reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej dawno mnie nie było. dopiero teraz widzę jak długo bo kiedy pisałam to clio była w 22 tygodniu bodajże a tu już końcówka :) życzę szybkiego porodu :*
Moja Łucja chodzi do żłobka na razie jest płacz ale z dnia na dzień coraz mniej :) więc jest dobrze
 
reklama
Magda jakie postępy zuch dziewczynka :) a jak ty sie czujesz jak ją zostawiasz? fakt ja już na końcówce ... trochę się męczę ale dam radę :D muszę :)
 
Clio nudź się póki masz czas=D jeszcze przez pierwszy miesiąc życia dzieciaczka da Ci swobody troszkę, ale potem mniej=D Martynka przez pierwszy miech niemal cały dzień przesypiała, potem się to skończyło=D

Ewi hej :) a jako tako rodzice mnie dzisiaj odwiedzą nie widzieliśmy się od czerwca i już na nich czekam :D
a jak nadrabianie Ewi??
jestem druga :p

SMS od IXI
ja od soboty wieczora leżę na patologii bo zaczęłam krwawić. Mój D próbował wam coś napisać na forum ale mu się nie udało. Póki co leżę i dostaję kroplówki na płucka małego... No i nie krwawię. Zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam i 3majcie kciuki!

O kurcze... kochana trzymamy kciuki za was :*****
ale wiesci z rana...:-(

hej wszystkim.
 
Maagda - rzeczywiscie sporo Cie tu nie bylo, wywolalam wilka z lasu.. myslalam ostatnio o Tobie gdzie sie podziewasz :tak:

clio -takie wiesci :( dobrze ze przynajmniej poki co nie krwawi.. kontaktuj sie z nia w miare mozliwosci.

IXI, wytrzymaj jak najdluzej!!!
 
Ostatnia edycja:
Clio Dzisiaj już zapomniałam co wczoraj czytałam, a drugi raz już mi się nie chce...:rolleyes::rolleyes2:
A daleko mieszkasz od rodziców?
Biedna ixi. Mam nadzieję że Wszystko się unormuje podczas pobytu w szpitalu.
Magda Oj dawno Cię nie widziałam. Witaj ponownie.
 
Napisałam jej że trzymamy kciuki i że bardzo się martwimy że ma sie kontaktować i że będzie dobrze :) ale sytuacja nieciekawa
 
Em_x - a ja mogę Ci powiedzieć co do Twojego pytania tak..
zaszłam w ciążę kiedy miałam 15lat, chociaż za 2 miesiące 16 to jeszcze teoretycznie 15.. z Damiankiem byłam od początku sama, nikt mi nie pomagał [mam na myśli rodziców] bo mieszkaliśmy z P osobno. Dałam radę, i daję do tej pory chociaż nie zawsze jest pozytywnie to Damiankowi nigdy niczego nie brakowało a ja ani przez moment nie żałowałam, że przyszedł na świat, wrecz przeciwnie, może wydać się to absurdalne ale nie wyobrażam sobie, co bym robiła w tym momencie gdyby go nie było. Damianek ubarwił i zmienił moje życie, na lepsze.

Zupełnie tym postem nie chcę zachęcać nastolatek do macierzyństwa.. to są moje odczucia, a jak wiadomo.. każdy ma inne podejście do życia.

no kochana to ja ci pwoiem ze twarda babeczka z ciebie.
podziwiam cie i chyle ci czoło.
Ja urodzilam majac prawie 22 lata i w prowaniu do ciebie duza roznica bo 6 lat...
i mialam chwile slabosci tuz przed porodem czy dam rade czy podolama? czy sie nie zalamie?
nie wyobrazalam sobie tego bedac juz w szpitalu ze skurczami! bardzo jej pragnelam kochalam i chcialam zaznac macierzynstwa..
tylko niew iedzialam czy wszystko bedzie do ogarniecia przeze mnie. byl to poczatkowo taki kosmos ze brak slow!
ale jak sie malutka urodzila bylo tylko lepiej.. nabieralam we wszytskim wprawy i z czasem smiac mi sie chcialo ze watpilam w siebie.
a teraz mam taki maly cud ktory stoi w lozeczku i nim szarpie hehhe:)
mam z nia tak wesolo:)

ale tobie gratuluje wytrwalosci i ze dalas rade. z dziecka tak nagle musialas dojrzec i odpowiedzialnosc nie tylko za siebie ale i za synka wzielas w swoje rece:) brawo:) to sie ceni:)
jestes na pewno lepsza matka niz nie jedna starsza od Ciebie...
bo sa rozne co zaniedbuja dzieci, bija, porzucaja itp. A ty wzielas odpowiedzialnsc za swoje czyny. Skoro dojrzalas do sexu to i dojrzzalas do macierzynstwa jakim jest owoc sexu:)
dla mnie ejstes wielka:D:D:D:D

euphoria* witam Cie :)
 
dzień dobry

ale smutne wieści biedna Ixi :-( leż i odpoczywaj dużo! :-(

Asheara podpisuje się rekami i nogami pod słowami Daff, a przed Tobą chyle czoła:sorry2:

clio trzymam kciuki żeby się coś ruszyło:tak: ja pamiętam tez robiłam wszystko żeby przyspieszyć a urodziłam 3 dni po terminie :dry:

Boziuuuu zwiaruje 5 dzień @, a mnie tak boli masakra to przed ciążą miałam 3 dni boleści, a potem git a teraz koszmar:no::no::no:

będę dzisiaj w krakach co by Wam humoru nie psuć :-(
 
reklama
Ewi nie mieszkają daleko ale siedzą w Bieszczadach od połowy lutego do listopada w tym roku wyjątkowo wcześnie zjechali bo rodzę :) widzimy się jak my tamjedziemy czy na majówkę czy na krótki urlop ale dla mnie to za mało :(

a ja piorę i sie szwendam :p
 
Do góry