reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Vegas Ty to masz dobrze, moj maz spi po nocce (pewnie wstanie po poludniu, gdyz nie przyzwyczajony do takiej zmiany, normalnie prcuje od 7-16), synus sie bawi i nie ma nawet mowy o jakielkolwiek drzemce. Zaraz czas cos na obiadek zrobic, dzisss pierogi ruskie z barszczem. Ale mam ochote, tak dawno nie jadlam.
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
By byliśmy na spacerku ale deszcz nas złapał a teraz Misio zrobił sobie drzemkę...
Dziś rano synuś nabił mi limo... Jestem spuchnięta i kolorowa :-D Nawet makijażem nie mogłam tego za bardzo przykryć....Uderzył mnie swoim plastikowym talerzykiem...
G.nie było jak to się stało. Przyszedł ,Szymek spał. Zaświecił światło na przedpokoju i tak patrzy na mnie ii " Kochanie Ty masz limo?? " Hihi jego mina była bez cenna...
 
Vegas Ty to masz dobrze, moj maz spi po nocce (pewnie wstanie po poludniu, gdyz nie przyzwyczajony do takiej zmiany, normalnie prcuje od 7-16), synus sie bawi i nie ma nawet mowy o jakielkolwiek drzemce. Zaraz czas cos na obiadek zrobic, dzisss pierogi ruskie z barszczem. Ale mam ochote, tak dawno nie jadlam.
hehe czemu mam się dobrze?=)
Mąż jak wróci to pobawi się z Perłą i znając go będzie grał a praniem i wszystkim plus Dzidziulka będę się ja zajmowac=P To on ma się za dobrze hehe. Bo ja zawsze rano muszę miec posprzątane, wkurza mnie nawet kruszka na podłodze, więc jak mąż wstaje w południe /kiedy ofc nie ma na rano/ to ma czyściutko. Tak samo jak wróci z 1 zmiany. Obiadek na niego czeka, nic tylko zjeśc=D Zmywarkę mamy to pomywac nie musi=D Praniem się ja zajmuję bo akurat lubię=D Prasowaniem też ja /lubię tylko Małej rzeczy prasowac/. On sobie sam wyprasuje, ale na ogół robi oczy jak kot ze SHREKA i ulegam głupia ja=] Na szczęście ogólnie jak mu coś powiem to zrobi, nie ma tak, że kompletnie nic nie robi, ale na pewno ma się dobrze. Nie mam zarzutów jeśli o Martynkę chodzi bo tatuś jest w niej zakochany na amen i chętnie się nią zajmuje. W jego obowiązkach należą też sprawy drewna na opał, koszenie trawy czy wszelkie remontowe sprawy w domciu.
 
Vegas tak to juz jest, rola kobiety, le najwazniejsz jest wspolpraca i podzial obowiazkow, gdyz niekiedy facet umie przyjsc i powiedziec przeciez Ty nic nie zrobilas od cvzego jestes taka zmeczona. Nie jednej takie histori sie nasluchalam, az przykre.
 
Hej :)

Przepraszam, że tak mnie długo nie było, ale byliśmy z Krzyśkiem na tych naukach 3 dni ;)
Wczoraj wróciliśmy, oczywiście moje przekonania było w jakiś 80% różne od tcyh co oni mówili za kościół itp ale wytrzymałam ;] nie przyznałam się prowadzącemu księdzu że jestem w ciąży bo wiem co by potem było...

Włączyli film o aborcji, gdzie po 5 min się popłakałam i poszłam uryczana do pokoju... Nie mogłam słuchać o tym co robią ludzie takim małym aniołkom ... Krzysiek oczywiście poszedł za mną...

Zaczęłam znowu mieć te wzdęcia i cały dzień mnie boli brzuch, bo ten problem mam, że to powietrze nie schodzi ze mnie i uwiera na samym dole brzucha i ciągle mi bulgoce ... :(

A tak po za tym to nawet fajnie, że zaczęłam 13 tydzień ^^ ... Bardzo mnie to cieszy :D
 
Vegas tak to juz jest, rola kobiety, le najwazniejsz jest wspolpraca i podzial obowiazkow, gdyz niekiedy facet umie przyjsc i powiedziec przeciez Ty nic nie zrobilas od cvzego jestes taka zmeczona. Nie jednej takie histori sie nasluchalam, az przykre.
na szczęście mój facet docenia moją robotę. Zawsze pochwali, że porządek, że oo jaka ładna świeża pościel, albo no proszę jakie czyste podłogi. Albo o, ładna firanka, nowa? Albo no proszę, ale cię mama ubrała Królewno /do córki/. Docenia, nawet małe rzeczy. I wie, że zajmowanie się Małą to nie taka sprawa prosta. Jak maleńkie dzieciątko to mało roboty przy nim, nie trzeba ciągle patrzec by sobie krzywdy nie zrobiło. Nasza córa jutro kończy 9 miesięcy, duża już Pannica a ruchliwa, że hoho. I ciekawska przez co coraz więcej niebezpieczeństw.
 
Kiniorek a próbowałaś może jakieś tabletki na te wzdęcia??? Nie pamietam czy w ciąży można ranigast brać ale w aptece powinni wiedzieć..... Mialam ten sam problem z wzdęciami... nie przyjemna sprawa :// A jak sie czujesz???
 
A ja nie w ciąży a 4 dni męczyłam się ze wzdęciami, masakra. Ale u mnie nie było większego problemu z 'gazowaniem', że się tak wyrażę..
Dzisiaj miałam sen, że znowu byłam w ciąży, ale dowiedziałam się o niej dopiero jak dzieciątko zaczęło tak kopac, że brzuchem mi wywracało=D Co za sen=P
 
A ja nie w ciąży a 4 dni męczyłam się ze wzdęciami, masakra. Ale u mnie nie było większego problemu z 'gazowaniem', że się tak wyrażę..
Dzisiaj miałam sen, że znowu byłam w ciąży, ale dowiedziałam się o niej dopiero jak dzieciątko zaczęło tak kopac, że brzuchem mi wywracało=D Co za sen=P

Vegas ostatnio mam podobnie śni mi sie że jestem w ciązy że mam taki wielki brzuch że chodzić nie umie i że rodze 5-raczki.... heheehehe
 
reklama
Do góry