reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

midori .
Napewno nie zabiją ; ) .Ale też nie myśl że odrazu rzucą Ci się w ramiona i będą skakać ze szczęście , to będzie dla nich wielki naprawdę bardzo wielki szok . Ale zobaczysz że z czasem im będzie przechodzić a jak urodzi się maluszek to zwariują . Trzymam kciuki napisz jaki wynik testu
 
reklama
kingusia - usunac??? ...
a wogole, jak tam sytuacja u Ciebie z ojcem malej? Wy mieszkacie razem czy jestescie osobno?

kasiuch - ah takie buty.. wydawalo mi sie, ze masz ok 20lat, chyba pomylilas mi sie z niejaka kasie. .. rozumiem. Zatem Twoj chlopak ma 18 lat, a Ty?
On mieszka u Was?
ja mam 20 ( w pazdzierniki 21) moj K. jest rok mlodszy, ja mieszkam z rodzicami a on przyjezdza w wekeendy i kazde wolne na nioc i codziennie na kapiel.i musimy poszukac czegos taniego zeby razem w koncu byc

Kingusia- sliczna jest kornelcia, co do tego co on ci powiedzial to ty AZ urodzilas tak jak kazdaz nas
 
Witam wszystkie piekne mamusie:) jak tam??Ja po szkole dopiero teraz ;/masakra cały dzień mi się kręci w głowie i nie jest mi dziś za miło:(
Ale pogoda ładna, słoneczko świec i czuć ciepełko :)
A jak sie czują wasze maleństwa??
 
Mysia ja też przed chwilą wróciłam ze szkoły.. Boże jak mi sie nic nie chce!..
Cały czas bym spała.. i spała..

Moja mama miałam dzisiaj badania prenatalne :D i dowiedziała się, że będę miała brata. Drugiego -_-''. heh..
W takim wypadku mam nadzieje, że my będziemy mieli dziewczynkę.. Bo dwóch małych facetów w jednym domu :D jakoś sobie tego nie wyobrażam..
 
ixidixi a Ty chodzisz do liceum czy na studia??
ech...ja jestem wykończona i czekam na wniosek o przyznanie mi nauczania indywidualnego bo tyle problemów z tym wszystkim robią ze szok:(
mam ciąze zagrożoną poronieniem i od 3 marca mnie powinnam chodzić do szkoły a oni nic z mojej prośby i zaświadczenia lekarskiego nie robią...
ogólnie to wypytują sie mnie takich rzeczy co nie powinno ich to w ogole interesować a mam dość!!

Życie!!
 
Witam po dłuższej nie obecności ale internet mi padł teraz też nie jest super ale może w weekend wszystko się naprawi bo sprawi mi to mnóstwo problemu:crazy: U mnie w porządku matura za nie cały miesiąc i to mnie troszkę przeraża no ale z drugiej strony jak będzie wszystko z głowy to będe skakać z radości:-p
Tylko tak mniej więcej nadrobiłam ale postaram się jakoś sensownie odpisać;-)
Mysia to dziwne, że robią problemy ja dostałam bez żadnego:no: no ale tak z instytucjami państwowymi bywa:crazy:
Ixidixi no to trzymam kciuki za dziewczynkę bo tyle facetów to nie wiem kto to wytrzyma:-D:-p
Kasiuch moja sytuacja też jest podobna do twojej wręcz łudząco i też mam tego dość tak, że teraz moja marzenie to w końcu być na swoim i mieć święty spokój :zawstydzona/y:
mała spokojnie daj jej ochłonąć swoje wygada a póżniej będzie lepiej. Trzymam za was
kciuki.
Magda jak to będą leczyć, bo jak to się czyta to przerażające jest.
 
Mysia liceum.. ostatnia klasa..
Czyli Ty też?
Eh tylko w liceach robią takie problemy :/ a przecież każdy jest już w pełni albo prawie dorosły...
Na szczęście u mnie żaden nauczyciel nie wiem.. za to szkoła aż huczy od plotek :D eh.. i sie tak gapią na mój brzuch czy coś widać czy nie:D nikt nie podejdzie i wprost nie zapyta...
 
u mnie nauczyciele wiedzą :)ja jestem w 2 klasie liceum:) ale powiem szczerze ze mam wielkie luzy tylko co z tego;\
chodze do szkoły męskiej wiec mam 1000 kolesi i 30 dziewczyn na całą szkołe więc ja to jestem teraz plotka kazdego dnia!!:( i docinki to nie sa miłe naprawde ,jest mi przykroi:(mi brzuszek juz ho ho widać taka mała piłeczka ale... kazdy juz na samym pocxzątku sie domyślił bo ja jestem fotomodelką i byłam zawsze szcupłą osobą i w ogóle a teraz?? ech... rozumiesz...:)

kolia u mnie to jest wielki problem mówią ze czemu nie chce chodzić do szkoły do końca !!ale powiedz mi jak mam zagrozona ciąze i zaświadczenie lekarskie to im to nie wystarczy!! musiało by sie dopiero coś stać zeby to wszystko sie zmieniło!!:((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej Mamuśki :-)
Ashera kochana ja wstaje z ptaszkami bo mieszkamy narazie daleko od msc pracy i staramy się to zmienić pobudka o 6 to już norma :confused2:
Mała myślę ze rodzice próbują na tobie wymóc nie najlepsze decyzje :wściekła/y: jak tak można ich ambicje to już ich sprawa masz 22 lata więc o co chodzi ja mam 23 już skończyłam zaoczne i nie wyobrażam sobie sytuacji ze mama prawi mi morały typu zawiodłaś nas :no: musisz być dzielna i myśl o Kruszynce to Twój dar nie wolno ci tak myśleć ze ci sie jej odechciewa :crazy:

Jak tak czytam to bardziej możecie liczyć na teściów niż na swojaków u mnie jest odwrotnie :confused2: ale sytuacje wypisz wymaluj

nie wiem na co mam dzisiaj ochotę ... chyba zostanę przy jałowcowej :rofl2: i wodzie niegazowanej :happy:
 
Do góry