reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

no to przepiękne imię, bo ja też mam Nadię :) Pozdrawiam i życzę powodzenia :D






a tak poza tym to się nie przywitałam, pewnie mnie dziewczyny już nie pamiętacie, widze bardzo dużo nowych mam, ja wypowiadałam się tutaj już ponad rok temu ;) później miałam dłuuugą przerwę aż do teraz ;) bo zamierzam znowu się udzielać :)

od razu napiszę mój 1problem i proszę o wasze opinie
więc dość często i od kilku mies. czuję takie jakby "kopanie w brzuchu" ale w ciąży raczej nie jestem bo cały czas mam okres... muszę w końcu wybrać się do lekarza...

pozdrawiam

to idz idz do lekarza.....zeby zoabczyc co tam siedziw brzuszku....:-D

Hej

ixidixi no u mnie oki, czuję sie dobrze mam już -9kg od porodu :-D dzis sie ważyłam. mały w dzien juz troszkę mniej spi, wiecej sie domaga tego bym ja z nim siedziala, lezała...
A te gorsze dni chyba za mną bo juz jest lepiej, jakos ogarnelam wszystko i jest dobrze...
No i tydzien skonczył Mikus dzis...:tak::-D:happy2:

aleeee slodkiiii ranyyy

hej dziewczyny mam 18lat i jestem w 4tyg ciazy troche sie boje co i jak:zawstydzona/y:pomocy

witaj:*
uczysz sie?? rodzinka wie o ciazy?? masz chlopaka??

odpowiadam na pytanie którejś z was ale nie pamietam kto je zadal
Otóż Jan uwielbia Michasia.. Bardzo lubi z nim przebywac, ale chyba boi sie ze nie podoła...
Dlatego naraze troche przerwy ,trzeba powaznie to przemyslec..

Tylko że wnerwiają mnie te uczucia, wolalabym sie nie zakochiwac, nie lubie tego uczucia... Bo mi sie kojarzy z cierpieniem... cale zycie tak bylo.. I czuje ze tym razem tez tak bedzie... Ze jednak nie da rady Jasiek....
jesli tak bedzie to trudno. Ja sobie jakos odpuszcze.. Ale boje sie bo wiem ze strace przyjaciela i tak.. :( to jest najgorsze, wiemy o sobie wszystko, o wszystkim mowilismy sobie! I tylko sobie ufalismy... Nie wiem jak ja dam rade bez niego..

to dobrze jak Jasiek lubi Malego.....tak jak Kasia ci mowi ryzyk fizyk:)
 
reklama
Witam ;-) wczoraj cały dzien bez internetu :wściekła/y: myslałam ze zniose jajko :wściekła/y: Fajnie ze Wam się podoba imię wybrane dla malenkiej :tak: ale ja się zaczynam coraz bardziej bac porodu kompletnie nie wiem co mnie czeka :-( boję się jak malenka się urodzi czy dam sobie rady z dwójką :-( masakra te mysli mnie doprowadzają do szalenstwa :-( Przepraszam ze tak się żale ale boję się strasznie tego wszystkiego. No ale juz koncze :-p dzisiaj piekna pogoda moze na jakis spacer się z Oliwką wybiore ;-) pozdrawiam :*
 
witaj:*
uczysz sie?? rodzinka wie o ciazy?? masz chlopaka?

nie juz sie nie ucze... jeszcze nie wie nie wiem jak im powiedziec boje sie reakcji.... chlopaka niby mam ale jak sie dowiedzial to chce byc tylko przyjaciomi nie wiem co robic
 
Kasiuch to fakt, dla mnie tez przyjaźń to podstawa. Bo przyjaciel wiecej znosi niż partner ogólnie.. I jak juz sie dobrze zna to później ufa sie sobie, zresztą podstawa to dobrze sie znać, przyjaźnić i kochać ;)
No juz 40 godzin nie pisalam do niego.. Mam zamiar do konca tygodnia sie nie odzywać do niego,niech sobie przemysli wszystko. No chyba ze sam sie odezwie to wtedy odpisze, ale napewno ja pierwsza juz nie zadzwonie ;] Niech sie zastanawia tam :p Bo ja jajko znosze hehe

Ale nie zapomne jego tekstu, Marta nie moge sie patrzyć na Ciebie
Ja juz taka wściekła a on do mnie: Myślałem że Cie pożre wzrokiem.
Hehe nie wiem gdzie on wyłapał takie teksty, ale dużo więcej ich szło i szczerze nie slyszalam jeszzcze nigdzie takich..

Ogólnie mi strasznie imponuje jego elokwencja, inteligentny jest bardzo! Na te czasy to naprawde, uczy sie dobrze, prace ma, gra w pilke nożną (wysportowany) no i wierny jest więc czego chcieć wiecej ;P
Tylko nie myslcie ze mowiąc o pracy myslalam o kasie, myslalam raczej o tym ze ma duzo zainteresowan i potrafi wiele rzeczy pogodzic ze sobą, jest obrotny chlopak
Aj zreszta co ja wam go bede reklamowac! :p hehe


Elizka kochana to ladnie, ja jak wyszlam ze szpitala to -9 po 5 dniach mialam, a mi jeszcze 8 kg zostalo, a juz teraz 1kg. ALe sie bardziej odchudzam bo chce mniej niz przed ciaza wazyc..
Aha kochana i jak sie odchudzasz,a nie karmisz piersia to truskawki wcinaj! Maja ze wszystkich owoców najmniej kalorii i zapychają czytałam! I na odchudzanie teraz najlepsza pora ;)

Moją dietą jest Jaśko :p hehe

Dzis zdecydowalam sie kupic mlodemu fotelik ktory mozna przyczepić do wozka.. Co myslicie na ten temat? bo w spacerowke go zawsze wsadzac? i podkladać mu tyle poduszek.. Jak jest tak ciepło... Bo w gondolce to on zagotowany jest!
 
Witam ;-) wczoraj cały dzien bez internetu :wściekła/y: myslałam ze zniose jajko :wściekła/y: Fajnie ze Wam się podoba imię wybrane dla malenkiej :tak: ale ja się zaczynam coraz bardziej bac porodu kompletnie nie wiem co mnie czeka :-( boję się jak malenka się urodzi czy dam sobie rady z dwójką :-( masakra te mysli mnie doprowadzają do szalenstwa :-( Przepraszam ze tak się żale ale boję się strasznie tego wszystkiego. No ale juz koncze :-p dzisiaj piekna pogoda moze na jakis spacer się z Oliwką wybiore ;-) pozdrawiam :*

Napewno dasz rade....bedzie ciezko ale jakos podolasz temu wyzwaniu

witaj:*
uczysz sie?? rodzinka wie o ciazy?? masz chlopaka?

nie juz sie nie ucze... jeszcze nie wie nie wiem jak im powiedziec boje sie reakcji.... chlopaka niby mam ale jak sie dowiedzial to chce byc tylko przyjaciomi nie wiem co robic

ahaa...to nie za fajna ta reakcja twoje chlopaka....ale uznaje dziecko tak??

Kasiuch to fakt, dla mnie tez przyjaźń to podstawa. Bo przyjaciel wiecej znosi niż partner ogólnie.. I jak juz sie dobrze zna to później ufa sie sobie, zresztą podstawa to dobrze sie znać, przyjaźnić i kochać ;)
No juz 40 godzin nie pisalam do niego.. Mam zamiar do konca tygodnia sie nie odzywać do niego,niech sobie przemysli wszystko. No chyba ze sam sie odezwie to wtedy odpisze, ale napewno ja pierwsza juz nie zadzwonie ;] Niech sie zastanawia tam :p Bo ja jajko znosze hehe

Ale nie zapomne jego tekstu, Marta nie moge sie patrzyć na Ciebie
Ja juz taka wściekła a on do mnie: Myślałem że Cie pożre wzrokiem.
Hehe nie wiem gdzie on wyłapał takie teksty, ale dużo więcej ich szło i szczerze nie slyszalam jeszzcze nigdzie takich..

Ogólnie mi strasznie imponuje jego elokwencja, inteligentny jest bardzo! Na te czasy to naprawde, uczy sie dobrze, prace ma, gra w pilke nożną (wysportowany) no i wierny jest więc czego chcieć wiecej ;P
Tylko nie myslcie ze mowiąc o pracy myslalam o kasie, myslalam raczej o tym ze ma duzo zainteresowan i potrafi wiele rzeczy pogodzic ze sobą, jest obrotny chlopak
Aj zreszta co ja wam go bede reklamowac! :p hehe


Elizka kochana to ladnie, ja jak wyszlam ze szpitala to -9 po 5 dniach mialam, a mi jeszcze 8 kg zostalo, a juz teraz 1kg. ALe sie bardziej odchudzam bo chce mniej niz przed ciaza wazyc..
Aha kochana i jak sie odchudzasz,a nie karmisz piersia to truskawki wcinaj! Maja ze wszystkich owoców najmniej kalorii i zapychają czytałam! I na odchudzanie teraz najlepsza pora ;)

Moją dietą jest Jaśko :p hehe

Dzis zdecydowalam sie kupic mlodemu fotelik ktory mozna przyczepić do wozka.. Co myslicie na ten temat? bo w spacerowke go zawsze wsadzac? i podkladać mu tyle poduszek.. Jak jest tak ciepło... Bo w gondolce to on zagotowany jest!

super ze ukalda ci sie z Jasiem Oby tak dalej
 
ahaa...to nie za fajna ta reakcja twoje chlopaka....ale uznaje dziecko tak??





niby tak ale mowi ze nie jest pewien czy to jego dziecko...

 
Ostatnia edycja:
AGNIESIA - może jest jeszcze w szoku ... faceci są beznadziejni i niestety czasami trzeba im dać czas :dry: a jak ty się czujesz ?


A ja jestem wkurzona @ mi się spóźnia i zaczynam się denerwować najgorsze jest to że mam takie bóle podbrzusza niby jak na @ już od tygodnia albo i lepiej ... a tak samo miałam jak byłam w ciąży z Niną ... przecież ja się pochlastam jak wpadłam znowu :oo:
 
ja sie ogolem dobrze czuje ale juz mnie ta sytuacja dobija wymyslil sobie ze poszuka czy mozna zrobic testy dna w czasie ciazy:wściekła/y:

a czemu mowisz ze sie pochlastasz ? ile masz lat?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś robiłam kolejny test i znów dwie kreski i znow jedna bladziutka a druga intensywna czekam teraz tylko na wyznaczenie terminu przez lekarza na 1 wizyte trzymajcie kciuki zeby to byla jednak ciaza
 
Do góry