reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Violet Mnie też często dopadają cholerne bóle głowy.. i wiem, że spanie nie pomaga na to.. za to jedna tabletka apapu załatwia sprawe migiem :):tak: Kiedyś mnie tak bolała, że miałam ochote walnąć głową o ściane.. :eek:

U mnie wszystko okej.. za niegługo ślub :D suknia wisi w szafie i mam straszliwą ochotę ją co chwilke oglądać.. podobnie jak ciuszki dla maleństwa :)


Wybrałam nowy wózek :D OZON A4 BAMBI koła pompowane + FOTELIK GRATIS (1063999174) - Aukcje internetowe Allegro Jest śliczny.. kolor coffe & chocolate :):-p:-p:-p


Pogoda do bani.. cały czas burze, leje i ogólnie nie za ciekawie.. ale podobno od czwartku upały.. mam nadzieje, że sie nie ugotuje na ślubie:):no:


Elizka Mały jest przesłodki!!! Śliczniusi! Wstaw kiedyś więcej zdjęć:tak: To bede podziwiać dalej..
Powiedz, jak się czujesz?


Artystka Wiesz, ZAKOCHANIE.. kurcze też nie mogłam nic jeść.. cały czas myślałam o moim D.:tak: Nie zepsujcie tylko tego!

A moje maleństwo szaleje :D kopniaki czuje niemal cały dzień..:tak: FANTASTYCZNE UCZUCIE! :cool:
 
A wkleje:D Tyle że takie jakie jest w katalogu.. taka wisząco na wieszaku nie jest zbyt atrakcyjna :D

No i na tym zdjęciu.. hmm ona w rzeczywistości jest ogromna.. tzn baardzo szeroka od bioder :D a na tym zjeciu tak nie wygląda.. pochwale sie wam zdjęciami z wesela:D

fgsfdg.jpg
 
elizka garuuje synka:):):)
kasiucha no i nie byli sie czym martwic Olo dal sobie rade ..pokazal jaki z niegi grzeczny chlopczyk.
artystka a ta twoja nowa milosc akceptuje Michasa musisz pamietac ze on jest najwaznijszy
ookatkaoo1993 witam i gratuluje.. a tata juz wie ze bedzie mial dziecko????
u nas qsumie wszytsko po satremu pogodzilam sie z tesciowa az dziwene...teraz w czwartek palujemy w koncu razem wyjsc z moimbo juz zaczyna mnie wzystko dobijac musze odsapnac troche od bycia mama..no i chrzciny sie opznia bo nie sierpin lko przy dobrym loce dopiero wrzesien chrzestny zrezygnowal
 
Pati89 Za mało znaczy ile? Nie ma sie czym przejmować jedni tyją duzo inni mniej wszystko zalezy od organizmu
Artystka a jaki stosunek ten chłopak ma do Michasia?
clio o to ja czekam na zdjęcia ze ślubu:-) mam nadzieje ze o nas nie zpaomnisz:-)
Elizka mnie z jednym dzieckiem było ciężko a co dopiero z 3... współczuje ale zawsze po burzy przychodzi dzien!!!
Natalia 22 No to oby Nadia wyszła na dniach:-) i nie zorbiła psikusa i została dziewczynką:-)
ixi śliczna sukienka
 
Dziewczyny jestem tu nowa mam pytanie czy jesli zrobilam test ciazowy i wyszly dwie kreski ale jedna bardzo blada ale widoczna to test zaliczac za pozytywny?
 
bobomama24 najlepiej idz do ginekologa... niektóre testy wychodza pozytywnie a ciazy nie ma jednak sa jakieś zaburzenia hormonalne a innym razem test jes t=negatywny a ciaza jest. W twoim przypadku stwierdziłabym ze to wczesna ciaza po prostu ale pewnosc bedziesz miała tylko i wyłacznie po wizycie lekarskiej
 
reklama
bobomama24 tak jak pisałam czasem jest tak ze gdy jest jeszcze " młoda" ciaza to druga kreska jest słabiutka, ale to nie jest jakas reguła:-)
 
Do góry