reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Violet Mnie też często dopadają cholerne bóle głowy.. i wiem, że spanie nie pomaga na to.. za to jedna tabletka apapu załatwia sprawe migiem :):tak: Kiedyś mnie tak bolała, że miałam ochote walnąć głową o ściane.. :eek:

U mnie wszystko okej.. za niegługo ślub :D suknia wisi w szafie i mam straszliwą ochotę ją co chwilke oglądać.. podobnie jak ciuszki dla maleństwa :)


Wybrałam nowy wózek :D OZON A4 BAMBI koła pompowane + FOTELIK GRATIS (1063999174) - Aukcje internetowe Allegro Jest śliczny.. kolor coffe & chocolate :):-p:-p:-p


Pogoda do bani.. cały czas burze, leje i ogólnie nie za ciekawie.. ale podobno od czwartku upały.. mam nadzieje, że sie nie ugotuje na ślubie:):no:


Elizka Mały jest przesłodki!!! Śliczniusi! Wstaw kiedyś więcej zdjęć:tak: To bede podziwiać dalej..
Powiedz, jak się czujesz?


Artystka Wiesz, ZAKOCHANIE.. kurcze też nie mogłam nic jeść.. cały czas myślałam o moim D.:tak: Nie zepsujcie tylko tego!

A moje maleństwo szaleje :D kopniaki czuje niemal cały dzień..:tak: FANTASTYCZNE UCZUCIE! :cool:

fajny wozeczek..i suknia sliczna....zapewne jestes szczupla osobka;)

[
 
reklama
Witam dziewczyny ! przepraszam ze nie nadrabiam ale ostatnio brak czasu :dry: byłam w piątek u lekarza i oznajmił mi ze mogę rodzic na dniach.... łózysko uzyskało 3 stopien dojrzałosci dzieciątko tez się dobrze ma wazy ponad 3 kilo ;-) ale jak narazie zero rozwarcia... chociaz dzisiaj od 5 rano nie spie bo jakies skurcze mnie złapały :eek: praktycznie były co 10 minut ale tylko z 3 razy :eek: ale nie powiem wystraszyłam się. A własnie wkoncu z męzem ustalilismy imię będzie "Nadia" jest po mojemu !:-D:cool2: no to buziam Was mocno !!


no to przepiękne imię, bo ja też mam Nadię :) Pozdrawiam i życzę powodzenia :D






a tak poza tym to się nie przywitałam, pewnie mnie dziewczyny już nie pamiętacie, widze bardzo dużo nowych mam, ja wypowiadałam się tutaj już ponad rok temu ;) później miałam dłuuugą przerwę aż do teraz ;) bo zamierzam znowu się udzielać :)

od razu napiszę mój 1problem i proszę o wasze opinie
więc dość często i od kilku mies. czuję takie jakby "kopanie w brzuchu" ale w ciąży raczej nie jestem bo cały czas mam okres... muszę w końcu wybrać się do lekarza...

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hej

ixidixi no u mnie oki, czuję sie dobrze mam już -9kg od porodu :-D dzis sie ważyłam. mały w dzien juz troszkę mniej spi, wiecej sie domaga tego bym ja z nim siedziala, lezała...
A te gorsze dni chyba za mną bo juz jest lepiej, jakos ogarnelam wszystko i jest dobrze...
No i tydzien skonczył Mikus dzis...:tak::-D:happy2:
 

Załączniki

  • tydzień za nami.JPG
    tydzień za nami.JPG
    62,3 KB · Wyświetleń: 40
  • tydzień.JPG
    tydzień.JPG
    69 KB · Wyświetleń: 34
A wkleje:D Tyle że takie jakie jest w katalogu.. taka wisząco na wieszaku nie jest zbyt atrakcyjna :D

No i na tym zdjęciu.. hmm ona w rzeczywistości jest ogromna.. tzn baardzo szeroka od bioder :D a na tym zjeciu tak nie wygląda.. pochwale sie wam zdjęciami z wesela:D

Zobacz załącznik 256182
i fajna sukienka i wozek super!

Hej

ixidixi no u mnie oki, czuję sie dobrze mam już -9kg od porodu :-D dzis sie ważyłam. mały w dzien juz troszkę mniej spi, wiecej sie domaga tego bym ja z nim siedziala, lezała...
A te gorsze dni chyba za mną bo juz jest lepiej, jakos ogarnelam wszystko i jest dobrze...
No i tydzien skonczył Mikus dzis...:tak::-D:happy2:
SLICZNY JEST!I MA CUDNY NOSEK!
 
A wkleje:D Tyle że takie jakie jest w katalogu.. taka wisząco na wieszaku nie jest zbyt atrakcyjna :D

No i na tym zdjęciu.. hmm ona w rzeczywistości jest ogromna.. tzn baardzo szeroka od bioder :D a na tym zjeciu tak nie wygląda.. pochwale sie wam zdjęciami z wesela:D

Zobacz załącznik 256182
Ixi przepiękna suknia :) Mi się takie podobają najbardziej takie szerokie, ja dzisiaj widzialam w salonie taka przepiękną :)
No i czekam z niecierpliwoscia na zdjęcia ze slubu :)

Dziewczyny jestem tu nowa mam pytanie czy jesli zrobilam test ciazowy i wyszly dwie kreski ale jedna bardzo blada ale widoczna to test zaliczac za pozytywny?
bobomama ja jak robilam test to bylam mniej wiecej w 4 tygodniu i druga kreseczka wyszla bardzo slaba, ale najlepiej to idz do ginekologa :) i oczywiscie napisz czy dolaczysz do nas :) zekam na odzew :)

