reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja 50tkę ledwo wypiłam, ale nawet źle nie było. Za to 75 fatalnie wchodziło i było mi strasznie niedobrze w poczekalni a jeszcze trzeba było 2h tam siedziec. Musiałam ograniczyc moje ulubione batoniki i Colę - mój ciążowy grzeszek:p

ja cukierki,czekolade i ciastka:D:D ja 50 gorzej przezylam niz 75 bo ta druga milam w spzitalu robiona i polozna mowila ze moge popijac woda:)
 
reklama
Wczoraj już chomiczek był na dłoniach u męża. Ale zapierniczał;D Jak motorówka:)
Dobra, spadam do córci bo obudziła się:)
 
Witajcie
mam dzis malo czasu jakos tak dziwnie sama nie wiem czemu..
odnosnie skasowania konta przez motylek1135 doszla do mnie wlasnie wiadomosc od mamus starajacych sie byc mamami w 2011r ze nasza kolezanka to najprawdopodobniej troll byla i dlatego jak dziewczyny ja zdemaskowaly szybko po cichutku usunela konto.
My mamy brak pewnosci o jej trollowanie ale dziewczyny wziely pod uwage fakt ze raz pisala ze jej maz wroci wieczorem itp a jak ktoras chciala sie z nia spotkac bo miala blisko do niej to pisala ze jednak nie moze bo jej maz wroci za godz no i pisala ze jest w Krakowie a IP wskazywalo Warszawe.
Takze przekazuje tyle ile zdolałam sie dowiedziec. Adminom nie podała przyczyny usuniecia konta.
 
Asia90 witaj. mam nadzieje że wszystko sie ogarnie i nie bedziesz musiała brać insuliny no i że z Malństwem będzie wszystko ok.


ja miałam od razu 75. nie wiem dlaczego. uratowała mnie jedynie cytryna którą mama mi kazała wziąc ze sobą.

ja o 14.30 musiałam wył komputer bo nagle i niespodziewanie wyszła mała chmurka, pogrzmiało, powiało popadało i po pół godz. przeszło a ja sie wziełam za porządki. ogarnełam kuchnie umyłam lodówke i zrobiłam frytki dla sibie i brata bo tylko we dwoje zostaliśmy dziś w domu. a teraz sobie odpoczywam a moje maleństwo włąsnie wstało i buszuje w swoim M1:-):-):-):-)

a co do motylka to szkoda bo wydawała sie fajna i nie wyglądało na to żeby trolowała... może była za krótko żebyśmy mogły coś podejrzewać
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny wybaczcie mi że ostatnio tak was zaniedbałam ale wali mi sie Kuź*** wszystko nie mam na nic sił.....
Siedze całymi dniami przed kompem szukając chetnych do współpracy i lipa.....męczy mnie to wszystko jeszcze z moim tak sie wszystko popieprzyło..... nic tylko usiąśc i ryczeć....:(:)(:)((

ojj bedactwooo:*

umi brzuszek niech rośnie zmieści sie mam nadzieje że nigdzie wiecej nie przytyje bo sukienka jest w sam raz
DSC00056.jpg

DSC00052.jpg

sliczna sukienka;)

Witam:)
Będę równiez młodą mamą, mam 20 lat. Synek przyjdzie na świat w listopadzie, termin mam na 20 dokładnie.
To pierwsze dziecko dlatego jak dowiedziałam się o ciąży trochę panikowałam, bo nie było wiadomo czy się ciąża rozwinie, ale na szczęście rozwineła się. Teraz borykam się z cukrzyca ciążową, dowiedziałam się o niej niedawno i było to dla mnie duże i niemiłe zaskoczenie. Mam nadzieję, że Synek będzie cały i zdrowy.

witamy:*

Witajcie
mam dzis malo czasu jakos tak dziwnie sama nie wiem czemu..
odnosnie skasowania konta przez motylek1135 doszla do mnie wlasnie wiadomosc od mamus starajacych sie byc mamami w 2011r ze nasza kolezanka to najprawdopodobniej troll byla i dlatego jak dziewczyny ja zdemaskowaly szybko po cichutku usunela konto.
My mamy brak pewnosci o jej trollowanie ale dziewczyny wziely pod uwage fakt ze raz pisala ze jej maz wroci wieczorem itp a jak ktoras chciala sie z nia spotkac bo miala blisko do niej to pisala ze jednak nie moze bo jej maz wroci za godz no i pisala ze jest w Krakowie a IP wskazywalo Warszawe.
Takze przekazuje tyle ile zdolałam sie dowiedziec. Adminom nie podała przyczyny usuniecia konta.

co tu tyle TROLI w KOLO nas....Maskara jakas:)

dobry popludniem:*

ale u mnie leje.....
 
dziewczyny ale jaja, zrobiłam dzisiaj rano test bo strasznie mi się nie podoba że dalej mam nabrzmiałe/bolące piersi i co jakiś czas jajnik mnie zaboli i zobaczyłam to.....
ale jak to możliwe?

sama nie wiem co zrobić bo od piątku jem kolejne opakowanie anty
 

Załączniki

  • Bez nazwy.jpg
    Bez nazwy.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 53
Czesc laseczki moje;)
a tak znalazlam chwilke czasu. więc postanowilam napisac:-)

Mnie tez zastanawialo dlaczego motylek konto usunąl..ale wiecie co ja myślę,ze są takie osoby na tym forum ze np..nie chcą spotykac sie z innymi mamusiami albo nie chcą podawac swoich danych..poprostu chca tylko zbierac cenne informacje od innych mamuś..;) no ale to tylko moje zdanie...;)

Sliczna sukieneczka misia;-)
Vegas jaki chomik zarabisty:-D a Martynia sie go nie boi?

Dafuś Słodka Juleczka;) widze ze kolczyczki ma w uszach..slicznie to wygląda;):tak:

a co do nk to chodzilo mi ze daf mi wysala na pw namiary a nie ze mam ją na naszej klasie w znjaomych...

Madzia!! normalnie ciesze się z Tobą:tak::-D tylko na co TY DZIEWCZYNO czekasz,jazda do gina!!:-D...Jejuś juz ci gratuluje;)
wirtam nowe mamusie..;-)

a Confouted chyba dobrze napisalam?? ale ty mlodo wyglądasz!! inaczej sobie ciebie wyobrazalam;)
a u mnie cieplutko wlasnie sloneczko pieknie przygrzewa!!
:tak: buzka
 
ja sie na razie nie ciesze bo jakoś wydaje mi sie to nie możliwe haha :-D jeszcze bym zrozumiała jakbym miała tylko plamienie ale to bylo dosyć mocne (co prawda nie takie jak zwykle) no ale ten biust mnie strasznie zaniepokoił, i np. dzisiaj mnie rano mdliło :laugh2:
 
reklama
madzia ja też widze dwie kreseczki nawet bez zakładania okularów chociaż moje były tak samo wyraźne...biegiem do gina na co ty czekasz kobieto..:-) oj wszystko jest mozliwe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry