikusia mam nadzieje ,ze wszystko bedzie dobrze sama tez sie martwie o mojego Marcina bo ma troszke problemow wiadome za modego swiety nie byl a teraz to sie odbija na mnie i na Wiki
 
Ostatnia edycja:
reklama
soso dziękuję :)
otwarłam sobie winko usypiam alexa i zaraz wskakuję do wanny muszę sie odstresować bo mąż mnie z równowagi wyprowadził ... gówniarz wrrr napisze na zamknietym bo wstyd

czyli jak go dopoje nieco wodą to nic złe gosie mu nie stanie bo ten pediatra mówiło pustych kaloriach i w ogóle ...
Jezeli do wody dodasz glukoze, lub kerbatke dosładzaną to tak, bedą to puste kalorie a jesli sama woda to mozesz dawac jesli czujesz ze togo potrzebuje.

Daffi
Śliczna masz córeczke, a jaka już duża jest
Kiniorek gratulacje :) dziewczyny maja racje żeby wczesniej zaczac kupowac. Ja wczesniej zaczelam i teraz już mam praktycznie wszystko. Dzis zamówiłam łóżeczko. Zostala mi jeszcze pościel do kupienia i jakies przybory kosmetyczne. I jestem spokojna, bo wiem ze niczego nie zabraknie.

edit.
Odnalazłam kabel od telefonu. I mam dwa zdjęcia brzuszka. Ale jakies takie niewyraźne, no ale wstawie.
Zobacz załącznik 303397
Zobacz załącznik 303398
Super brzuchalek:-)

Dzięki dziewcyny za pocieszenie. K. ma dzisiaj dzwonić do sądu penitencjarnego o termin wokandy.
za oknem, biało... szkoda, że się to roztopi...
U mnie tez troszke sniegu teraz jest, ale nie sadze ze sie roztopi...:-) Hania w siódmym niebie jest:-D


Ahoj :-D
Nom, nocka w miare, nastepna bez M. heh... Jeszcze dzis tylko i jutro wieczorem wraca... ciekawe...
No dobra ja mykam bo zaraz tata przyjedzie pewnie a ja musze ogarnąc sie i ubrac bo jedziemy zaraz do tego radomia... Mama zostaje z dzieciakami, Mikołaj jakby co dostanie mleko modyf... ale mamy nadzieje ze w 3h wrócimy..... ehhhh, nie chce mi sie trzymajcie kciuki bym przebrnela przez te wszystkie kiecki...i niewiem co lepsze, znalezc ja tam czy nie... :dry: heh..
No to do później! nie piszcie za wiele...:-p
 
Do góry