reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Daffi
Śliczna masz córeczke, a jaka już duża jest
Kiniorek gratulacje :) dziewczyny maja racje żeby wczesniej zaczac kupowac. Ja wczesniej zaczelam i teraz już mam praktycznie wszystko. Dzis zamówiłam łóżeczko. Zostala mi jeszcze pościel do kupienia i jakies przybory kosmetyczne. I jestem spokojna, bo wiem ze niczego nie zabraknie.

edit.
Odnalazłam kabel od telefonu. I mam dwa zdjęcia brzuszka. Ale jakies takie niewyraźne, no ale wstawie.
Zobacz załącznik 303397
Zobacz załącznik 303398

nonono jaki piekny i pokazny brzusio:D

edit

eliza powodzenia:) obys znalazla swoja i odzyskala kase:D:D:D:D

u mnie nocka dzis tez w miare sobie.. julka przebudzila sie ale na szzescie jak M ja przenisl obylo sie bez cyrkow i poszla dalej prosto spac.. nie chciala sie juz bawic.. jednak budzic mnie zaczela o 7 i wlosy mi wyrywala rzucala sie na mnie.. kochana jest ze tak mamusie budzi ale mamusia do 8 chciala sobie pospac:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej wam z rana :-p :-) kurde przeczytałam wszystko ale z głowy mi wyleciało jakoś taka dzisiaj zakręcona jestem :-p i teraz nie wiem co komu chciałam odpisać no trudno będę od teraz na bieżąco będzie łatwiej :-p :-)

BECIA - poród to coś pięknego nie ma się czego bać ;-) ja to wspominam jako jedną z najpiękniejszych chwil w swoim życiu ;-) a ból przechodzi w jednej sekundzie jak dostajesz tylko dziecko zresztą czas tak szybko leci że nawet się nie zorientujesz jak już będzie po :-)
 
Misia Fajnie ze się odezwałaś.
Mamusiamikusia A to nie wiedziałam że za takie coś może mieć wyrok.
Beacia Może na święta go nie wyślą i pozwolą pobyć z rodziną jeszcze. Fajny brzusio.
Malwinka91 Witaj. No jasne ze możesz. Napisz coś więcej o sobie na początek.
Fajnie że Ixi już w domku i że w końcu będą mieli swój własny kąt. szkoda tylko ze ta a żółtaczka się trzyma.
Kiniorek No to gratulacje.
Daffi Julka jest świetna.
 
Malwinka witamy:-) napisz cos wiecej o sobie. co Cie do nas sprowadzilo?

Lolkak za wolno czytasz moze.... :-D

Wieści od Ixi: sa juz w domku tydzien, przeprowadzają sie, mały jeszcze jest zółty... dostaje leki ze caly czas robi kupy... no i ixi nie ma czasu wejsc do nas w zwiazku z tym:-) pozdrowiłam ja od nas wszystkich.
Oh... biedna IXI... tyle dobrze że ma już małego w domku...
Hej dziewczyny...
U mnie się uspokoiło... Moje dolegliwości po jednym dniu przeszły...

A co u mnie nowego? No to w poniedziałek dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli Syna ^^
Imię wybrane i już zostaje: Kasper :)
W 24tyg jego waga to 650g.

Na USG 4D pięknie pokazał swojego hmm małego i swoją piękną twarzyczkę z zadartym noskiem :)
Superrr Kinia.... Gratulacje :)
oj ja zapomnialam wam napisac ze dzis gadalm z Ixi i wlasnie jak eliza pisala maly nadal zółty....

dostaje luminalum i po nim robi 20 kup dziennie...
o to mały Oliwierek :D

Słodziaczek
pokaze wam cos :D


Julka zmiescila sie w gondole jeszcze swoja ktora wlasnie sprzedalam.




No i tu me dziecko znudzone pajacowaniem moim...



nie patrzcie na date na zdj.. heheh jest zle ustawiona:D
Piękna ślicznotka hehehe
Daffi
Śliczna masz córeczke, a jaka już duża jest
Kiniorek gratulacje :) dziewczyny maja racje żeby wczesniej zaczac kupowac. Ja wczesniej zaczelam i teraz już mam praktycznie wszystko. Dzis zamówiłam łóżeczko. Zostala mi jeszcze pościel do kupienia i jakies przybory kosmetyczne. I jestem spokojna, bo wiem ze niczego nie zabraknie.

edit.
Odnalazłam kabel od telefonu. I mam dwa zdjęcia brzuszka. Ale jakies takie niewyraźne, no ale wstawie.
Zobacz załącznik 303397
Zobacz załącznik 303398
No piekny brzusio.... już niedługo go nie bedzie :):)
Jezeli do wody dodasz glukoze, lub kerbatke dosładzaną to tak, bedą to puste kalorie a jesli sama woda to mozesz dawac jesli czujesz ze togo potrzebuje.


Super brzuchalek:-)


U mnie tez troszke sniegu teraz jest, ale nie sadze ze sie roztopi...:-) Hania w siódmym niebie jest:-D


Ahoj :-D
Nom, nocka w miare, nastepna bez M. heh... Jeszcze dzis tylko i jutro wieczorem wraca... ciekawe...
No dobra ja mykam bo zaraz tata przyjedzie pewnie a ja musze ogarnąc sie i ubrac bo jedziemy zaraz do tego radomia... Mama zostaje z dzieciakami, Mikołaj jakby co dostanie mleko modyf... ale mamy nadzieje ze w 3h wrócimy..... ehhhh, nie chce mi sie trzymajcie kciuki bym przebrnela przez te wszystkie kiecki...i niewiem co lepsze, znalezc ja tam czy nie... :dry: heh..
No to do później! nie piszcie za wiele...:-p

No trzymam kciuki Eliza :):)

Witam sie pieknym słonecznym porankiem...

U mnie noc koszmar... Kuba obudził sie o 24:00 i nie spał mi przez 3 godziny... a potem co 20 minut wstawał... ja już niewiem czy to te zęby czy co... ale jakoś żyje :///choc zmeczona strasznie jestem
 
Beacia sliczny brzusio:)
Jak dla mnie to porod to cos strasznego,bol najgorszy w zyciu jaki mialam ale da sie przezyc.:) jak poloza malucha na brzuszku to caly bol mija:)

Patrycja wspolczuje nocki.

Alan dzis nauczyl sie przesylac buziaczka:) uczylam go kilka dni temu ale dzis pierwszy raz mu sie 8dalo:) no i snaidanko jadl widelcem:) paroweczksobie nabijal i do buzi:)
 
PATRYCJA - może faktycznie mu zęby idą albo ma za sucho w pokoju ? czasami jak jest za sucho albo za wilgotno to dzieci źle sypiają

FIKUSEK - no to gratulacje dla Alana :-)

kurde u mnie śnieg sypie biało już na dworze wieczorem to można by było już na sanki iść blee zima :dry:
 
famme wiesz co możliwe że jest za sucho bo mnie wieczorami męczy suchy kaszel.... musze dzis wychłodzic mu pokój wieczorem i zobaczymy jak bedzie spał
 
reklama
PATRYCJA - no to wywietrz dobrze a na noc połóż mokry ręcznik na kaloryfer najlepiej jak byś go jeszcze raz w nocy zmoczyła ;-) może pomoże :-)
 
Do góry