reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

artystka ja karmię piersią, i też chce wiecej zrzucic niz tylko to co przytyłam w ciąży. tak do 65kg zebym zeszła to bedzie oki. :-) a truskawki i tak jem, mały nie płace po nich wiec luzik. ogólnie juz nawet mizerie jadłam, dzis schabowego :-D ;-)

I dzis zaliczyliśmy drugi spacerek 2h. :-)
 
reklama
bobomama 3mam kciuki!!!

femme fata uuu.. dzis wlasnie mi kolezanka mowila ze 5 dzien okresu nie ma, a ona zawszena czas ,najdluzej pol dnia jej sie spoznił!
Ale kochana, naprawde masz powody żeby sie obawiać czy już popadasz w paranoje?( i nie mam wcale tu nic złego na mysli! :p)

Elizka to dobrze, ja przy Misku nic jest nie moglam jak piersią karmilam, po jarzynowej sałatce mial kolke, po owocach jakichkolwiek kolka, no teraz to sobie od tak nie przypomne, ale nie moglam nic jesc wlasciwie bo on co chwile marudził. A ja na powietrzu nie moglam zyc o w koncu z czegos mleko musi być! Hehe
w kazdym razie pozniej szalu dostawalam, nic nie moglam wlasciwie, a do tego moj tata uwielbia pojesc i same dobre rzeczy mu robilam, a ja jadlam chleb z serkiem almette na sniadanie, obiad i kolacje.
A pozniej to juz wogole chcial 24/24 cycka. Mialam dosc ;P
 
Ostatnia edycja:
artystka mlesio to jest z wody:-) nie z tego co ty jesz... ;-)z tego co jesz to jest to jakie jest mleko ;-) :tak: sama to zauwazyłam bo jadłam normalnie ale nie wypiłam przez 2 dni w ciagu dnia 1,5l wody i pokarmu miałam mniej. teraz pije butelke dziennie i pokarm normalnie cieknie z cycków.... :-p :-)
Ale niektóre dziewczyny tak mają ze krótko moga karmic piersią i tyle...nic na tosie nie poradzi.... :tak:

bobomama24 dasz sobie radę z dwójeczką dzieci :tak: wkońcu to starsze juz nie bedzie takie małe i ma teraz prawie 3 lata! :-) a jak dziecko sie urodzi rocznikowo bedzie miec 4 tak? ;-) bedzie dobrze ;-)
 
witaj:*
uczysz sie?? rodzinka wie o ciazy?? masz chlopaka?

nie juz sie nie ucze... jeszcze nie wie nie wiem jak im powiedziec boje sie reakcji.... chlopaka niby mam ale jak sie dowiedzial to chce byc tylko przyjaciomi nie wiem co robic
Powiedz jak najpredzej rodzica, bo potem moze byc gorzej. Hmm not o chlopak lipnie postapil

Dziś robiłam kolejny test i znów dwie kreski i znow jedna bladziutka a druga intensywna czekam teraz tylko na wyznaczenie terminu przez lekarza na 1 wizyte trzymajcie kciuki zeby to byla jednak ciaza
Trzymam :*

A u mnie dzisiaj ok :) Czuje sie bardzo dobrze :)
 
Witam z rana! :D

Ajj za dwa dni ślub.. rany jaki stres..:szok:

Wczoraj zdjęłam aparat z ząbków i czuje sie dziwnie..:-p
Maleństwo dokazuje.. Już wiem kiedy robi się bardziej aktywne:D

1. Kiedy sie śmieje.. nie mija chwila i czuje kopniaki:laugh2:
2. Kiedy leże sobie w wannie i leje się woda.. jak sie nie leje to nie kopie:D:-D śmieszne..:rofl2:
3. Kiedy się najem
4. Na wieczór

Wczoraj Mój D. pierwszy raz poczuł prawdziwego mocnego kopniaka:D aż podskoczył z wrażenia..:eek::laugh2:

W brzuszku już +34 cm czyli w sumie 94!! :D:cool: jestem big mama..

Mam jeszcze pytanko, nie wiecie czy kobieta w ciązy w 2 trymestrze może latać samolotem? w lipcu przyjaciel mojego D. bierze ślub w Hiszpanii na plaży:D:eek: i musimy lecieć.. Nawet mi sie nie chce do takeigo gorąca:crazy:

Artystka Odezwał się?;-)

Clio Jak przed ślubem?:-p

agniesia18 Daj czas Twojemu.. niech wszystko przemyśli.. Jeśli nie dorósł do roli ojca, to lepiej, żebyś się o tym dowiedziała teraz..:shocked2:

I koniecznie powiedz rodzicom.. oni wcale nie są tacy strraszni.. powrzeszczą, kazania swojego wygłoszą, łapną focha na kilka dni i tyle..:tak:

bobomama24 Kup koniecznie test Quick Vue! jest bardzo czuły.. mi też na na początku wychodziły słabe krechy.. a jak zrobiłam ten, to od razu dwie wyraźne.. 3 mam kciuki!:tak:


