reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Cześć dziewczyny :-)
Witam nową mamusię :-)
Kurczę Madzia Ale super !! Gratulacje :-D
Clio Bardzo się ciesze ,że jest wszystko w porządku :-)
Misia Śliczna sukienka :-)
Dziewczyny piszecie i piszecie...
:-D
A ja dziś byłam na strasznie długim spacerze.. A później byłam zobaczyć gdzie koleżanka robi 18-stke ,bo nie miałam pojęcia... I jestem troszkę zmęczona :-D
A jak wam minął dzień??
 
Hej :)

JA miałam bardzo dobre 2 dni spędzone :)
Przyjechał Krzyś i sobie pogadaliśmy a w nocy... no ;]

Już mamy pierwsze zajęcia w poradni rodzinnej zaliczone :)

W poniedziałek do gin ale wiecie co... Troszkę się niepokoję, myślę że mam grzybicę :crazy:

Nic mnie nie swędzi, ale tak jakoś dziwny ten śluz jest... No mam nadzieję, że na badaniu mi wszystko powie...

A jak wy myślicie?? Bo mam clotrimazolum i się smaruję nim od czasu do czasu jak coś zapiecze ... Może powinnam się smarować przez kilka dni ?
 
Hej :)

JA miałam bardzo dobre 2 dni spędzone :)
Przyjechał Krzyś i sobie pogadaliśmy a w nocy... no ;]

Już mamy pierwsze zajęcia w poradni rodzinnej zaliczone :)

W poniedziałek do gin ale wiecie co... Troszkę się niepokoję, myślę że mam grzybicę :crazy:

Nic mnie nie swędzi, ale tak jakoś dziwny ten śluz jest... No mam nadzieję, że na badaniu mi wszystko powie...

A jak wy myślicie?? Bo mam clotrimazolum i się smaruję nim od czasu do czasu jak coś zapiecze ... Może powinnam się smarować przez kilka dni ?
takie stany grzybicze/zapalne czesto sa spotykane w ciazy:) ja niemalze cala ciaze na nystatynie jechalam:)

pojdziesz na wizyte to powiedz lekarzowi i pewnie jakies globulki przepisze:)
 
Czytałam że clitro jest w ciąży dozwolone, a miałam to przepisane... jak mi po tabletkach anty wyszedł objaw niepożądany czyli rumień wielopostaciowy czego nikomu nie życzę! Nawet najgorszemu wrogowi!

Ale ważne że pomogło...

A grzybica no nie jest fajna... I jakoś radzić sobie trzeba... Myślę, że może dlatego tak ciągle się ze mnie leje... Ale nie wiem, mam nadzieję, że coś dobrego dostanę... A nystatyna nie jest zła, ale wolę poczekać aż zacznę coś łykać...


A w ogólę jestem z siebie dumna ;] W ciągu całej ciąży zażyłam 2 tabletki ;] 1 nospę i 1 apap ;]
 
no nystatyna nie jest zla ale mnie wkurzalo to jak ona wyciekala przy chodzenie:) raz mialam co innego przepisane ale nie pamietam nawy ,tamto bylo dopiero super bo bylo bezbarwne:)
 
tylko kurcze mój gin nie przyjmuje w piątki :-(



Ty nie myśl o tym czy on przyjmuje tylko idź prędko i spróbuj się dostać do jakiegoś. Bo ja miałam straszny problem. I do swojej się nie dostałam :( a szkoda...

I chodzę teraz do przychodni u mnie w mieście... Chociaż wolałabym chodzić tam gdzie byłam od początku zapisana...


Fikusku ja bym chciała cokolwiek, żeby mnie tylko nie zaczęło swędzieć i żebym nie była podrażniona... Na razie mam zakupione 60 wkładek higienicznych i sobie je cenię :)
 
reklama
Mam tyle samo cm wzrostu;-):rofl2:
Przy obecnej pogodzie to spoko :-) Jak znowu będzie ponad 30 to już gorzej, bo nogi mi puchną do giga rozmiarów;-) Ogólnie to w porządku, no chyba, że dostanę mocno po pęcherzu albo żołądku w trakcie jedzenia to odwiedzam dośc często wc:-D
heh pamietam to dokladnie :-) ja jeszcze po zebrach dostawalam czesto;-)

dziewczyny ale jaja, zrobiłam dzisiaj rano test bo strasznie mi się nie podoba że dalej mam nabrzmiałe/bolące piersi i co jakiś czas jajnik mnie zaboli i zobaczyłam to.....
ale jak to możliwe?

sama nie wiem co zrobić bo od piątku jem kolejne opakowanie anty
hmm to cieszysz się? gratulacje, jeżeli te 2kreseczki okażą się fasolką:-)

Czesc laseczki moje;)
a tak znalazlam chwilke czasu. więc postanowilam napisac:-)

Mnie tez zastanawialo dlaczego motylek konto usunąl..ale wiecie co ja myślę,ze są takie osoby na tym forum ze np..nie chcą spotykac sie z innymi mamusiami albo nie chcą podawac swoich danych..poprostu chca tylko zbierac cenne informacje od innych mamuś..;) no ale to tylko moje zdanie...;)

Sliczna sukieneczka misia;-)
Vegas jaki chomik zarabisty:-D a Martynia sie go nie boi?

Dafuś Słodka Juleczka;) widze ze kolczyczki ma w uszach..slicznie to wygląda;):tak:

a co do nk to chodzilo mi ze daf mi wysala na pw namiary a nie ze mam ją na naszej klasie w znjaomych...

Madzia!! normalnie ciesze się z Tobą:tak::-D tylko na co TY DZIEWCZYNO czekasz,jazda do gina!!:-D...Jejuś juz ci gratuluje;)
wirtam nowe mamusie..;-)

a Confouted chyba dobrze napisalam?? ale ty mlodo wyglądasz!! inaczej sobie ciebie wyobrazalam;)
a u mnie cieplutko wlasnie sloneczko pieknie przygrzewa!!
:tak: buzka
inaczej tzn jak?:-)
 
Do góry