Hej

ixidixi no u mnie oki, czuję sie dobrze mam już -9kg od porodu :-D dzis sie ważyłam. mały w dzien juz troszkę mniej spi, wiecej sie domaga tego bym ja z nim siedziala, lezała...
A te gorsze dni chyba za mną bo juz jest lepiej, jakos ogarnelam wszystko i jest dobrze...
No i tydzien skonczył Mikus dzis...:tak::-D:happy2:
No prosze to szybko Ci waga leci do dolu :) No to dobrze ze juz jest lepiej :) A Miki jest przesłodziuchny :)

hej dziewczyny mam 18lat i jestem w 4tyg ciazy troche sie boje co i jak:zawstydzona/y:pomocy
hej Agniesia ja jak zaszłam w ciąże to tez miałam 18 lat, na poczatku tez bylo ciezko, pierw sie troche zalamalam a teraz sie baaardzo ciesze. A jak u Ciebie z chłopakiem, rodzicami?? uczysz sie?? U Ciebie to sam poczateczek :)
 
Hej :-) ja po małej przerwie ;-)
U teściowej byłam na 3 dni :-p Kuba mnie zostawił tam i pojechał do domu bo musiał iść do pracy (teściową mam jakieś 100km od nas) fajnie było :-) ciągle się bawiła z Ninką więc ja odpoczęłam pojechałam sobie odwiedzić starych znajomych (bo kiedyś mieszkałam w tym mieście :-p ) ogólnie fajny spontaniczny wypad :-)

NATALIA - no i dobrze że stanęło na Twoim :-p na drugie niech on wybierze :-p

IXIDIXI - faktycznie świetny ten wózek :-) :yes: ale ja w życiu bym tyle kasy nie dała :-p

MISIA - a długo się udzielałaś ? bo coś Cię nie kojarzę a jestem tu już 2 lata ponad :-p co do problemu to ostatnio oglądam sobie taki program leci ciąża z zaskoczenia czy jakoś tak i tam są przypadki babek który dowiedziały się o swojej ciąży dopiero jak z bólami pojechały do szpitala i lekarz im oznajmił że rodzą :laugh2: :-p i można mieć okres do końca ciąży nawet ;-) tak więc jak Cię coś kopie to może warto to sprawdzić :-p

ELIZKA - ja jeszcze nie gratulowałam więc gratulacje śliczne maleństwo :-)

AGNIESIA - hej ;-) jesteś z ojcem dziecka ? powiedziałaś już rodzicom ?
 
odpowiadam na pytanie którejś z was ale nie pamietam kto je zadal
Otóż Jan uwielbia Michasia.. Bardzo lubi z nim przebywac, ale chyba boi sie ze nie podoła...
Dlatego naraze troche przerwy ,trzeba powaznie to przemyslec..

Tylko że wnerwiają mnie te uczucia, wolalabym sie nie zakochiwac, nie lubie tego uczucia... Bo mi sie kojarzy z cierpieniem... cale zycie tak bylo.. I czuje ze tym razem tez tak bedzie... Ze jednak nie da rady Jasiek....
jesli tak bedzie to trudno. Ja sobie jakos odpuszcze.. Ale boje sie bo wiem ze strace przyjaciela i tak.. :( to jest najgorsze, wiemy o sobie wszystko, o wszystkim mowilismy sobie! I tylko sobie ufalismy... Nie wiem jak ja dam rade bez niego..
 
odpowiadam na pytanie którejś z was ale nie pamietam kto je zadal
Otóż Jan uwielbia Michasia.. Bardzo lubi z nim przebywac, ale chyba boi sie ze nie podoła...
Dlatego naraze troche przerwy ,trzeba powaznie to przemyslec..

Tylko że wnerwiają mnie te uczucia, wolalabym sie nie zakochiwac, nie lubie tego uczucia... Bo mi sie kojarzy z cierpieniem... cale zycie tak bylo.. I czuje ze tym razem tez tak bedzie... Ze jednak nie da rady Jasiek....
jesli tak bedzie to trudno. Ja sobie jakos odpuszcze.. Ale boje sie bo wiem ze strace przyjaciela i tak.. :( to jest najgorsze, wiemy o sobie wszystko, o wszystkim mowilismy sobie! I tylko sobie ufalismy... Nie wiem jak ja dam rade bez niego..

artystko- ryzyk fizyk, dajcie sobie jeszcze troszke czasu, ja z karolem tez bylismy przyjaciolmi na poczatku i widzicie jak to sie skonczylo....moim zdaniem przyjazn to podstawa milosci:)
 
reklama
No kg lecą jakoś szybko choc nie mówie ze jestem na jakiejs specjalnej diecie dla karmiącej mamusi :-) jem po troszku ws\ystkiego. nawet truskawek troszke zjadłam, mizerii ;-) a kg lecą... :-D oby tak dalej, mi jeszcze starczy ze 7kg spadnie to bedzie mniej niz przed ciążą, a i tak juz brzuszka prawie nie ma:-) :tak:
A <Mikuś nosek ma po mamusi :-D ;-)

Artystko trzymam za was kciukasy!!!! mam nadzieje ze wszystkow am sie ułoży i ze bedziecie razem ;-) warto spróbowac! :-) :tak:
 
Do góry