reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Czesc Dziewczynki!
Przepraszam ze tak czasem wchodze i sie nie odzywam ale juz troche zmeczona jestem ta moja niejasna sytuacja.Dzisiaj z mezem mialam jechac do lekarza bo zjechal do czwartku ale on wpadl na genialny pomysl umowienia sie z dentysta i wizyta przesunie mi sie na jutro:wściekła/y:Jestem tak wsciekla ze maz uciekl po drewno do lasu hehe a mala polozylam spac...Dalej nie mam miesiaczki i wczoraj mialam takie bole piersi ze nawet kapiel nie pomogla i coraz bardziej zatsnawiam sie czy to moze fasolka?!i zarazem przychodzi fala wscieklosci ze juz dzisiaj bym to wiedziala gydby nie pomysly mojego meza :crazy: jakas totalna maskra sluchajcie.

Nie chce ciagle wam zawracac glowy i pisac o jednym zebyscie nie pomyslaly ze jakas wariatka jestem hehe dlatego narazie skoro nie wiem w jakim jestem stanie to tak z doskoku wchodze i nie zawsze pisze.Jakos do jutra wytrzymam chociaz powiem wam szczerze ze nie jest to latwe; )
 
Człowiek majac i 35 lat nie zaplanuje w pełni swiadomie macieżynstwa zawsze jest cos takiego jak zrzadzenie losu czy pech, czegonie da sie wykluczyć nawet najlepszym planem
Może masz rację, ale wieku 35 lat wiesz już czego się można od życia spodziewać i masz bardziej ustabilizowane życie dzieki czemu możesz świadomie podjąć decyzję.Czy stać Cię na dziecko, czy jesteś w stanie zapewnić mu odpowiednie warunki do życia, potem wykształcenie-mając już jakiś status społeczny wiesz na co możesz sobie pozwolić a na co nie, a planowanie właśnie z czymś takim mi się kojarzy.A chcieć dziecko i mówić sobie "będzie co będzie" to trochę nieodpowiedzialne...ale to tylko moje zdanie i nikomu nie każę się z nim zgadzać. Sama urodziłam młodo bo mając 20 lat i jestem wdzięczna losowi że dał mi szansę na godne życie u boku wspaniałego męża, ale pamiętam dobrze tez te trudne chwile.
 
EWCIA Cierpliwość popłaca :-) ale na moje oko to raczej już ciążą, no bo co niby innego?

mnie po przerwie znów wzięło na rysowanie. Teraz kiedy dzieci denerwują jest to dobrym sposobem na rozluźnienie.
Mareczek już chyba powoli opanowuje się z robieniem kup. Mam przynajmniej taka nadzieję.
 
Dziewczyny nie mam siły was nadrabiać jak coś ważnego się wydążyło to niech któraś mi skrobnie ;-) Ja musiałam trochę od kompa odpocząć to sobie zrobiłam 4 dni wolnego ale na BB to jest przepaść trzeba być wytrwałym żeby przez to przebrnąć :-)
Wróciłam od P do domu i teraz pewnie przez tydzień ciężko będzie z widywaniem się no ale co zrobić.

Witam nowe mamy :-)
 
Ewi hej :) a jako tako rodzice mnie dzisiaj odwiedzą nie widzieliśmy się od czerwca i już na nich czekam :D
a jak nadrabianie Ewi??
jestem druga :p

SMS od IXI
ja od soboty wieczora leżę na patologii bo zaczęłam krwawić. Mój D próbował wam coś napisać na forum ale mu się nie udało. Póki co leżę i dostaję kroplówki na płucka małego... No i nie krwawię. Zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam i 3majcie kciuki!
kurka.. a ja byłam dobrej myśli.. aż mi głupio..
Trzymam mocno kciuki!! Będzie dobrze bo musi byc!!
 
a u nas słonecznie. A Malutka do 13 uparta było, że hoho, ale wreszcie padła zmęczona na maxa. Ja ogarnęłam domek podczas jej zabaw, czas na kąpiel. Mąż do 14 dzisiaj pracuje bo pierwsza zmiana.

Ewcia trzymam kciuki by to Fasolka była=*
 
reklama
Ewi Vegas Dziekuje dziewczynki no mam nadzieje ze sie udalo :-)
Ewi A czy to malowanie to pasja?Moze podzielilabys sie jakmis swoimi rysunkami?:-)
Ixi Trzymaj sie !!! Bedzie dobrze!!! Badz dobrej mysli!!!wszystkie tu trzymamy za Ciebie i malenstwo kciuki !!!
 
Do góry