reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej laski, melduje sie dzis bylismy na spacerku:)
i kupilam olkowi zaje*iste smoczki, w pl takich nie widzialam, bo swojego smoka Olek gdzies zapodzial i nie moge go znalezc:/ no i fakt wene macie jak chol*ra

A jak okolica w której mieszkacie? Spoko? Daleko macie do parku, sklepów itd?

Malwinka powodzenia!

To dobrze, że Ixi ma nową chatę. Szkoda tylko, że od małego ta żółtaczka się jeszcze nie odczepiła :dry:

Elizka nawet jakbym nie wiem jak szybko czytała to i tak ciężko to ogarnąć ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny...
U mnie się uspokoiło... Moje dolegliwości po jednym dniu przeszły...

A co u mnie nowego? No to w poniedziałek dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli Syna ^^
Imię wybrane i już zostaje: Kasper :)
W 24tyg jego waga to 650g.

Na USG 4D pięknie pokazał swojego hmm małego i swoją piękną twarzyczkę z zadartym noskiem :)
 
Witam sie popołudniowo...
daff Julka jak każde dziecko ma gorszy okres w swoim życiu... nie marudź hehehehe
Clio jak poilam dzieciątka :)
Beata Tobie to sie wali wszystko widze.... ale mam nadzieje że jednak Twój nie pójdzie do więzienia ... trzymam kciuki...
Misia Kochana moja fajnie że sie odezwałaś i że u Ciebie jest ok... Co do IXI i Paulqi to nie odzywaja sie obie niestety :(
Eliza tez chciałabym tak z waga spaść po ciąży no ale teraz spadam.. nieco wolniej od Ciebie ale ważne że w ogóle hehe
Mamusiumuminka dlaczego wstyd?? To teścia wina że tego nie doniósł... może jakby to doniósł wszystko wygladałoby nieco inaczej... Mam jednak nadzieje że juz na świeta bedziesz miała męża przy sobie :):)
hahaha wybacz, ale się uśmiałam z Mamusiamuminka=D bo kumpelka nasza ma inne pseudo=D hehe
 
O kurcze Vegas to ja teraz zauwazyłam ze mamy mamusieMikusia i MamusieMuminka:-D

U mnie pruszy sniezek... a w nast tyg podobno ma byc -14 :szok: zima naprawde przyszla....
 
oj ja zapomnialam wam napisac ze dzis gadalm z Ixi i wlasnie jak eliza pisala maly nadal zółty....

dostaje luminalum i po nim robi 20 kup dziennie...
o to mały Oliwierek :D

 
reklama
MALWINKA - długo jesteś ze swoim facetem ? mieszkacie razem? skąd decyzja o dziecku ?

ELIZA - u mnie też śnieg pada masakra :dry:

Oglądacie TOP MODELS ?:-p na kogo obstawiacie? :-p :-)

KINIOREK - gratuluje synka :-)
 
Do góry