reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Sms od IXI
leże sobie strasznie nudno, ten szpital jest straszny ... na sali 3 dziewczyny na podtrzymaniu ale wszystkie powyżej 34 tc i jedna z rozwarciem 32tc ... Pocieszamy sie na wzajem. Zaraz mam mieć badania i usg. Mały szaleje, przynajmniej wiem że nic mu nie jest. Krwawień nie mam tyle dobrze :)


ogólnie czeka na wyniki poziomu hormonów i informacje od lekarzy da nam znać co i jak bo jej D jakoś nie radzi sobie z naszym forum :p trosze mnie uspokoiła ale na bierząco będę pisać :)


Elizka
a ja latałam po to pranie bo jak luneło ... masakra
patrycja kolia a wy gdzie byłyście jak was nie było :p
 
W sumie to tak sobie tutaj zajrzalam, bo sama jestem mloda mama (mam juz synka -konczy 3 lata za 4 dni, teraz spodziewam sie drugiego potomka). Mozliwe, ze zahacze sie na dluzej, bo widze, ze jestescie baaaaardzo aktywne =] I w ogole, ze fajnie....

No i czytam, czytam i nie wierze wlasnym oczom....
Slowo 'fail' normalnie tutaj nie pasuje.

Niunia, tak szczerze mowiac, odebralo Ci rozum? Nie atakuje Cie, ale skoro chcesz byc Matką, przestan myslec tylko o sobie i pomysl moze o swoim przyszlym dziecku?

Masz 17 lat i starasz sie o dziecko.
Nie jestes nawet pelnoletnia, nie masz zamiaru sie rozwijac (chocby napisac matury?!). Nie masz pracy... Sorry, ze sie zapytam.. to co ty w takim razie robisz? Z czego zyjesz? Za co jesz, ubierasz sie?
Zyjesz na łasce rodzicow? Na łasce chlopaka? tym nazywasz doroslosc? Tak wyobrazasz sobie dojrzalosc?



Mowic, a robic to dwie rozne czynnosci! Nie jestescie malzenstwem, wiec nie mow, ze to wasze wspolne. To jest mieszkanie chlopaka. Czy twoj chlopak powiedzial wprost: 'Sluchaj, chce miec z toba dziecko, zrezygnujmy z zabezpieczen i chodzmy na zywiol?'.... Masz chociaz pierscionek zareczynowy? 22letni chlopak to jest gowniarz, nie mezczyzna i uwierz mi, facet powie wszystko, zeby tylko dostac to co chce...

Dziecko to nie jest piesek.
Rozumiem, ze chcesz dopelnic to co was laczy..
Nie zgadzam sie z tym, ze 22latek jest gowniarzem. Moj maz ma 20 lat, mial 19 jak urodzilam. Mieszkamy razem, utrzymuje nas, jest wspanialym mezem i jeszcze wspanialszym tata. Jest niesamowicie odpowiedzialny-wiec zdarzaja sie tacy. A tak wogole to sie witam. Ja obiad robie a Aleks buszuje. Mam nadzieje, ze uspokoi sie z Ixi i maluszek posiedzi w brzucholku jeszcze
 
Vegas & Patrycja moze to proocze sny i niedlugo i wy bedziecie zafasolkowane ;)
nie, ja stosuję plastry anty. Mimo moich wielkich chęci nie chciałabym byc teraz w ciąży bo wpierw muszę popracowac zawodowo. Źle mi z tym, że żyjemy tylko z pensji męża. Niska nie jest, ale to nie wytłumaczenie bym ja nie pracowała. Miałam zacząc od 1 września, ale sprawa się pokomplikowała i czekam na jakiś znak od pewnego Ktosia odnośnie mojej pracy, kiedy dokładnie zaczynam. Poza tym 2 pensje to nie jedna=) Na pewno będzie nam się lepiej żyło. Poza tym to mój i męża warunek - drugie dziecko jak będę miała ustabilizowaną syt z pracą.

u nas ciemne chmury nadciągnęły. A myślałam, że w 3kę na spacer pójdziemy. Chyba, że jeszcze pogoda się poprawi.
 
Ostatnia edycja:
Vegas ja cie doskonale rozumiem ja też wracam zaraz do pracy po macierzyńskim i jeszcze od listopada na 1 dzień w tygodniu :-) przyda mi sie odskocznia a i zatęsknię za ananaskiem :tak::-D mnie też się śni że rodzę i jakoś tak dziwnie szybko i w ogóle oby tak było w rzeczywistości :sorry2::sorry2::sorry2:
 
Vegas & Patrycja moze to proocze sny i niedlugo i wy bedziecie zafasolkowane ;)
Euphoria w moim przypadku raczej nie bo ja dość niedawno rodziłam i narazie nie zamierzam fasolkować..... Biore tabletki i stosujemy dodatkowe zabezpieczenia także mozliwości takiej nie ma.... :):)
Sms od IXI
leże sobie strasznie nudno, ten szpital jest straszny ... na sali 3 dziewczyny na podtrzymaniu ale wszystkie powyżej 34 tc i jedna z rozwarciem 32tc ... Pocieszamy sie na wzajem. Zaraz mam mieć badania i usg. Mały szaleje, przynajmniej wiem że nic mu nie jest. Krwawień nie mam tyle dobrze :)


ogólnie czeka na wyniki poziomu hormonów i informacje od lekarzy da nam znać co i jak bo jej D jakoś nie radzi sobie z naszym forum :p trosze mnie uspokoiła ale na bierząco będę pisać :)


Elizka
a ja latałam po to pranie bo jak luneło ... masakra
patrycja kolia a wy gdzie byłyście jak was nie było :p
Mi jakoś trudno było tu sie wbić... Mialam trochę na głowie ale już jestem i nie zamierzam odchodzić :):):p
Nie zgadzam sie z tym, ze 22latek jest gowniarzem. Moj maz ma 20 lat, mial 19 jak urodzilam. Mieszkamy razem, utrzymuje nas, jest wspanialym mezem i jeszcze wspanialszym tata. Jest niesamowicie odpowiedzialny-wiec zdarzaja sie tacy. A tak wogole to sie witam. Ja obiad robie a Aleks buszuje. Mam nadzieje, ze uspokoi sie z Ixi i maluszek posiedzi w brzucholku jeszcze

Zgadzam sie z Tobą mój miał 21 jak urodziłam Sebusia i pomagał od pierwszych dni w domu... Jest bardzo odpowiedzialnym tatusiem ... Wiem że nie wszyscy tacy sa ale zdażają sie tacy którzy nawet w wieku 20 lat dorośli do bycia odpowiedzialnym ojcem :)

Ixi Trzymaj sie Kochana :):):)
 
Vegas nic nie sugeruje, ale dla mnie anty nie jest NIGDY 100% pewna, ja zaszlam w ciaze przy REGULARNYM braniu tabletek ;) Oczywiscie musialam byc ta 1 na 10000
wiem, ale lepiej stosowac plasterki niż ich nie stosowac. Po to sa te środki anty. Jeżeli będzie wpadka to będzie, pokochamy najmocniej na świecie dzieciątko=) tego jestem pewna hehe
 
reklama
wiem, ale lepiej stosowac plasterki niż ich nie stosowac. Po to sa te środki anty. Jeżeli będzie wpadka to będzie, pokochamy najmocniej na świecie dzieciątko=) tego jestem pewna hehe

Pewnie że tak :):):)

Kobietki ja uciekam tylko obrać ziemniaczki na obiadek :) Reszte już mam gotową :) nie naprodukujcie za dużo :p:p:p:p Bede niedługo ;**
 
Do góry