Witam wszystkie nowe mamy, udzielajcie sie jak najczęściej:happy:
 
clio trzymam kciuki za ślub! Oczywiście poprosmy Twoje zdjęcia po ceremoni ;)
Ja slyszalam ze w 2trymestrze nie ma przeciwskazań a w 3 to tez nie ale to już wiadomo ze porod blisko :p

Jesli chodzi o Jaśka.. ROzmawialiśmy wczoraj, sie spotkalismy.. Ale za ciekawie nie jest. Tzn ja pierwszy raz widzialam go takiego, założył moją ulubioną koszule, wlosy na żel, ladnie sie wyperfumował (a nigdy nie bral wlosow na zel no chyba ze jakas okazja, a koszule zakladal jak byl zabujany albo chcial ladnie dla kogos wygladac) I wczoraj tego jego spojrzenia nie zapomne, jak tak to sie na mnie nie spojrzal, ajak spuscilam glowe w dol i spod grzywki widzialam go to tak sie na mnie patrzyl jakby mial zaraz rzucić się na mnie, hehe dosłownie.
Ale o wszystkim rozmawialismy ale o nas nie.. Jakoś zadne rozmowy nie rozpoczęło.
No ale na gadu w domu juz porozmawialiśmy. I oboje doszlismy do wniosku ze lepiej żeby zostala przyjaźń.
Tzn wiesz.. Ja uważam troche inaczej, ale nic na siłe, ja wiem że dziecko to duża odpowiedzialność. WIec jak mamy tam gdzies zapisane na górze że będziemy razem to teraz nie ale za kilka lat jest to niewykluczone ;)

Hm.. Sam zreszta mi mowil ze czuje cos do mnie wiec nie uważam ze codzienne spotykanie sie (bo tak zawsze bylo) zepchnie uczucia na bok, wręcz odwrotnie.

Podsumowując: Czekam poprostu co mi życie przyniesie. Jeśli to będzie Jan, będzie wspaniale. Jeśli nie to napewno los podeśle kogoś odpowiedniego ;] Ale aktualnie Jaśko siedzi w mojej głowie, ale mniej sie zamartwiam jak to wyjaśniliśmy niż wcześniej.



Wczoraj zbytnio z nim rozmawiac nie moglam, bo wyszlam z psem na spacer i po godzinie ojciec zadzwonił ze mały płakał.
Moja mama dała mu rumianek! Po rumianku z bobovity ma kolke zawsze!! No chyba ze po herbatce uspakajającej z rumiankiem, to nie ma kolek, ale po samym rumianku już tak. A tłumaczyłam jej nie dawaj, to nie ona wie lepiej.
No ale weszłąm tyko do domu zrobilam plantex wypil ze 2 lyki, dałam mu espumisan i po 20 minutach spał jak zabity
Sie biedactwo spłakało.


Zastanawiam sie co zrobić z weselem... Kupiłąm piekną sukienke i buty i do dzis mam czas zeby oddać. A nie wiem czy pojde, z Jankiem narazie nie wiadomo, a sama szła nie bede. A do pana młodego nie dzwonilam bo numeru nie mam, i nie wiem czy moge kogoś wziąść bo nie wiem czy juz nie za pozno jest! A na gadu i na skype pisalam a jego non stop nie ma. I nie wiem co dalej mam robic, sama nie chce isc. Bo co ja bede sie czula jak nie wiem! Wszyscy z kims ida a ja sama bede siedziec.
No dobra moge kumpla jakiegos wziąść, ale nie mam nikogo kto byłby na tyle inteligentny żeby sie dobrze zachowywał i nic nie odwalił(Jan ale on niepewny)

Jak myslicie co zrobic?
 
kochana ale on wie co ja czuje i ja wiem co on. Z tym że on uwaza ze Michal powinien miec porzadnego ojca a nie jego
Bo fakt, Janek czasem potrafi w sobote wyjsc na fajka wraca rano dopiero...
No owszem ze mna by tak nie bylo, ale mimo wszystko szkoda troche jego zycia. On ma 18 lat niech korzysta z życia a nie...
 
reklama
artystka a ja w przeciwieństwie do ixi powiem ci nie naciskaj. On jest młody boi sie odpowiedzialnosci, zdaje sobie spawe ze jak sie zwiążecie on pokocha michasia a michaś jego, kiedys tam wasz zwiazek mógłby sie rozpasc i byłoby 3 złamane serca a nie 2. Wydaje mi sie że boi sie tez odpowiedzialności. Masz dobre podejście, domyslam sie ze boli cie to ale daj wam czas, moze los podeśle ci kogoś innego? Albo on dorosnie bo puki co wydaje mi sie że Jaś pragnie wolności, lub zwiazku ale takiego zwykłego 2 osobowego. Po prostu musi dorosnac, ty musiałas dorosnac wczesniej, a on jeszcze tego nie zrobił.
 
Do góry